Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. Wiesz Oni muszą mieć gdzie postawić te kubki z MC donalda :polew: A tak na poważnie, to na zdjęciach widać jakby ten uchwyt był zintegrowany z tunelem środkowym także tylko wymiana tunelu wchodzi w gre
  2. Powiem tak. Dojście jest od strony nadkola. odkręcasz 3 wkręty, odłączasz wężyk od sprysków na xenon(w dolnej częśći zbiornika), uważaj żeby nie uszkodzić końcówki pompki. Żeby odłączyć wężyk trzeba taką zawleczke z niego zdjąć-taki skobel plastikowy. Przed wyjąciem zbiornika musisz jeszcza zdjąć tą część zbiorniczka, która jest pod maską, czyli odkcić 2 śruby i pociągnąć do góry. Troche grzebaniny jest zwłaszcza z odkręcaniem nadkola. Życze powodzenia
  3. no to Przemas lans musi być
  4. 3-m lubi spontany hehe
  5. i uskutecznia bajere: - Podwieźć Cię? - Po dwieśćie i po trzysta
  6. tylko nie chodzi o foty a zapewne o działanie zestawu BT z N95 dalej twierdzisz że działa cacy??
  7. Sasha a Ty się tak nie wozisz po tych pustkach
  8. mi pasi A skoro GD to zapewne Łepski, a już myślełem że ktoś moim autkiem popitalał
  9. hehe tylko nie pamiętam kiedy ostatnio nim jechałem a blachy GA czy GD
  10. yyyyy.........ale nas jest tylko trzech
  11. Zapewne moja siostra sobie jechała jezeli chodzi o taki jasny granat
  12. wtedy pewnie VIP-a dostaniesz
  13. Ale mi nie chodzi o to czy masz wymagania od sprzętu audio czy nie. Drugi głośnik pewnie też niedługo wymięknie, i co?, będziesz szukał kolejnego? Moim zdaniem lepiej kupić nowy komplet (nie jest to majątek) i przy okazji będzie napewno lepiej grało.
  14. lepiej wywal drugi i kup jakiś przyzwoity komplet głośniczków
  15. dokładnie tak jest
  16. Autko dawaj spoiler na klape. A co do tych S-line-ów to sam nie wiem jak to z nimi już jest ile sztuk widziałem to każdy miał co innego.
  17. Mnie też prosze dopisać (1 osoba). Zaliczka pójdzie w poniedziałek.
  18. mydlo odpowiedział(a) na jacue temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego to właśnie napisałem 3 posty wyżej
  19. M@rk a błotniki też przekładasz z RS-a???
  20. Nawigacja (tzw.mała nawigacja) może być także koło dzwigni hamulca ręcznego. Tyle że musu być do tego czytnik płytek. A to koło sub-a to zapewne wzmacniacz głośnikowy.
  21. No ja też próbowałem wkładać gąbki między tą półke a te blachy ale efekt niezadowalający. Zauważylem że hałas dochodzi od tej metalowej siatki w półce, jak ją docisnełem to już tak nie hałasowało.
  22. mydlo odpowiedział(a) na jacue temat w Audi A4 B6/B7
    Tyle że tam nie ma napewno H7, lecz (chyba) takie żarówki jak od kierunków tyle że białe
  23. Hehe świat jest mały. Tym czerwonym RS-em fajna blond dupeczka pociskała
  24. Może ktoś miał podłączonego "tulipana" (taki stary telefon z lat '80)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.