Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. Ja miałem podobną przyczyne, mianowicie jak dawałem gaz w deche na obojętnie jakim biegu to mi silnik przerywał. Co się okazało że miałem jedną świece (ceramike na świecy) pękniętą. Świece wymieniłem i wszystko gra :mrgreen:
  2. mydlo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Ja widziałem nawet w nowym Pasku 2.0TDI jak przyspieszał to mu czarny dymek z dwururki poleciał.
  3. Co do pierwszego linku ja nie jestem ten teges z niemieckiego a ten temat z AKP już śledziłem i tam rezają zegary do B4 i nie wiem czy kostki w B4 są takie same jak w A4? ale chyba nie bo tak są czujniki odwrotnie sterowane z tego co wyczytałem w tym poście z AKP.
  4. Potrzebuje rozpiski pinów w kostkach od licznika 2 x 26 pinów, niebieska i żółta w 1.6 ADP. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
  5. Naprawde dobre Jakby tylko do tego potrzebowalo to nie wylaczaloby sie i mialo poswietlanie bez zadnego rzezbienia. Pare dni na ten temat pisalem, poczytaj, przerabialem to osobiscie (samo podswietlanie rowniez zanim kupilem adapter), http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=2697 To w takim razie do czego jest potrzebne CAN???
  6. No i w czym masz problem wyłączasz włączasz i działa dalej. Dla mnie to żaden problem.
  7. Chodziło mi o to że w miejsce fabryczne bez rezania nie wsadzi (bedzie wystawało z ramki)
  8. Niby wymagają. Ale do komunikowania się z instalcją samochodu (wyświetlanie na fis-e itp) Do normalnego użytkowania nie jest potrzebny żaden adapter CAN, wiem coś o tym bo mam Concert 2 u siebie i wszystko gra, musiałem tylko przerobić podświetlenie, ale to jest 5 min roboty no i radeyjko się wylancza po 1h ale taki problem to nie problem. Więckupuj Concert 2 i bedzie OK
  9. mydlo odpowiedział(a) na ZAN temat w Audi A4 B6/B7
    To się nazywa serwis, w polsce to by Cię ze skóry obdarli
  10. A ja mam aż :mrgreen: 78 kkm czyli przed moim jeszcze dużo kilometrów do wyjeżdzenia hehe.
  11. Ładne autko i do tego z 3-miasta :mrgreen: Obowiązkowo lampy do wymiany i bedzie super.
  12. nie wiem czy już sobie poradziałeś z problemem, ale ja bym wywalił tą Symfonie i włożył NAVI PLUS powinno pasować beż żadnych problemów
  13. Nie wsadzisz ich do B5
  14. Te starsze radia (z jednym pokrętłem po środku) chyba nie były obsługiwane przez CAN BUS tylko przez K BUS. Dopiero te z dwoma pokrętłami są na CAN.
  15. Jeszcze prędkośc może zależeć od wielkości kół (choć w małym stopniu ) więc to mogą być te rozbierznośći
  16. Używek nie polecam bo te listwy bardzo często się niszczą i lepiej kupić nową, wtedy bedziesz miał pewnośc że jakiś czas nie bedzie odpadała
  17. Sprawdz czy jest dosyć płynu od wspomagania.
  18. Od razu Ci mówie że tego concerta nie wsadzisz w miejsce tego Chourusa. Ten concert jest od A4 B6 a Ty potrzebujesz od A6 z takimi samymi zaokręgleniami co ten stary chourus. Ja wymieniłem starego concerta na nowegi i jest si tylko malykabelek musiałem w płytke wlutować aby podświetlenie działało :mrgreen:
  19. Jest dokładnie tak jak piszesz :mrgreen:
  20. A więc ja wymieniłem u siebie olej i jest już OK zalałem Mobil 1 10 W40. A już myslałem że bedzie mnie czekał remoncik:)
  21. dokładnie to samo ostatnio przerabiam. Nie wiem co to może być. Pisałem na forum tutaj i AKP i nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi. Trzeba się wybrać do mechaniora. Maciekg jak byś coś się dowiedział to daj mi znać.
  22. Eee tam ze zmieniarkami. Najoptymalniejszym rozwiązaniem jest Concert II :mrgreen: ja tak zrobiłem i jestem zadowolony :mrgreen:
  23. Przegoniłem (gaz w deche) troche autko i jak już odpuściłem to po jakimś czasie zapaliła się kontrolka smarowaniai i zgasła po chwili i słychać cykanie na ciepłym silniku wcześniej tego nie było. Oleju jest dosyć. Co to może być? Popychacze siadły? Pozdrawiam.
  24. mydlo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    W benzynie nie ma napewno kontrolki swiec zarowych :mrgreen:
  25. Pomysł całkiem niezły.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.