Treść opublikowana przez mydlo
-
[B5 1.6] Szarpanie przy ostrzejszym przyspieszaniu
Ja miałem podobną przyczyne, mianowicie jak dawałem gaz w deche na obojętnie jakim biegu to mi silnik przerywał. Co się okazało że miałem jedną świece (ceramike na świecy) pękniętą. Świece wymieniłem i wszystko gra :mrgreen:
-
[B5 1.9 AJM]dymek przy odpaleniu/jakosc ON
Ja widziałem nawet w nowym Pasku 2.0TDI jak przyspieszał to mu czarny dymek z dwururki poleciał.
-
Potrzebna rozpiska kostekod licznika.
Co do pierwszego linku ja nie jestem ten teges z niemieckiego a ten temat z AKP już śledziłem i tam rezają zegary do B4 i nie wiem czy kostki w B4 są takie same jak w A4? ale chyba nie bo tak są czujniki odwrotnie sterowane z tego co wyczytałem w tym poście z AKP.
-
Potrzebna rozpiska kostekod licznika.
Potrzebuje rozpiski pinów w kostkach od licznika 2 x 26 pinów, niebieska i żółta w 1.6 ADP. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
-
Jakie fabryczne radio?
Naprawde dobre Jakby tylko do tego potrzebowalo to nie wylaczaloby sie i mialo poswietlanie bez zadnego rzezbienia. Pare dni na ten temat pisalem, poczytaj, przerabialem to osobiscie (samo podswietlanie rowniez zanim kupilem adapter), http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=2697 To w takim razie do czego jest potrzebne CAN???
-
Jakie fabryczne radio?
No i w czym masz problem wyłączasz włączasz i działa dalej. Dla mnie to żaden problem.
-
Zmieniarka do radia concert A4 B5
Chodziło mi o to że w miejsce fabryczne bez rezania nie wsadzi (bedzie wystawało z ramki)
-
Jakie fabryczne radio?
Niby wymagają. Ale do komunikowania się z instalcją samochodu (wyświetlanie na fis-e itp) Do normalnego użytkowania nie jest potrzebny żaden adapter CAN, wiem coś o tym bo mam Concert 2 u siebie i wszystko gra, musiałem tylko przerobić podświetlenie, ale to jest 5 min roboty no i radeyjko się wylancza po 1h ale taki problem to nie problem. Więckupuj Concert 2 i bedzie OK
-
[B6] Kontrolka ostrzegawcza
To się nazywa serwis, w polsce to by Cię ze skóry obdarli
-
jaka jest żywotność silnika 1600cm3
A ja mam aż :mrgreen: 78 kkm czyli przed moim jeszcze dużo kilometrów do wyjeżdzenia hehe.
-
[B5 1.6] A4, typ B5 , 95r. -> MOJE AUDI A4
Ładne autko i do tego z 3-miasta :mrgreen: Obowiązkowo lampy do wymiany i bedzie super.
-
co jest grane z cd?
nie wiem czy już sobie poradziałeś z problemem, ale ja bym wywalił tą Symfonie i włożył NAVI PLUS powinno pasować beż żadnych problemów
-
Zmieniarka do radia concert A4 B5
Nie wsadzisz ich do B5
-
sterowanie chorus'em
Te starsze radia (z jednym pokrętłem po środku) chyba nie były obsługiwane przez CAN BUS tylko przez K BUS. Dopiero te z dwoma pokrętłami są na CAN.
-
czy orginalny silnik?
Jeszcze prędkośc może zależeć od wielkości kół (choć w małym stopniu ) więc to mogą być te rozbierznośći
-
Listwa boczna na drzwi
Używek nie polecam bo te listwy bardzo często się niszczą i lepiej kupić nową, wtedy bedziesz miał pewnośc że jakiś czas nie bedzie odpadała
-
Jak skręcam koła maksymalnie na postoju to słychać
Sprawdz czy jest dosyć płynu od wspomagania.
-
CZy mozna bez probelmu wymienić chorusa na concert z cd
Od razu Ci mówie że tego concerta nie wsadzisz w miejsce tego Chourusa. Ten concert jest od A4 B6 a Ty potrzebujesz od A6 z takimi samymi zaokręgleniami co ten stary chourus. Ja wymieniłem starego concerta na nowegi i jest si tylko malykabelek musiałem w płytke wlutować aby podświetlenie działało :mrgreen:
-
Kontrolka smarowania i cykanie w silniku
Jest dokładnie tak jak piszesz :mrgreen:
-
Kontrolka smarowania i cykanie w silniku
A więc ja wymieniłem u siebie olej i jest już OK zalałem Mobil 1 10 W40. A już myslałem że bedzie mnie czekał remoncik:)
-
Kontrolka smarowania i cykanie w silniku
dokładnie to samo ostatnio przerabiam. Nie wiem co to może być. Pisałem na forum tutaj i AKP i nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi. Trzeba się wybrać do mechaniora. Maciekg jak byś coś się dowiedział to daj mi znać.
-
Zmieniarka do radia concert A4 B5
Eee tam ze zmieniarkami. Najoptymalniejszym rozwiązaniem jest Concert II :mrgreen: ja tak zrobiłem i jestem zadowolony :mrgreen:
-
A4 ADP Hałas z klawiatury (cykanie)
Przegoniłem (gaz w deche) troche autko i jak już odpuściłem to po jakimś czasie zapaliła się kontrolka smarowaniai i zgasła po chwili i słychać cykanie na ciepłym silniku wcześniej tego nie było. Oleju jest dosyć. Co to może być? Popychacze siadły? Pozdrawiam.
-
FIS z benzyny do TDI - czy da rade
W benzynie nie ma napewno kontrolki swiec zarowych :mrgreen:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pomysł całkiem niezły.