Treść opublikowana przez mydlo
-
[ALL B8] A4 B8 2.0TDI Avant
zapewne CAGB. BPW siedziały w B7 i były na pompowtryskach a Twój to już CR
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobre 15 nie są złe.
-
Problem z kunami
Potwierdzam
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Przywieziona z Po mo rza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pojemność to chyba bedzie całe 1.1, biała (perła) wóz szybkiego reagowania podczas opadów śniegu [br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 00:28_________________________________________________ Made by Garaż in Chylonia :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
pewnie nie chce sie dzielic Cuber,nie oto chodzi,po prosty Czaruś jest z Krakowa i nie chce przyjechać bo u siebie ma niezłe "żniwa" Taaaa z Krakowa :gwizdanie: Tak to sobie tłumacz :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobra dobra [br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 00:19_________________________________________________ połowa z 19 cali to 9,5 cala - chyba takie do Ciebie nie wejdą (no chyba że mowa o szerokości...) Mowa o samochodzie :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przyjedz to zobaczysz :naughty: Tomek chce zimówki zakupić i nie może się zdecydować to ja mu tylko decyzje przyspiesze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zabierz ze sobą drugi komplet kół !!!
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No ładne kwiatki ja tu widze. A co do Czarusia to ja też go nie znam, Tomek zawsze obiecuje że go przywiezie i jak narazie lipton :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Eeee dziewczyny a taki bede że sam sobie pojade, gnojówki naleje i pojade
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Prosze dopisać Mydło + 1
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spokojnie czaje się :naughty: Nie taki zimowy bo to już przecia wiosna
-
[ALL] Gdzie montujecie antenę CB ?
Ja mam floryde na klapie bagażnika i działa miodzio. Miałem kiedyś tez schowaną w bagażniku i też coś w radiu było slychać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to cóż kończ ten remon ściągaj fathera z południa i do 3-m zapraszamy Dokładnie te same
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alv wpadaj w środe wygospodarujesz chyba te 2 godzinki. Chetnie zobacze ja 170-ka smiga Ja teraz śmigam na mega wielkich 15'' :polew: Przemas mógł byś podjechać bo ja już od września woże dla Ciebie antene w bagażniku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Następny się odezwał
-
[B7 BLB] Już nie taka nowa A4 :) W koncu czas pokazać:)
BRE chyba też nie ma DPF-a
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Głodnemu chleb na myśli
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomek właśnie w takich akademikach baluje :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Też byś chciał co ??? :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A Ty juz zacierałeś ręce że jakiś ruch świateczny będzie a tu jak widać kibel
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
grzeczniej proszę no,no ,mateo nam mówił że zminiał opony w carismie??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ejjj bez przesady widze że sie banda klubowiczów rozrasta w siłe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to przedewszystkim