Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Wogóle zapraszam do działu newbie A co do Borska to zeszłym roku bodajrze był tam zlot BMW :twisted: Jeżeli tak to są tam też domki z tego co się orientuje. Dobre miejsce na jakiś wiosenny spocik.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No znowu frekwencja nie dopisała, ale i tak było fajnie :biggrin: Po prostu 3-miasto daje ciała po raz kolejny. PS Bartti czekamy na foty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
OK
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
z mapką bedzie gorzej KFC koło Gajosa jest po lewej stronie jak byś jechał z Gdyni do Gdańska na pograniczu Gdańska i Sopotu. Podejrzewam że takie wytłumaczenie to żadne wytłumaczenie Jest jeszcze jedna opcja: można się wstępnie spotkać na skwerku i podjechać wspólnie do Sopotu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jep ! 17:00 KFC koło Gajosa, będę tam Ja tyż i jeszcze jedno A4 przyciągne :biggrin: Hehe a może ludzikom z trójmiasta net nie działa bo temat jakoś zamiera PS Zdeniu jak Ty sprawnie tym biczem operujesz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No Panowie!!! Sobota niedługo, a tu żadnych propozycji. Może KFC w Sopocie koło salonu Audi - VW Gajos??? To tylko propozycja. Czekamy na inne
-
Padnięty aku nie chce sie podnieść. HELP potrzebny
A diesel na rozruch potrzebuje cholernie dużego prądu, także nawet w połowie naładowany aku nie podoła.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W ta sobote tj. 10.02.2007 godz. 18.00 Skwerek. Tylko jakos frekfencja nie zapowiada sie duza.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Skwerek 18.00
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też się pisze i też wieczorną porą :biggrin:
-
[ALL B5] Klekotanie w silniku - hydrauliczne popychacze
Może kłania się wymiana oleju? :biggrin:
-
System BOSE - Jak to wyglada?
wygladaja normalnie tylko maja napis Audi Bose na maskownicy głosnik w przednich drzwiach: subwoofer w lewym tylnym nadkolu: spanky a co to za zaślepka nad głośnikiem w przednich drzwiach??
-
[B5 1.8] a to moja B5-tka
Dla mnie bomba :!: :!: :!: :diabel:
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Zapraszamy
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
A ja mam Concerta II i jest miodzio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki Przemas że wkleiłeś foty na forum bo ja jakoś nie bardzo jestem w tym temacie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zdeniu jedno autko z Gdańska było na parkingu cpn-a (czarny avancik w automacie) wszyscy go podziwiali i nikt nie pamięta??? A tu są fotki ode mnie http://www.sendspace.com/file/q232oi.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A ja dopiero wróciłem ze spota Z kumplem jeszcze jedną imprezownie odwiedziliśmy. Spot udany chociaż mało autek. Miejmy nadzieje że następnym razem Ci co się zadeklarują przyjadą
-
Uszkodzone liczniki - naprawiać czy wymianiać ???
Na alegro za 400 PLN dostaniesz już zegary z fis-em
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja bede
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to ja widze że ekipa się po mału wysypuje :/
-
[ALL B5] Klekotanie w silniku - hydrauliczne popychacze
Mi klekocze przez 2-3 sekundy po odpaleniu, ale to norma w Audi gdyż olej jeszcze nie dotrze do popychaczy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Też bym się pisał na spota, tylko nie wiem czy z czasem wyrobie.
-
Polikarbonowe felunie!!
Beznadzieja. Jak ktos chce oszpecic autko i ma duzo kasy to dla niego bomba
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Ładny avancik. Jednak bez chromów lepiej wygląda :mrgreen: