Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. A ja powiem tak: montowałem sobie sam, wystarczy przeczytać wątek kolegi Alvara http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12081.0 . Tam jest wszystko jasno opisane co gdzie i jak. Część klamotów można u autora nabyć. I tym oto sposobem można zaoszczędzić dużo PLN. A czas też nie jest aż taki długi (mi to zajeło około 4h). Także na waszym miejscu bym się zastanowił nad własnoręcznym założeniem. Dochodzi do tego satysfakcja "sam to zrobiłem"
  2. Ja mam też seryjne 10 głośników + RNS-E i jestem naprawde pod wrażeniem. Jak na seryjne audio to gra naprawde dobrze.
  3. Jako nie bity ??
  4. Ja wezme widelec
  5. U mnie z kolei jak ktoś dzwoni to wyślwietla numer telefonu a nazwy nie. To się jakoś ustawia?
  6. Ja rówież dziękuje
  7. Spoko Daras, ważne żeby się dobrze sprawowało to samo pytanie do Ciebie Alv można skierować No spot że tak powiem mini mini, no ale cóż...całe 3-M
  8. Wstępnie na skwerku. W razie czego wymyśli się miejsce zastępcze.
  9. Moje pytanie dotyczy świateł do jazdy dziennej. A mianowicie jak mam włączone na AUTO to gdy jest jasno palą się tylko te do jazdy dziennej z przodu, a tył nie świeci. Widziałem już B7, którym paliły się też z tyłu. Wie ktoś może jak to się programuje???
  10. ehhh Ci zaoczni... I dlatego po raz drugi wybrałem dzienne
  11. Dla chcącego nic trudnego. Mateusz bedzie raczej na spocie. A na skwerek (Skwer Kościuszki) powinieneś trafić bez problemu, z resztą na początku tematu jest mapa
  12. ale tu nikt nie żartuje, podjedz na spota pewnie Mateusz bedzie miał VAG-a
  13. Wtajemniczony wie o co c'mon A jakie masz radio? Concerta II
  14. Daras mam brać radio i pilniki (no chyba że ktoś weżmie wyjmaki)???
  15. No to ja zaproponuje Może wstępnie 17 squer, pogoda się coraz lepsza robi. Już nie trzeba się bunkrować na parkingach podziemnych. Zdeniu mówił że mu godziny podwieczorne nie pasują, a na 17 pewnie by reflektował Czy ja dobrze widze??? Jakaś koleżnana nowa???
  16. Spocik wstępnie ustalaliśmy na 23.02, ale widze cościsza nastała??? Dziewczyny żyjecie???
  17. Zapewne na spocie
  18. Ale z 99 roku to jeszcze B5 Bartti miał inne auto niż w opisie, ze Zdeniem podziwialiśmy jego B6 na jednym ze spotów. Widocznie popyt na częśći do B6 chyba AC od kradzieży wykupię No tym to bym się tutaj specjalnie nie chwalił
  19. Widocznie popyt na częśći do B6
  20. Skoro masz S-line'a to ja bym sobie odpu?ci? spoiler. Basior napisa? ?e ten od DTM'a podobno pasuje to S-line'a. Jak Ci si? taki widzi to zak?adaj
  21. No kolego DeeJay jak już konkretnie coś ustalisz to napisz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=584.0 można jakieś spotwanko ustawić
  22. Musisz szukać Concerta II z zaokrąglonymi rogami i bez metalowego paska u góry. Takie Concert były montowane w A6
  23. Moim zdaniem najbardziej pasuje ten pierwszy (nie dlatego że taki mam) tylko poprostu najlepiej się komponuje
  24. Auto Malina :kox: Gratki Kamyk. Tak porównuje i zastanawiam się czy te przednie reflektory by do B7 nie podeszły

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.