Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Xenon pare pytań


A3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanka.

Jak kupiłem swoją A4 miałem lampy te po lifcie tylko że bez żarówek ksenonowych mam zamiar do nich kupić taki zestaw http://www.allegro.pl/item349536485_xenon_xenony_ksenony_zestaw_hid_h7_h_7_8000k.html mnie interesuje 8000K i czy musze kupować silniczki do ustawiania lampy?czy wystarczy jak w te lampy wsadze te zestawy HIDA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj sobie na forum bo jest tego naprawde duzo a co do kupowania tych silniczków to chodzi ci chyba o system samopoziomowania lamp do xenonów? bo jak tak to ten ulad jest troche bardziej skomplikowany, polaczony on jest z zawieszeniem i reguluje lampy automatycznie jak wjedziesz w dziure lub jakies inne zaglebienie czy górke

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o silniki regulacji do lamp czy samopoziomowanie ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do regulacji lamp bardziej, w samopoziom nie będe sie bawił, wogule to chodzi mi o to co poza zestawem ksenonów z przetwornicami będzie mi potrzebne do montażu ksenonów i ile ewentulanie to kosztuje?

I co myślicie o ksenonach HIDA 8000K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co myślicie o ksenonach HIDA 8000K?

Ja mam takie ..jestem zadowolony .. :th:

wogule to chodzi mi o to co poza zestawem ksenonów z przetwornicami będzie mi potrzebne do montażu ksenonów i ile ewentulanie to kosztuje?

Jeśli masz lampy soczewkowe to tylko wpinasz żarnik w miejsce starych żarówek i montujesz gdzieś przetornice .

Było juz troszkę o tym na forum .

Więcej poczytaj tu : http://www.a4-klub.pl/smf/xenony_problem_naglasniany-t18351.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze panowie powiecie coś o legalności tych "zenonów" :naughty: Ja też pooowoooli planuję ten zabieg, ale wydaje mi się że niedługo misiaczki się za to wezmą :decayed: I wtedy będzie bal... Kolego A3 żeby było legalnie :wink4: (o ile jest to możliwe :tongue4: ), to jeszcze spryski i samopoziomowanie... Ilu panów na forum ma 100% legalnie? :naughty:

raggaman gdzie kupowałeś po "taniości" silniczki do "valeło"? Bo dzisiaj usłyszałem ponad 200 za sztukę :decayed: Oczywiście nowe w sklepie, coś mi koleś o ori zaczął nawijać... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bezsensowny temat o legalnosci dokladanych xenonow..

A wystarczy troche poszukac.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bezsensowny temat o legalnosci dokladanych xenonow..

A wystarczy troche poszukac.. :gwizdanie:

Potwierdazm :) duzo bylo takich tematow wsystaczy szukac :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bende bawił się w spryski i samopoziomowanie. Chce mieć ksenon bo jak dla mnie tylko tego brakuje mojej audiolce żeby jak narazie była gotowa z zewnątrz. Samopoziom i spryski to pojawią się jak zaczne robić body kit z innego audi.... :decayed::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman[/b] gdzie kupowałeś po "taniości" silniczki do "valeło"? Bo dzisiaj usłyszałem ponad 200 za sztukę :decayed

Allegro od fiata punto .. 60 zł z przesyłką :decayed:

Ludziska szukajcie bo duzo było tych tematów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj sobie na forum bo jest tego naprawde duzo a co do kupowania tych silniczków to chodzi ci chyba o system samopoziomowania lamp do xenonów? bo jak tak to ten ulad jest troche bardziej skomplikowany, polaczony on jest z zawieszeniem i reguluje lampy automatycznie jak wjedziesz w dziure lub jakies inne zaglebienie czy górke

pozdrawiam

mylisz się... samopoziomowanie działa tylko po włączeniu silnika... aktualizuje położenie tylnej osi i koryguje ustawienie lampy. potem ten system nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz się... samopoziomowanie działa tylko po włączeniu silnika... aktualizuje położenie tylnej osi i koryguje ustawienie lampy. potem ten system nie działa.

Jak nie działa??? Przy ruszaniu nawet niekiedy działa, jak przód się unosi. Także samopoziom działa cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talib1990 to jaki ma sens takie samooziomowanie? a jak postawisz samochód przednimi kolami na podjezdie to przy odpaleniu auta lampy sie ustawia a ty za chwile zjedziesz z podjazdu? i wtedy podczas dalszej jazdy albo ty nic nie widzisz bo lampy beda swiecis nisko albo inni nie beda nic widziec bo lampy beda swiecic zawysoko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie ostatnio pytałem policjanta ruchu drogowego jak to jest z ksenonkami. konkretnie czy muszą mieć spryski i samopoziomowanie. otóż dowiedziałem się że NIE. jak to kolego stwierdził do braku tego nie można się przyczepić. byłe lampa była z soczewką bo te bez rozszczepiają światło i za takie lampy z ksenonem leci dowód. jak to kolego ujął jak lampa z soczewką i założony ksenon nawet bez sprysków i samopoziomowania to nic nie można zrobić :evil: :evil: :evil: koles jest kumaty bo pare lat w wydziale siedzi więc chyba wie co mówi.nie wiem jak do tego podchodzą "ruchacze" w innych miastach, bo jak to u nas w polsce jest każdy ma swoją interpretację wszelkich przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie ostatnio pytałem policjanta ruchu drogowego jak to jest z ksenonkami. konkretnie czy muszą mieć spryski i samopoziomowanie. otóż dowiedziałem się że NIE. jak to kolego stwierdził do braku tego nie można się przyczepić. byłe lampa była z soczewką bo te bez rozszczepiają światło i za takie lampy z ksenonem leci dowód. jak to kolego ujął jak lampa z soczewką i założony ksenon nawet bez sprysków i samopoziomowania to nic nie można zrobić :evil: :evil: :evil: koles jest kumaty bo pare lat w wydziale siedzi więc chyba wie co mówi.nie wiem jak do tego podchodzą "ruchacze" w innych miastach, bo jak to u nas w polsce jest każdy ma swoją interpretację wszelkich przepisów.

to sie policjant nie znal ! ;)

Np. renault laguna nie ma soczewki a ma xenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowak chodziło o dorezany ksenon a nie ori. głównie chodzi o powierzchnię klosza lampy. dlatego ori może nie mieć soczewki a mieć ksenon.moja rozmowa z nim była tylko o nie fabrycznym ksenonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no chyba ze tak .... ;)

ale z tego co wiem to samopoziom i tak musi byc na chwile obecna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...