Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. Skoro tak to pomyśl już nad autopoziomowaniem
  2. Dokładnie, ostre rezanie!!! Widziałem foty z takiej przeróbki. Klimatronic jest w miejscu popielniczki i zapalniczki. Ja jak zakładałem do swojej B7 i miałem wszystkie graty (część od Alv ) to za sam montaż zaśpiewali 500 PLN (właśnie kolesie z Bydzgoszczy) , a w wypadku B5 pewnie sam montaż bedzie gruubo więcej kosztował Bo jest dużowięcej zabawy.
  3. Kolego przeczytaj post od początku to znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.
  4. mydlo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie, tylko tej drugiej worek na głowe żeby poduszki nie wybrudziła
  5. Ok, rozumiem 6-paka dostaniesz
  6. Działa działa. Jeszcze raz wielke dzięki Łukasz. Następnym razem jak się na 3-m spociku pokażesz to masz ode mnie browar
  7. mówiłem, żeby zostawić gorącą Włoszkę Dobra włoszka nie jest zła. Ja mam włoszke która mówi po angielsku Przemas ja poprosze także 2 smycze
  8. mydlo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ekipa z 3-miasta coraz popularniejsza się robi Z pewnego zródła dostałem info, a mianowicie od 1 stycznia 2008 na 3-miejskich drogach pojawi się 11 pieknych i nowiutkich furek z video. Nowe Passaty, Octavie oraz 6x A4 B7
  9. A A ja myslalem, ze mamy zime... wiec moze wlasciciel zalozyl mniejsza felge na ten okres. A czy Ty czytasz, czy czytasz ze zrozumieniem??? I jakoś nie widze na nich zimowych opon. No chyba że Ty masz takie zimówki
  10. A ja myślałem żę do S-line'a dają felgi S-line
  11. Ja też, także dawaj siostre na spota i kuzynki też Alv
  12. Sami się oprowadzicie, ja tam jeszcze aż tak bardzo obcykany w nim nie jestem
  13. No to ciekawie się zapowiada Tylko Przamas date zmień żeby nie było...
  14. Wiesz Alvaro troche ostatnio mi się humor wyostrzył
  15. A co jeśli żony nie posiadam ???
  16. No to mamy 2 x A6 z wideoradarem bo ze zdjęcia Przemasa wynika,że ma chromowane relingi, a przed chwilą na zdjeździe z obwodnicy na Witomino widziałem jak stali i trzepali kolesia, tyle że ta miała czarne relingi. Pewnie sobie z za zachodniej granicy (nie bite) przytargali
  17. mydlo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Obwodnica 3-miasta, srebrna Octavka GA 7.... nie widziałem bo trzymali kolesia po przeciwnym pasie ruchu, I mieli takiego fajnego niebieskiego koguta na dachu
  18. chociaż jedni
  19. Tylko czasami tej A6-ki Przemas nie ściągnij
  20. Ja jak na pisałem wcześniej 8.12 się melduje
  21. Ojjj Zdeniu nie dramatyzuj. Teraz to był taki weekend andrzejkowy, a pozatym nikt się oficjalnie nie zadeklarował że bedzie. Fakt faktem żę 3-m daje ciała, ale na pewną grupke ludzi (małą bo małą) można liczyć. Także Zdeniu wylooozuj z tym ''nie warto''I dawaj na następny spocik na pewno ktoś przyjedzie, ja napewno
  22. mydlo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Obwodnica 3- miasta. Nie widziałem jeszcze ale na CB ciągle trąbią że srebrne A6 Avant z relingami i na xenonach. Podobno posiada kamere z przodu i z tyłu. Się dorobiły fi..y
  23. To może 8.12.2007 ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.