Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kunio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, gdzie znajduje się czujnik który wyświetla błąd? Możliwe ze przy wyjmowaniu DPF mechanik czegoś nie podłączył ?
  2. 1200pln. Nie pytałem, ale jak będę to mogę podpytać
  3. Dodzwoniłem się i termin mam na 27.05
  4. Panowie, czy do RPerformance na Mineralną to można się dodzwonić jakoś? Na maile nie odpisują, tel wyłączone. Co jest? Chcę zrobić program w 320D a nie bardzo wiem gdzie. Chyba że mi poleci ktoś sprawdzony warsztat?
  5. lol to tak się towarzystwo rozjechało?
  6. Hehe no ja Też mi BMW przypadło do gustu
  7. Tylko że ten pro-kit to obniża względem serii, a że miałeś m-pakiet to poszło w dół o 1 cm pewnie
  8. Ja zdjęć złożonego nie widziałem. Przeoczyłem?
  9. Mdli mnie już od tych kolorów. Nosb, weź się chłopie ogarnij, robisz auto dla ludu czy dla siebie? Jaki by nie był kolor (w granicach rozsądku) to i tak będzie wrażenie w powiecie robił. Czytać już się nie chcę, bo zamiast oglądać zdjęcia z postępu prac, którego brak, to ogląda się zdjęcia i wybiera kolor (normalnie jak baby na forum wizaz.pl szukające lakieru do paznokci). Pomaluj jak uważasz. I tak znajdzie się ktoś kto się przyczepi. Jak tak dalej pójdzie to będziesz nawet robił sondę o kolor dywaników. Nie o to chodzi w tym projekcie...
  10. hehe szykuję mały Come Back Twoje poczynania Adaś też obserwuję...
  11. Jak większość wątków na tym forum - mało dyskusji merytorycznej, dużo pitolenia Jak będziecie go tak zagadywać na forum to zanim skończy, będzie można kupić RS4 B7 za mniej niż 80k i cała robota psu w d*pę Nosb - Ty jesteś mój mentor - jedyny wątek na forum który śledzę
  12. Chciałem dzisiaj wymontować ten silnik ale poległem. Chyba bez rozbierania srodkowej deski nic nie zrobie. Nie ma tam nawet jak wsadzić ręki a co dopiero odkręcać. Czy jak wymontuję tunel to będzie tam lepszy dostęp?
  13. Jaki pająk? gdzie te przewody?
  14. Co może być przyczyną że wycieraczki uruchamiają się jak włączę światła mijania? Na postojowych jest ok.
  15. Kolego, gdybym znalazł, nie pisałbym tego posta. A skoro się już udzielasz, to zapodaj linka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.