Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czekamy na jakiś spontan, te zdecydowanie najlepiej wypadają
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to Przemas aż się prosi o oględziny :>
-
[ALL] [B7 2.0 TDI AVANT] przedstawiam moje nowe cacuszko
A ja tam mam taką nie wyświewchtaną matową i mi się taka podoba. Ale o gustach się nie dyskutuje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O mnie chodzi???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No dziewczyny ja nie dam rady bo kończe robote o 19 także troche kibel. No chyba że późniejsza godzina wchodzi w gre to bardzo chętnie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no Przemas wypadało by się pochwalić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No dziewczyny co tu taka :>cisza??
-
[B5 AVG] ASR - wyłącznik
Raczej się nie da, zapewne jest powiązane z ABS-em i ESP
-
[B6 AKE] Zmiana radia Concert CD na "duże"
Podobno czyta mp3 ale lepiej ładuj się w RNS-E, lepiej dozbierać i mieć na pokładzie A tak z drugiej strony to do tego radyjka 2 din chyba ktoś z przecinakiem i młotkiem podchodził w lewym dolnym rogu
-
[B7 BWT] A4 b7 2.0TQ US - Nareszcie przypłynęła :)
Furka 1 klasa no i do tego :th: Ps. Zdejmij dekle z felg, o wiele ciekawiej wygląda (ja tak zrobiłem i nie zamierzam zakładać )
-
[ALL B7] Tempomat
Ale to jest A3 '96. W B7 jest inaczej.
-
[B6 AWX] Aluminiowa listwa u góry ?
To jest bodajże od A3
-
[ALL B7] Tempomat
na 99 % nieJa mam tempomat i mam dodatkową manetke pod kierunkami
-
[B6 AWX] Podświetlany podłokietnik
bo masz "pakiet oświetlenie" zapewne
-
Xenon pare pytań
Jak nie działa??? Przy ruszaniu nawet niekiedy działa, jak przód się unosi. Także samopoziom działa cały czas.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ostatecznie: Sobota 3.05.2008 godz. 17.00 Skwer kościuszki przy awtomacie z kawą(czyli tam gdzie zawsze) Łukasz zmoderuj temat.
-
[ALL B7] RNS-E zablokowało płytę
Czyta także płyty AUDIO CD i MP3
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dla mnie może być
-
[B7 2.0 TDI] juz jest w domku:)
co za bez sensu komentarz, człowieku zastanów się co piszesz
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Ja też na nich śmigam, tylko troche głośne są
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To może coś w weekenda majowego??? Może jakiś grillek???
-
[B6 BFC] Kilka zapytań dotyczących wstawienia RNS-E
1250 to dobra cena. Wstawiaj do siebie tylko najpierw idz do magika który Ci rozkoduje sprzęt
-
[B6 BFC] Kilka zapytań dotyczących wstawienia RNS-E
tyle wyłożyłeś za RNS-E?????? Chyba jedno 0 za dużo!!! żeby TV oglądać musisz dokupić tuner TV droga sprawa i ciężko osiągalna Można jednocześnie korzystać z NAVI i słuchać muzyki zapisanej na kartach SD (z płyty nie możesz gdyż w czytniku siedzi płyta z mapą, no chyba że masz podpiętą zmieniarke)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to witamy kolejną klubową B7 w Gdyni. Obowiązkowo na spocie musisz się wyświetlić
-
[ALL B5] Które radio wybrać??
Ja widze 2 opcje: 1 (tańsza) zakładasz Concerta II (można podpiąc zmieniarke) 2 (droższa) RNS-E