Jump to content
IGNORED

[ALL B7] Tempomat

jacue
 Share

Recommended Posts

Witam,

Chce nabyc B7 3,0tdi Q Kombi z 2005.

Znalazlem ogloszenie sprzedazy takiego sam. w Niemczech. W ogloszeniu jest napisane ze samochod ma tempomat natomiast na zdjeciu widac kierownice wielofunkcyjna i z lewej strony tylko jedna manetke (do wlaczania migaczy) natomiast nie ma zadnej dodatkowej manetki.

Czy jest mozliwe zeby tempomat byl uruchamiany z kierownicy lub wlasnie z tej jednej manetki i wtedy bylaby wspolna dla migaczy i tempomatu (tak wlasnie mam w passacie '01)?

PZDR

Czy jest mozliwe zeby tempomat byl uruchamiany z kierownicy?

na 99 % nie

Ja mam tempomat i mam dodatkową manetke pod kierunkami

Witam,

Chce nabyc B7 3,0tdi Q Kombi z 2005.

Znalazlem ogloszenie sprzedazy takiego sam. w Niemczech. W ogloszeniu jest napisane ze samochod ma tempomat natomiast na zdjeciu widac kierownice wielofunkcyjna i z lewej strony tylko jedna manetke (do wlaczania migaczy) natomiast nie ma zadnej dodatkowej manetki.

Czy jest mozliwe zeby tempomat byl uruchamiany z kierownicy?

PZDR

niemozliwe, musi byc manetka

Przeszukaj dzial warsztat. Jest tam post pre_pl, gdzie opisany jest montaz tempomatu w B6. W razie problemow wal do mnie na PW. Koszt zalezy od tego jak tanio uda Ci sie zdobyc czesci + usluga VAG'owania. Mnie to kosztowalo ~150PLN, ale mozna taniej :naughty::hi:

Ale to jest A3 '96. W B7 jest inaczej.

Przede wszystkim trzeba posiadac wielofunkcyjna kierownica, wtedy zakupy ograniczaja sie do manetki tempomatu, nastepnie zdiac kierownice, wyciac estetyczna dziure w dolnej czesci obudowy kolumny kierownicy lub kupic taka obudowe, podlaczyc manetke i Vas'em zakodowac.

Tak to wygladalo u mnie i raczej samemu sie tego nie zrobi, bo niezbedny jest Vas i znajomosc kodow.

Przede wszystkim trzeba posiadac wielofunkcyjna kierownica, wtedy zakupy ograniczaja sie do manetki tempomatu, nastepnie zdiac kierownice, wyciac estetyczna dziure w dolnej czesci obudowy kolumny kierownicy lub kupic taka obudowe, podlaczyc manetke i Vas'em zakodowac.

Tak to wygladalo u mnie i raczej samemu sie tego nie zrobi, bo niezbedny jest Vas i znajomosc kodow.

Jest wątek w warsztacie, jak to zrobić. Bardzo dokladny :gwizdanie:

panowie temat tempomatu był wałkowany w jednym temacie :P proponuje poszukac :P