Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty Kościerzyna
aaa to wtedy ja jade :tongue4: Ty też przeciwko mnie, no ladnie :gwizdanie:
- Spoty Kościerzyna
-
Spoty Kościerzyna
jo O której stratujemy i skąd??
-
Spoty Kościerzyna
haha. Dzisiaj wyjazd do Kłescerzyny????
-
Spoty Kościerzyna
Ale drewno- drewno czy jak. Bo może drewna do lasu bral nie bede jaki kozak ...a przy Iwonie,pantofel jakich mało :gwizdanie: Ty nie świruj tylko powiedz lepiej co tam ..... :gwizdanie:
-
Spoty Kościerzyna
Ale drewno- drewno czy jak. Bo może drewna do lasu bral nie bede
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tylko się nie spóźnij 10 h do 3-m to chyba czxasówke dzisiaj walisz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I sobie mysli: ''Będe brał Cie...... w aucie....." :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema Bieniek nadrabiam zaległości. Ostatnio się trochę odpocząłem od forum. A w środę będę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Te dwie S4 odemnie z osiedla pochodzą to B6, Tomeks wie co to za sztuka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak się jeszcze nie zamyka to wezmę flexa w czwartek, dorobi się uszy pod kłódki i będzie gitara. PS Alona tylko weź 5 kłódek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale mój przysżły zderzak jest cały??
-
[ALL B5] Brak podswietlenia w radiu
Jeśli jest to CONCERT I (kaseciak) to jest tak jak piszesz, jeśli jest CONCERT II (CD) to już nie jest tak malinowo, wtedy trzeba pociągnąć przewód z płytki drukowanej w samym radiu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Lodówa pisał cos o antenie to obstawiam że właśnie antena Lodówy zrobiła spustoszenie Lepskiemu w aucie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema Dziki. Jak tam wrażenia?? Komu gumki pękały???
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
a co powiesz na tą fotkę pomorska ekipa 3M Na głównym planie Lodówa alkoholik
-
[ALL B6] Wymiana małej nawigacji na RNS-e
uwierz mi że gra jak najbardziej warta świeczki tylko troszeczkę przy tym roboty jest, ale później się odwdzięczy tobie RNS-E
-
[ALL B5] Brak podswietlenia w radiu
Napisz może jeszcze jakie to radio
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka