Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. zapewne CAGB. BPW siedziały w B7 i były na pompowtryskach a Twój to już CR
  2. Dobre 15 nie są złe.
  3. Potwierdzam
  4. Przywieziona z Po mo rza
  5. pojemność to chyba bedzie całe 1.1, biała (perła) wóz szybkiego reagowania podczas opadów śniegu [br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 00:28_________________________________________________ Made by Garaż in Chylonia :polew:
  6. pewnie nie chce sie dzielic Cuber,nie oto chodzi,po prosty Czaruś jest z Krakowa i nie chce przyjechać bo u siebie ma niezłe "żniwa" Taaaa z Krakowa :gwizdanie: Tak to sobie tłumacz :polew:
  7. Dobra dobra [br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 00:19_________________________________________________ połowa z 19 cali to 9,5 cala - chyba takie do Ciebie nie wejdą (no chyba że mowa o szerokości...) Mowa o samochodzie :polew: :polew:
  8. Przyjedz to zobaczysz :naughty: Tomek chce zimówki zakupić i nie może się zdecydować to ja mu tylko decyzje przyspiesze
  9. zabierz ze sobą drugi komplet kół !!!
  10. No ładne kwiatki ja tu widze. A co do Czarusia to ja też go nie znam, Tomek zawsze obiecuje że go przywiezie i jak narazie lipton :polew:
  11. Eeee dziewczyny a taki bede że sam sobie pojade, gnojówki naleje i pojade
  12. Prosze dopisać Mydło + 1
  13. Spokojnie czaje się :naughty: Nie taki zimowy bo to już przecia wiosna
  14. Ja mam floryde na klapie bagażnika i działa miodzio. Miałem kiedyś tez schowaną w bagażniku i też coś w radiu było slychać
  15. no to cóż kończ ten remon ściągaj fathera z południa i do 3-m zapraszamy Dokładnie te same
  16. Alv wpadaj w środe wygospodarujesz chyba te 2 godzinki. Chetnie zobacze ja 170-ka smiga Ja teraz śmigam na mega wielkich 15'' :polew: Przemas mógł byś podjechać bo ja już od września woże dla Ciebie antene w bagażniku
  17. Następny się odezwał
  18. BRE chyba też nie ma DPF-a
  19. Głodnemu chleb na myśli
  20. Tomek właśnie w takich akademikach baluje :polew:
  21. Też byś chciał co ??? :polew:
  22. A Ty juz zacierałeś ręce że jakiś ruch świateczny będzie a tu jak widać kibel
  23. grzeczniej proszę no,no ,mateo nam mówił że zminiał opony w carismie??
  24. ejjj bez przesady widze że sie banda klubowiczów rozrasta w siłe
  25. to przedewszystkim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.