Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najdłuższego, najtwardszego Lodówa
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
oo no to :kox: :> mówię ci,dziwny gość oszczędza na felach,próbuje na płynie,a jak kupował Ducato,to wsadził 20tysi w wyposażenie dodatkowe wiesz, w końcu to Fiat tam wyposażenie dodatkowe to wspomaganie, el. szyby. ogrzewanie, lusterka...i tak można wymyślać I tu się zdziwisz, bo to co napisałes to akurat jest standartem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka Zapraszam na spoty do Matarni
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
tak o mnie, mam koła od 80 na 4 śruby
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
dokładnie,całe 15" zazdrość straszna rzecz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Współczuje zjawkowy. Normalnie powiesić za jaja na lampie a póżniej zabić, zakopać.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Autko wizualnie OK, tylko z tymi lampami z tyłu coś nie tak, jedna napewno jest nowszcza od drugiej.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja będe. O 19??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wesołych
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No proszę ekscelencja z okolic Tczewa nasz wątek odwiedziła :naughty:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No Panie i Panowie, ale sniegiem doje....o
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Jeżeli interesuje Ciebie miraż Ledów DRL do nie od RS6 tylko od S6. To tylko tak dla wiadomości. RS6 nie ma LEDÓw w kratkach dolnych, ma je zintegrowane (wbudowane) w reflektórów główny tak jak nowe modele (po faceliftingu) A6. Dokładnie tak jak pisze ba$ior A tak poza konkursem to auto z pierwszego zdjęcia nie jest Twoje ba$ior? TO nie jest moje auto. Na zdjęciu znajduje się S4 B7 z USA. Moje auto ma Diody w DRL'ach, a nie żółtki OK mała pomyłka
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Jeżeli interesuje Ciebie miraż Ledów DRL do nie od RS6 tylko od S6. To tylko tak dla wiadomości. RS6 nie ma LEDÓw w kratkach dolnych, ma je zintegrowane (wbudowane) w reflektórów główny tak jak nowe modele (po faceliftingu) A6. Dokładnie tak jak pisze ba$ior A tak poza konkursem to auto z pierwszego zdjęcia nie jest Twoje ba$ior?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gdzie foty i filmiki ???