-
Kunio obserwuje zawartość Błąd klimy 00256 - nie działa
-
Błąd klimy 00256 - nie działa
Witam, gdzie znajduje się czujnik który wyświetla błąd? Możliwe ze przy wyjmowaniu DPF mechanik czegoś nie podłączył ?
-
Dobrzy chiptunerzy
1200pln. Nie pytałem, ale jak będę to mogę podpytać
-
Dobrzy chiptunerzy
Dodzwoniłem się i termin mam na 27.05
-
Dobrzy chiptunerzy
Panowie, czy do RPerformance na Mineralną to można się dodzwonić jakoś? Na maile nie odpisują, tel wyłączone. Co jest? Chcę zrobić program w 320D a nie bardzo wiem gdzie. Chyba że mi poleci ktoś sprawdzony warsztat?
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
lol to tak się towarzystwo rozjechało?
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Hehe no ja Też mi BMW przypadło do gustu
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
Tylko że ten pro-kit to obniża względem serii, a że miałeś m-pakiet to poszło w dół o 1 cm pewnie
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ja zdjęć złożonego nie widziałem. Przeoczyłem?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Mdli mnie już od tych kolorów. Nosb, weź się chłopie ogarnij, robisz auto dla ludu czy dla siebie? Jaki by nie był kolor (w granicach rozsądku) to i tak będzie wrażenie w powiecie robił. Czytać już się nie chcę, bo zamiast oglądać zdjęcia z postępu prac, którego brak, to ogląda się zdjęcia i wybiera kolor (normalnie jak baby na forum wizaz.pl szukające lakieru do paznokci). Pomaluj jak uważasz. I tak znajdzie się ktoś kto się przyczepi. Jak tak dalej pójdzie to będziesz nawet robił sondę o kolor dywaników. Nie o to chodzi w tym projekcie...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
hehe szykuję mały Come Back Twoje poczynania Adaś też obserwuję...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Jak większość wątków na tym forum - mało dyskusji merytorycznej, dużo pitolenia Jak będziecie go tak zagadywać na forum to zanim skończy, będzie można kupić RS4 B7 za mniej niż 80k i cała robota psu w d*pę Nosb - Ty jesteś mój mentor - jedyny wątek na forum który śledzę
-
[ALL B5] Wymiana/naprawa silniczka krokowego od klapy nawiewu na nogi.
Chciałem dzisiaj wymontować ten silnik ale poległem. Chyba bez rozbierania srodkowej deski nic nie zrobie. Nie ma tam nawet jak wsadzić ręki a co dopiero odkręcać. Czy jak wymontuję tunel to będzie tam lepszy dostęp?
-
[ALL B5] Wycieraczki załączają się razem ze światłami mijania
Jaki pająk? gdzie te przewody?
-
[ALL B5] Wycieraczki załączają się razem ze światłami mijania
Co może być przyczyną że wycieraczki uruchamiają się jak włączę światła mijania? Na postojowych jest ok.
-
[ALL B5] Brak nawiewu na nogi
Kolego, gdybym znalazł, nie pisałbym tego posta. A skoro się już udzielasz, to zapodaj linka
Kunio
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta