Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. Z tym zakałdaniem RNS-E nie jest aż taki duży kłopot. Zbierz najpierw wszystkie graty a wtedy to kwestia 3 h i cieszysz się posiadania tej że owej jednostki
  2. Ja mam manuala. Ale z tego co słyszałem: ''multi to kibel'' tip jest o wiele lepszy
  3. Ja tam nie narzekam
  4. Ty to Łukasz zapierdzielasz, ja dopiero do domu dojechałem (no fakt że strasznie okrężną drogą jechałem )
  5. Może baza kontenerowa ??
  6. Ja reflektuje. Bierz Łukasz VAG'a jest troche do podłubania Ale skoro jedziesz do Gdyni to dlaczego nie w Gdyni??
  7. Na pierwszy zdjęciu poprostu rewelacja Z kolei na drugim jak dla mnie ta dokładka mogła by być troche dyskretniejsza. Ale to tylko moje zdanie
  8. Zdeniu zjebki dostanie. Trzeba było mu fote zrobić i byśmy mu wysłali mandata
  9. W Gdyni też kibel. Ale co tam. Zawsze można na jakiś parking zadaszony podjechać. Pomyślimy na miejscu.
  10. A moja teściowa ma urodziny i też nie wiem czy dam rade
  11. No prosze to się szykuje kampania nowych ludzików. Tylko ciekawe czy się tylko szykuje czy bedzie w rzeczywistości tak jak piszą?
  12. Spoko Alv. Podobno ma padać Ps. Jak byś był to jak byś mógł weź VAG-a
  13. Dokładnie tak jak piszesz. A nasz VIP pomorski się w końcu pokaże???
  14. Na tym zdjęciu felgi po prostu rewelka. Ciekawe jak na autku bedą leżeć.
  15. Trójmiejskie spoty masz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_ustawka_na_wyjazd_do_slupska_2903_godz_17_stacja_jet_w_gdyni_cisowej-t584.1395.html Najbliższy w tą sobote
  16. Może być, gdyż w pełni sezonu jest strasznie ciasno na Sqerku. Adadur co do miejsca jeszcze się nie zastanawialiśmy.
  17. Wszystko po to żeby jak najbardziej utrudnić życie człowiekowi
  18. Ty Mateusz zmieniłeś płeć ??? Nic mi na ten temat nie wiadomo Zdeniu mówi że bedzie.
  19. No stary wyrazy współczucia. Co do serwisów to ja omijam szerokim łukiem (no chyba że auto mam na gwarancji to wtedy nie) Koleś chyba nie raz zapomniał łańcuszka zdjąć bo to ucho do holowania się już troche wygło
  20. Dobra dziewczyny!! sobota coraz bliżej, czas przejść do konkretów. Ja mówie 12.04.2008 o 17.00 na skwerku
  21. Nonilion trzeba było Motula zalać
  22. No Nonilion furka gitara . Trzeba bedzie ją obejrzeć dokładniej na spocie. :th:
  23. mydlo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Ja też już czekam na ledy do tyłu i jakoś nic w temacie nie drgneło
  24. :th: p.s. Powołałem się na Ciebię i czekam na aprobatę :> No i już Cię zaakceptowali

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.