Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. Najdłuższego, najtwardszego Lodówa
  2. oo no to :kox: :> mówię ci,dziwny gość oszczędza na felach,próbuje na płynie,a jak kupował Ducato,to wsadził 20tysi w wyposażenie dodatkowe wiesz, w końcu to Fiat tam wyposażenie dodatkowe to wspomaganie, el. szyby. ogrzewanie, lusterka...i tak można wymyślać I tu się zdziwisz, bo to co napisałes to akurat jest standartem
  3. Siemka Zapraszam na spoty do Matarni
  4. tak o mnie, mam koła od 80 na 4 śruby
  5. dokładnie,całe 15" zazdrość straszna rzecz
  6. Współczuje zjawkowy. Normalnie powiesić za jaja na lampie a póżniej zabić, zakopać.
  7. Autko wizualnie OK, tylko z tymi lampami z tyłu coś nie tak, jedna napewno jest nowszcza od drugiej.
  8. Ja będe. O 19??
  9. No proszę ekscelencja z okolic Tczewa nasz wątek odwiedziła :naughty:
  10. No Panie i Panowie, ale sniegiem doje....o
  11. Jeżeli interesuje Ciebie miraż Ledów DRL do nie od RS6 tylko od S6. To tylko tak dla wiadomości. RS6 nie ma LEDÓw w kratkach dolnych, ma je zintegrowane (wbudowane) w reflektórów główny tak jak nowe modele (po faceliftingu) A6. Dokładnie tak jak pisze ba$ior A tak poza konkursem to auto z pierwszego zdjęcia nie jest Twoje ba$ior? TO nie jest moje auto. Na zdjęciu znajduje się S4 B7 z USA. Moje auto ma Diody w DRL'ach, a nie żółtki OK mała pomyłka
  12. Jeżeli interesuje Ciebie miraż Ledów DRL do nie od RS6 tylko od S6. To tylko tak dla wiadomości. RS6 nie ma LEDÓw w kratkach dolnych, ma je zintegrowane (wbudowane) w reflektórów główny tak jak nowe modele (po faceliftingu) A6. Dokładnie tak jak pisze ba$ior A tak poza konkursem to auto z pierwszego zdjęcia nie jest Twoje ba$ior?
  13. Gdzie foty i filmiki ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.