Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seek666

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam pytanko odnosniego tego DRL'a. mam bixenony. I obojetnie czy DRL mam na 0 czy na 1 to i tak sie pala ksenony i nic sie nie zmienia.. W jaki sposob sie aktywuje te swiatla dzienne? nie mam czujnika zmierzchu i funkcji auto przy swiatlach.
  2. Moze najpierw przedstawie sytuacje jaka mi sie przytrafila. Zatankowalem pełen bak paliwa które jeżeli mogło to mieć jakikolwiek związek najprawdopodobniej okazało się felerne. Od razu po przejechaniu zaledwie 10km pierwszy raz przestała działać turbina. Zatrzymałem się zgasiłem i odpaliłem silnik ponownie i wszystko ok.. Po następnych około 70km znowu podobny problem i tak coraz częsciej, zapaliła się także kontrolka na pomarańczowo turbiny czy pompy nie wiem po lewej stronie i cały czas się pali. Pomyślałem, że to wina tego paliwa więc w najbliższym przydrożnym warsztacie spuściłem je i zatankowałem odrazu do pełna bp ultimate. Lampka nie zgasła i przez jakiś czas było ok, dojechałem do domu. Dzisiaj wyruszyłem ponownie i znowu turbina się odłącza przy podwyższonych obrotach. Zauważyłem, że auto też dośc mocno dymi na czarno. Czy ten problem z turbiną może mieć jakiekolwiek powiązanie z tym paliwem.. Może uda Wam się coś podpowiedzieć? Według poprzedniego właściciela turbina była wymieniana przy 125tyś, autko teraz ma 156tyś nakulane. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
  3. Witam Moze ktos polecic jakis sprawdzony zaklad w Poznaniu do robienia przegladow / serwisowania b7 a4 1.9tdi? Dzieki Pozdrawiam
  4. Czyli bez rns-e sie nie da odebrac? czy wybrac numeru? ehh :/ no nic poprostu kolejny powod dla ktorego trzeba sie jednak zdecydowac na RNS-E :> A ta angielke to trzeba jakos dogrywac czy juz z RNS-E mozna przestawic?
  5. Moglbys sprecyzowac ten "3 przycisk od gory po prawej"?
  6. Witam Mam jakis fabryczny bluetooth zamontowany w autku, i teraz pytanie. Wszystko super sie laczy z telefonem itd. na FISie wyswietla numer osoby dzwoniacej, po wcisnieciu przycisku MODE na kierownicy moge wertowac liste kontaktow z telefonu. 1. Pytanie brzmi czy w jakis sposob moge odebrac rozmowe lub wybrac numer z ksiazki za pomoca kierownicy lub jakiegolwiek innego przycisku oprocz tych na telefonie? 2. Pytanie to po wcisnieciu drugiego przycisku (po prawej na kierownicy) odzywa sie mila niemiecko jezyczna Pani ktorej za cholere nie rozumiem:) Czy da sie tam wgrac polski jezyk (czy to jest do wybierania glosowego)? 3. Czy po zamontowaniu RNS-E ten zestaw bluetooth bedzie wspolpracowal i wyswietlal na ekranie RNS-E? Z gory dzieki za odp. Pozdrawiam
  7. A powiedzcie mi bo slyszalem ze w ten z bydgoszczy przycina klimatronic jak sie ma 1-din radio i wpasowuje navi. Co o tym sadzicie? Jak taka przerobka wyglada? I czy duzo rozni od zalozonego nowego panelu klimy i stelarza?
  8. Czy w Poznaniu są jakieś firmy które zajmują się instalacją RNS-E? Jeśli nie to proszę o radę gdzie tu najbliżej jechać aby sprawić sobie to cudo
  9. Witam wszystkich Przy okazji nie jestem pewien oznaczenia silnika wiec jak by ktos mogl podpowiedziec bede wdzieczny w kazdym razie autko to b7 avant 1.9 115PS

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.