Treść opublikowana przez mydlo
-
[ALL B6] NAVI w FISie
Z tym zakałdaniem RNS-E nie jest aż taki duży kłopot. Zbierz najpierw wszystkie graty a wtedy to kwestia 3 h i cieszysz się posiadania tej że owej jednostki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja mam manuala. Ale z tego co słyszałem: ''multi to kibel'' tip jest o wiele lepszy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja tam nie narzekam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ty to Łukasz zapierdzielasz, ja dopiero do domu dojechałem (no fakt że strasznie okrężną drogą jechałem )
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może baza kontenerowa ??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja reflektuje. Bierz Łukasz VAG'a jest troche do podłubania Ale skoro jedziesz do Gdyni to dlaczego nie w Gdyni??
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Na pierwszy zdjęciu poprostu rewelacja Z kolei na drugim jak dla mnie ta dokładka mogła by być troche dyskretniejsza. Ale to tylko moje zdanie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zdeniu zjebki dostanie. Trzeba było mu fote zrobić i byśmy mu wysłali mandata
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W Gdyni też kibel. Ale co tam. Zawsze można na jakiś parking zadaszony podjechać. Pomyślimy na miejscu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A moja teściowa ma urodziny i też nie wiem czy dam rade
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No prosze to się szykuje kampania nowych ludzików. Tylko ciekawe czy się tylko szykuje czy bedzie w rzeczywistości tak jak piszą?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spoko Alv. Podobno ma padać Ps. Jak byś był to jak byś mógł weź VAG-a
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dokładnie tak jak piszesz. A nasz VIP pomorski się w końcu pokaże???
-
[B7 BRE] Moja A4 2.0 TDI S-LINE !
Na tym zdjęciu felgi po prostu rewelka. Ciekawe jak na autku bedą leżeć.
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Trójmiejskie spoty masz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_ustawka_na_wyjazd_do_slupska_2903_godz_17_stacja_jet_w_gdyni_cisowej-t584.1395.html Najbliższy w tą sobote
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może być, gdyż w pełni sezonu jest strasznie ciasno na Sqerku. Adadur co do miejsca jeszcze się nie zastanawialiśmy.
-
[ALL B7] Dysze spryskiwaczy do zderzaka s-line
Wszystko po to żeby jak najbardziej utrudnić życie człowiekowi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ty Mateusz zmieniłeś płeć ??? Nic mi na ten temat nie wiadomo Zdeniu mówi że bedzie.
-
[ALL] Przestroga-ZLODZIEJE przy Politechnice -3 miasto/Serwis AUDI Groblewski-makabra
No stary wyrazy współczucia. Co do serwisów to ja omijam szerokim łukiem (no chyba że auto mam na gwarancji to wtedy nie) Koleś chyba nie raz zapomniał łańcuszka zdjąć bo to ucho do holowania się już troche wygło
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobra dziewczyny!! sobota coraz bliżej, czas przejść do konkretów. Ja mówie 12.04.2008 o 17.00 na skwerku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chyba 12.04
-
[B6 AVB] Nowa niunia na 3miejskie spotowanie :) + kilka pytań
Nonilion trzeba było Motula zalać
-
[B6 AVB] Nowa niunia na 3miejskie spotowanie :) + kilka pytań
No Nonilion furka gitara . Trzeba bedzie ją obejrzeć dokładniej na spocie. :th:
-
Światła LED od Audi S6
Ja też już czekam na ledy do tyłu i jakoś nic w temacie nie drgneło
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:th: p.s. Powołałem się na Ciebię i czekam na aprobatę :> No i już Cię zaakceptowali