Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] RNS-E zablokowało płytę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.wsadzilem do RNS-E nagrana plyte MP3,jak chcialem ja wyciagnac (nie czytalo jej),to nie bylo zadnej reakcji,naciskalem 100 razy i nic,nie moglem tez zamknac ekranu,tak jakby wszystko sie zawiesilo,moglem tylko przelaczyc przyciskiem RADIO na radio ( :mysli:-czy to ma sens),ale na ekranie (dalej opuszczonym) nic sie nie zmienialo,dalej byl napis dysk nie czytelny.

pomoze ktos :sick3:

Opublikowano

przecież w RNS-E idą tylko płyty DVD z mapą , no chyba że się mylę :mysli:

Opublikowano
  • Autor

mozliwe,ale ja dopiero co kupilem to autko i sie bawilem :embarrassed:

wczesniej wsadzilem plyte DVD-VIDEO,nie czytalo jej,ale wyszla bez problemu,potem wsadzilem ta z MP3 i zonk.

wszystko dziala normalnie do momentu gdy wcisne EJECT.

Opublikowano

napisz do użytkownika alvaro on ma największą wiedzę na temat RNS-E

Na następny raz pamiętaj że płyty DVD z mapami do nawigacji , jak chcesz posłuchać muzyki to albo karty pamięci albo zmieniarka , a jeśli chcesz oglądać video do musisz kupić czytnik DvD , wszystko znajdziesz na forum :th:

Opublikowano

przecież w RNS-E idą tylko płyty DVD z mapą , no chyba że się mylę :mysli:

Czyta także płyty AUDIO CD i MP3

Opublikowano

a linijka probowales ?? :polew: hyhy.. nic wiecej nie przychdzi mi do glowy :)

Opublikowano

zrób jej restart i oda,łaski nie robi!

Opublikowano
  • Autor

zrób jej restart i oda,łaski nie robi!

czyli jak? odlaczyc aku?

Opublikowano

Ja mam RSN-E i mi normalnie czyta plyty z mp3 i bez problrmu oddaje spowrotem.. Wszelkiego rodzaju.. CD, CD-R/Rw, DVD nie robi roznicy.. :tongue4:

Wiec pozostaje wyciągac penseta :polew:

Opublikowano

zrób jej reset - 3 sposoby :

- SPOSÓB 1

VAGiną wchodzisz do navi [56 - NAVI] następnie [Adaptacja] i wchodzisz w kanał 111 i wpisujesz wartość 1

- SPOSÓB 2

włączasz navi i przytrzymujesz przyciski RADIO i SETUP aż navi się zrestartuje

- SPOSÓB 3

włączasz navi i trzymasz tak długo przycisk od włączania aż navi się zrestartuje

Opublikowano
  • Autor

aha,dzieki :th:,jutro z rana zastosuje.

Opublikowano

albo vagiem karzesz jej odac plyte

Opublikowano
  • Autor

zrób jej reset - 3 sposoby :

- SPOSÓB 1

VAGiną wchodzisz do navi [56 - NAVI] następnie [Adaptacja] i wchodzisz w kanał 111 i wpisujesz wartość 1

- SPOSÓB 2

włączasz navi i przytrzymujesz przyciski RADIO i SETUP aż navi się zrestartuje

- SPOSÓB 3

włączasz navi i trzymasz tak długo przycisk od włączania aż navi sięzrestartuje

oddala :decayed:,po trzecim restarcie.

za pomoc :notworthy:

Opublikowano

alvaro jak zwykle pełen profesjonalizm :notworthy: :th:

Opublikowano

ja też tak miałem i to z ori mapą 2008

łyknęła i nie oddała :no:

dopiero po godzinie przeklinania :polew: :polew:

Opublikowano

bo RNS-E nie lubi ori map :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Trzeniu

bo RNS-E nie lubi ori map decayed decayed decayed

Piter Twoja do niedawna nie lubiła żadnych :polew:

Opublikowano

łyknęła i nie oddała :no:

Tak to jest jak się nie dokarmia bestii :polew:

Najzwyczajniej głodna była :polew:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Sorrka, za odgrzewanie tematu, ale z moim RNS-E jest coś nie teges...

Zjadła płytkę z mapką (ori) i oddać już nie chce... :confused4:

Dokładnie rzecz biorąc - zjadła komuś - a ja się stałem posiadaczem z płytką w środku... Zakup z allegro - ale odbiór osobisty... Odbiór na stacji... więc dałem sie nabić w butelczyne...

Robiłem reset za pomoca klawiszologii opisanej powyżej, ale nic to nie daje...

Po restarcie kręci płytką... otwieram mu ekran, naciskam eject i ma mnie generalnie w d...

Rozkrecilliśmy navi ze znajomym... wykręciliśmy napęd... Wyjeliśmy płyte metodą "Adam Słodowy"... efekt: navi napisała, że nie może odczytać płyty - nawet nie zauważyła, że jej tam w środu nie ma... po zainputowaniu jej w identyczny - mało delikatny sposób - czyta płytę zadowolona jak gdyby nigdy nic...

Mierzyliśmy miernikiem napięcie na silniczku, który jest odpowiedzialny za wyplucie płytki, ale po naciśnięciu przycisku eject - nie pojawia się tam nawet łamane 0,5V...

Wiem, że za głupote się płaci - ale nie uśmiecha mi się zakup całej nawigacji jeszcze raz ;(

Czy istnieje możliwość zakupu samego napędu, bo ten wykazuje objawy ewidentnie spier...

Jeżeli tak - to gdzie takowy można nabyć, albo, czy ktoś z szacownych zgromadzonych na forum nie posiada uszkodzonej navi RNS-E np. z rozbitym wyswietlaczem za rozsadne pieniazki?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam troche podobny i nie podobny problem , otóż moja navi plus nie chce wciągnąć płyty , wyciągłem navi z kolegą i mechanizm gdzie powinna być płyta jest opuszczony tak , jakby w środku siedziała płytka. Plyty oczywiście w środku nie ma. Pomocy.!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.