Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. że jak słucham??
  2. http://i42.tinypic.com/bdsbrc.jpg Spróbujcie się zastanowić, co robiliby nasi piłkarze, gdyby do końca spotkania o życie było 15 sekund, w czasie których trzeba byłoby odebrać piłkę rywalom i zdobyć gola... - dodaje weszlo.com. Zdaniem dziennikarzy serwisu nasi futboliści zachowaliby się następująco: Krzynówek – łapią go skurcze Smolarek – poprawia fryzurę Żurawski – nie wiadomo, co robi (jest niewidoczny) Lewandowski – robi rozbieg, żeby zalutować (ale w 15 sekund nie dobiegnie do piłki) Roger – kręci się w miejscu Dudka – przerażony rozgląda się, co począć Łobodziński – kiwa się sam ze sobą Wasilewski – już go nie ma (czerwona kartka) Boruc – zastanawia się, co zjeść na kolację Kokoszka – jest tak zalany potem, że nic nie widzi Bronowicki – szuka kogoś, kogo można by je...ć Jop – podaje do przeciwnika Zahorski – układa sobie przemowę w stylu „jestem wspaniały” Matusiak – zastanawia się, czarne czy czerwone Saganowski – trafia w słupek Kuszczak - też go nie ma, obraził się
  3. Kolacja z mc'd a śniadanie z kfc
  4. No to wiesz troche wiecej odemnie :gwizdanie: Ogólnie widze że się w wątku troche humor co poniektórym wyostrzył, chyba to zasługi koleżanki Alony i coś czuje że dzisiaj kolejny rekord frekwencji padnie z tego samego powodu.
  5. cicho bo się wyda
  6. no to macie lipe, bo ja lubie czarne Ja ani jednego ani drugiego. Syf na aucie z listopada a brud za pazurami to chyba jeszcze z maja :polew:
  7. Kurcze dziwczyna się pojawi to pewnie się zaraz przestraszy co po niektórych (erotomana gawędziarza który ma 2.5 TDI)
  8. Czaruś hamuj bajere.
  9. hehe taki maly comeback kiedyś byłem już purpurowy, ale to była bardzo dawno
  10. Chwile mnie nie było i tu takie wywody na mój temat. UWAGA NA KOŁA PODCZAS SPOTU!!!!!!!!!!!! Alvaro już celuje w B10 Po wypowiedziach obywateli z 3-m widze że każdy bedzie chciał zaimponować koleżance na spocie łahahaa No prosze, stara doopa z Ciebie Olo Najdłuższego, najtwardszego
  11. To gdzie podjechać ??? Argumenty powiadasz hmmm: Alvaro to szejk warzywny A tak na poważnie to jak przyjedziesz z chłopakiem to nikt Was nie wygoni przecież, to nie spoty matrymonialne Także zapraszam w środe do matarni.
  12. Nieobrazimy się jak weźmiesz kilka koleżanek
  13. To zdjęcie robi robote Co do reszty już Ci Tomek powiedziałem
  14. nie na okrągło, jechałem za Nim chwilke(ale się bałem troche ) i na chwile zgasły :>
  15. napewno nie o sedenie
  16. 2.5 TDI :polew:
  17. kamikaze ja zwątpiłem jak mi nagle na lewym pasie pługo-piaskarka wynurzyła się ze mgły
  18. tak Qrcze to trzeba bylo stanąć bliżej co by Was widać na niej było
  19. Olo = VAG doktor ale do mojego i tak nie mógł się podłączyć
  20. a no był np TomkaS brat był granatowy Avant B5 ale kto to na forum to nie wiem
  21. Widzisz przemas nawet to drętwe PO-MO-RZE zaczyna jakoś funkcjonować
  22. a ja Was chciałem na kamerce przyfilować a tu lipton. Staliście w ''lewym górnym'' rogu??
  23. 12 aut. Dasz wiare kowboju??
  24. chyba jeszcze się ''pocą'' bo tu taka cisza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.