Treść opublikowana przez mydlo
-
[ALL B6] jedna lampa ciemniejsza od drugiej
Ale może ktoś przed kolegą lampion wymieniał bo raczej dziwne żeby lampa sama z siebie ściemniała tym bardziej przez tydzień czasu
-
[ALL B7] Demontaż obicia tylnej półki sedan
Właśnie, ta półka tak hałasuje że ręce i nogi. Jak uporasz się z problemem to opisz co zrobiłeś, też bede musiał z tym podziałać
-
[ALL B6] jedna lampa ciemniejsza od drugiej
ja podejrzewam że lampa po prostu była wymieniana
-
[ALL] RNS-E kto mi to zamontuje
Jak masz chociaż troszeczke zdolności manualnych to sam sobie z tym poradzisz a jak podjedziesz na spot lokalny to zapewne koledzy z klubu Ci navi skonfigurują
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No właśnie czegoś mi za dużo było na tym czarnym
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No ciekawe to B7. Przedni zderzak to chyba ten DTM???
-
Zwrot akcyzy
Pan Prezydent zaszalał http://www.tvbiznes.wp.pl/kat,25193,wid,10112163,wiadomosc.html Tylko ciekawe jakto będzie wyglądało w realiach???
-
RNS-E i bieg wsteczny
U mnie też nie zauważyłem wyciszania.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
koło akwarium
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobra ja się pisze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nono Wytargał bym auto z garażu co by się troche opłukało :> Tylko na którą??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to w końcu co z tym szpotem???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spoko spoko. Jak ustalicie to ja bede pod dwoma warunkami: 1. bedzie to po 20.00 2. dostane klubową naklejke za free :polew:
-
Czy ktoś widział w sprzedaży zarniki D1S 5800k lub 6000k ???
A co to za cudo D1C??? No na fotce własnie jest tak oznaczony ten żarnik.
-
Czy ktoś widział w sprzedaży zarniki D1S 5800k lub 6000k ???
Tomek, jak byś upolował takie palniki to ja się też na 2 szt. pisze
-
[ALL B6] rns-e do a4 cabrio - zauważyłem kolejny problem jak go ominać?
Dokładnie tak jakpisze bogi jak znaczne różnice w cenie są tego kosza do cabrio to można jeszcze spróbować obciąć tą górną część od normalnego A4
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak pojawisz się na spocie to zapewne znajdzie się ktoś kto ''dobrze operuje komputerem w 3miescie lub okolicach(od Gdańska po Elbląg)''
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No Mateusz dla naszej paczki (jest zaledwie chyba 5-6) spokojnie mozna zamawiać, tak mi się wydaje.
-
RS4 B7 - Moj starszy brat :)
Jakie ledy tam wsadziłeś?
-
[INNE] Audi 80 QUATTRO URQUATTRO B2 COUPE ---> moze ktos chce kupic to cudo??
Skoro piszecie że nie jest odłączany, to po jakiego grzyba w starszych modelach (np B3) na odkowym tunelu był montowany przycik "DIFF"???
-
[ALL] RNS-E VS Nawigacja na szybie
Północny odcinek autostrady A1 !!! :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mateusz ma takie: http://moto.allegro.pl/item374681221_felgi_audi_a4_a6_a8_5x112_17_super_polecam.html Noto Przemas kiedy jakiś lans ???
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
No z tym dyskiem to ciekawa sprawa. Tylko ciekawe jak ma się osporność na wstrząsy i rozumiem że potrzeba taki sam adapter jak w przypadku DVD
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
Autko z super wypasem. Gartki można jaśniej???
-
[ALL B7] Moja niunia :-)
Ładna sztuka. I widze że przyjechała z tego samego regionu co moja