Treść opublikowana przez mydlo
-
Uchwyt na napoje w tunelu USA
Wiesz Oni muszą mieć gdzie postawić te kubki z MC donalda :polew: A tak na poważnie, to na zdjęciach widać jakby ten uchwyt był zintegrowany z tunelem środkowym także tylko wymiana tunelu wchodzi w gre
-
[ALL B7] Zbiornik spryskiwacza - dolna cześć - wyciek
Powiem tak. Dojście jest od strony nadkola. odkręcasz 3 wkręty, odłączasz wężyk od sprysków na xenon(w dolnej częśći zbiornika), uważaj żeby nie uszkodzić końcówki pompki. Żeby odłączyć wężyk trzeba taką zawleczke z niego zdjąć-taki skobel plastikowy. Przed wyjąciem zbiornika musisz jeszcza zdjąć tą część zbiorniczka, która jest pod maską, czyli odkcić 2 śruby i pociągnąć do góry. Troche grzebaniny jest zwłaszcza z odkręcaniem nadkola. Życze powodzenia
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no to Przemas lans musi być
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
3-m lubi spontany hehe
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
i uskutecznia bajere: - Podwieźć Cię? - Po dwieśćie i po trzysta
-
[B7 3.0 TDI 233KM] RNS-E Bluetooth problem
yyyy ale o so chodzi??
-
[B7 3.0 TDI 233KM] RNS-E Bluetooth problem
tylko nie chodzi o foty a zapewne o działanie zestawu BT z N95 dalej twierdzisz że działa cacy??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sasha a Ty się tak nie wozisz po tych pustkach
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mi pasi A skoro GD to zapewne Łepski, a już myślełem że ktoś moim autkiem popitalał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehe tylko nie pamiętam kiedy ostatnio nim jechałem a blachy GA czy GD
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
yyyyy.........ale nas jest tylko trzech
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zapewne moja siostra sobie jechała jezeli chodzi o taki jasny granat
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
wtedy pewnie VIP-a dostaniesz
-
[ALL B5] Identyfikacja głośnika
Ale mi nie chodzi o to czy masz wymagania od sprzętu audio czy nie. Drugi głośnik pewnie też niedługo wymięknie, i co?, będziesz szukał kolejnego? Moim zdaniem lepiej kupić nowy komplet (nie jest to majątek) i przy okazji będzie napewno lepiej grało.
-
[ALL B5] Identyfikacja głośnika
lepiej wywal drugi i kup jakiś przyzwoity komplet głośniczków
-
[ALL B7] SLINE Zderzak tył
dokładnie tak jest
-
[B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
Autko dawaj spoiler na klape. A co do tych S-line-ów to sam nie wiem jak to z nimi już jest ile sztuk widziałem to każdy miał co innego.
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Mnie też prosze dopisać (1 osoba). Zaliczka pójdzie w poniedziałek.
-
[ALL B7] Błyskanie lampy
Kolego to właśnie napisałem 3 posty wyżej
-
[ALL B5] Zderzak z RS4 dla Audi A4 B5 pytanie ?? PILNE
M@rk a błotniki też przekładasz z RS-a???
-
[B6 BKE] Dziwna skrzynka pod podłokietnikiem
Nawigacja (tzw.mała nawigacja) może być także koło dzwigni hamulca ręcznego. Tyle że musu być do tego czytnik płytek. A to koło sub-a to zapewne wzmacniacz głośnikowy.
-
[ALL B7] Demontaż obicia tylnej półki sedan
No ja też próbowałem wkładać gąbki między tą półke a te blachy ale efekt niezadowalający. Zauważylem że hałas dochodzi od tej metalowej siatki w półce, jak ją docisnełem to już tak nie hałasowało.
-
[ALL B7] Błyskanie lampy
Tyle że tam nie ma napewno H7, lecz (chyba) takie żarówki jak od kierunków tyle że białe
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hehe świat jest mały. Tym czerwonym RS-em fajna blond dupeczka pociskała
-
[B6 BKE] Dziwna skrzynka pod podłokietnikiem
Może ktoś miał podłączonego "tulipana" (taki stary telefon z lat '80)