Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. czekamy na jakiś spontan, te zdecydowanie najlepiej wypadają
  2. No to Przemas aż się prosi o oględziny :>
  3. A ja tam mam taką nie wyświewchtaną matową i mi się taka podoba. Ale o gustach się nie dyskutuje
  4. O mnie chodzi???
  5. No dziewczyny ja nie dam rady bo kończe robote o 19 także troche kibel. No chyba że późniejsza godzina wchodzi w gre to bardzo chętnie.
  6. no Przemas wypadało by się pochwalić
  7. No dziewczyny co tu taka :>cisza??
  8. mydlo odpowiedział(a) na arszenik temat w Audi A4 B5
    Raczej się nie da, zapewne jest powiązane z ABS-em i ESP
  9. Podobno czyta mp3 ale lepiej ładuj się w RNS-E, lepiej dozbierać i mieć na pokładzie A tak z drugiej strony to do tego radyjka 2 din chyba ktoś z przecinakiem i młotkiem podchodził w lewym dolnym rogu
  10. Furka 1 klasa no i do tego :th: Ps. Zdejmij dekle z felg, o wiele ciekawiej wygląda (ja tak zrobiłem i nie zamierzam zakładać )
  11. mydlo odpowiedział(a) na jacue temat w Audi A4 B6/B7
    Ale to jest A3 '96. W B7 jest inaczej.
  12. mydlo odpowiedział(a) na jacue temat w Audi A4 B6/B7
    na 99 % nieJa mam tempomat i mam dodatkową manetke pod kierunkami
  13. bo masz "pakiet oświetlenie" zapewne
  14. mydlo odpowiedział(a) na A3 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Jak nie działa??? Przy ruszaniu nawet niekiedy działa, jak przód się unosi. Także samopoziom działa cały czas.
  15. Ostatecznie: Sobota 3.05.2008 godz. 17.00 Skwer kościuszki przy awtomacie z kawą(czyli tam gdzie zawsze) Łukasz zmoderuj temat.
  16. Czyta także płyty AUDIO CD i MP3
  17. Dla mnie może być
  18. co za bez sensu komentarz, człowieku zastanów się co piszesz
  19. Ja też na nich śmigam, tylko troche głośne są
  20. To może coś w weekenda majowego??? Może jakiś grillek???
  21. 1250 to dobra cena. Wstawiaj do siebie tylko najpierw idz do magika który Ci rozkoduje sprzęt
  22. tyle wyłożyłeś za RNS-E?????? Chyba jedno 0 za dużo!!! żeby TV oglądać musisz dokupić tuner TV droga sprawa i ciężko osiągalna Można jednocześnie korzystać z NAVI i słuchać muzyki zapisanej na kartach SD (z płyty nie możesz gdyż w czytniku siedzi płyta z mapą, no chyba że masz podpiętą zmieniarke)
  23. No to witamy kolejną klubową B7 w Gdyni. Obowiązkowo na spocie musisz się wyświetlić
  24. Ja widze 2 opcje: 1 (tańsza) zakładasz Concerta II (można podpiąc zmieniarke) 2 (droższa) RNS-E

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.