Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: noo pasami by się jakoś pomocowało i jakoś by się dojechało
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pantofel :polew: Ducato to moge podjechać ale jak bedzie gdzieś na zewnątrz, bo nie zamierzam sobie cabrio robić ...chociaż idzie lato i by było jak znalazł :polew:
-
Spoty Kościerzyna
no własnie, qrde trzeba się rozliczyć za zeszłe ognicho załatwimy to w sobote
- Spoty Kościerzyna
-
[B7 BVG] FIS nie świeci
Jeśli chodzi o kontrolke ESP to jedz sprawdz zbierzność A z tym radiem to wygląda na brak CAN-ów w instalacji radiowej
-
[B7 BPW] H7 R czy S
Ale w B7 jak nie ma xenonu to jest zwykły odbłyśnik czyli z tego wynika że R
-
[B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)
hm.. chyba muszę się "czyly" pojawić... no wypadało by , bo tak interaktywnie to nie bardzo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:naughty:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ostatni :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Będę a idziesz tańczyć???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no przecież mu zgasł pod górke :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Taka to ma dobrze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No Alona ale Ci dowalił
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ale którego ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie myśl tyle, bo Ci mózg wyparuje słuchajcie jakies w rozsądnej cenie z tych w miare ok CB to jakie?? Bo chyba sobie kupie w takim razie, skoro nikt mi nie może pożyczyć A już chciałem Ci pożyczyć, ale jak mi mózg wyparuje to zapomne sie upomnieś o swoje.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie gardze ???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przyjedz to zobaczysz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ojj Alona, bez reklamy, bez reklamy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No jak tam państwo z 3-city, piszecie się? Bo mi wstępnie termin odpowiada i można by pogrilować troche.
-
[B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)
Od zlotu czytaj Pumeksa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Balety na ławce !!!! To jest zdjęcie naszego stołu roboczego, to co poprzednio wkleiłeś to było takie oficjalne- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Byś Przemas zmoderował a nie sie czepiasz- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No Łepski ciśnij ciśnij wtedy bedziesz mógł spamować w newbe tak jak GILI teraz - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia