Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CZy mozna bez probelmu wymienić chorusa na concert z cd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej

i znowu pytanie bo juz nie moge z ta kastka w samochodzie

czy moge bez problemu wymienic chorusaII na concert z cd w b6

czy bedzie dzialac podswietlenie czy potrzebuje jakis modul do tego bo widzialem jakas aukcje na allegro gdzie gosc cos o jakim lutowaniu wspominal

bede wdziecznyza info

a co uwazacie za lepsze rozwiazanie zmieniarke do kasetki czy concerta z cd a jesli zmieniarke to jaka ta do bagaznika czy moze przebudowa schowka i zmieniareczka w schowku

Opublikowano

Sorry za off topic , ale skąd wziąłeś silnik 1.9tdi 110KM w B6?? :shock:

Opublikowano

skad b6 z 1.9tdi 110 km? z ustawien forum pewnie :D a co do radia, to jest jeszcze inne rozwiazanie - kaseta adapter :P gra ladnie, sam takiej uzwam, tylko slychac ja bardziej od zwyklej (ja kupilem szajs za 7 pln).

Opublikowano
skad b6 z 1.9tdi 110 km? z ustawien forum pewnie :D

Nie z ustawień , bo samemu sobie wybierasz model i silnik :mrgreen:

Opublikowano
Sorry za off topic , ale skąd wziąłeś silnik 1.9tdi 110KM w B6?? :shock:

czasami ludzie dowiaduja sie dopiero kilka dni/tygodni/miesiecy po zakupie co kupili ..... :twisted:

Opublikowano

...powracajac do tematu, to i ja sie nad tym zastanawialem. Concert z A6 (2002r) do mojej niuni...po 1 pomiarach ramka jest identyczna...

[ Dodano: 2006-06-06, 15:31 ]

zmiana z taki

chorus4nl.jpg

na taki

concertii15ke.jpg

Opublikowano

Murzyn z którego roku masz autko ? Gra Ci ten Concert w aucie bez problemu ? dzialaja wszystkie funkcje ? nie wylacza sie co godzine samo radio w aucie podczas jazdy i zalacza po starcie zaplonu ?

bo mnie juz tez dobija kaseta w aucie, mysle nad zmieniarka, tylko bede musial kabel pociagnac progiem do bagaznika i umocowac pod półka, nie mam opcjonalnego schowka w lewym błotniku

Opublikowano

2000r, ale to narazie jest pomysl...jeszcze nie zrealizowany.

tez mnie irytuje kaseta, ipoda nie mam a z lapika sie gra nieporecznie....nieorginalnego radia z mp3 nie zaloze bo mi sie nie podoba taka opcja w audi

Opublikowano
...powracajac do tematu, to i ja sie nad tym zastanawialem. Concert z A6 (2002r) do mojej niuni...po 1 pomiarach ramka jest identyczna...

[ Dodano: 2006-06-06, 15:31 ]

zmiana z taki

Obrazek

na taki

Obrazek

Od razu Ci mówie że tego concerta nie wsadzisz w miejsce tego Chourusa. Ten concert jest od A4 B6 a Ty potrzebujesz od A6 z takimi samymi zaokręgleniami co ten stary chourus. Ja wymieniłem starego concerta na nowegi i jest si tylko malykabelek musiałem w płytke wlutować aby podświetlenie działało :mrgreen:

Opublikowano

mozesz to zobrazowac jakimis fotami, bo ja juz sie pogubilem ktory jest nowy, ktory stary itd...

na 1 i 2 rzut oka one wygladaja identycznie...no ale pewnie by tzrebabylo przymierzyc

Opublikowano
...powracajac do tematu, to i ja sie nad tym zastanawialem. Concert z A6 (2002r) do mojej niuni...po 1 pomiarach ramka jest identyczna...

[ Dodano: 2006-06-06, 15:31 ]

zmiana z taki

Obrazek

na taki

Obrazek

Od razu Ci mówie że tego concerta nie wsadzisz w miejsce tego Chourusa. Ten concert jest od A4 B6 a Ty potrzebujesz od A6 z takimi samymi zaokręgleniami co ten stary chourus. Ja wymieniłem starego concerta na nowegi i jest si tylko malykabelek musiałem w płytke wlutować aby podświetlenie działało :mrgreen:

Napisz cos wiecej, jakiego kupiles Concerta na CD który Ci dziala w autku ? najlepiej jakbys spisal nr fabryczny z radia, i czy to jest blaupunkt czy panasonic ?

reszta funkcji Ci dziala, wlaczenie i wylaczenie z zaplonem, informacje na FISIE, pamietanie ustawien po wylaczeniu radia ?

Opublikowano

Z tego co mi mówił jeden handlarz to Audi Concert nie bedzie działać. Jeśli nie masz szyny CAN ( nazwał ją "kan").

A tej szyny nie mają a4 b5.

Wiec w rachune wchodzi jedynie jakaś rzeźba aby concert działał.

Opublikowano

jakies konkrety??

Opublikowano
Z tego co mi mówił jeden handlarz to Audi Concert nie bedzie działać. Jeśli nie masz szyny CAN ( nazwał ją "kan").

A tej szyny nie mają a4 b5.

Wiec w rachune wchodzi jedynie jakaś rzeźba aby concert działał.

Głupot Ci nagadał , że nie zadziała bez cana :wink:

Jak podepniesz Concerta pod kostke ISO to bez problemu będzie działał.Nie będzie podświetlenia i co godzinie się będzie wyłączał.

Opublikowano

w ogole nie bedzie podswietlenia??nawet jak sie właczy swiatla?? :sad:

Opublikowano
w ogole nie bedzie podswietlenia??nawet jak sie właczy swiatla?? :sad:

Świeci Ci się tylko i wyłącznie wyświetlacz.Przyciski nie są podświetlone

Opublikowano

no to lipa :shock:

Opublikowano
no to lipa :shock:

Przy procku po prawej sa oporniki 22k jeden z nich odpowiada za podświetlenie klawiszy sterowane z procka. Można połączyć z opornikiem wyświetlacza lub wyprowadzic i po małej przeróbce do 12V czyli pod przewodu oswietlenia.Albo najprostszą metodą - po prostu znależć pin zasilają żarówki podświetlania panela i wyprowadzić kabelek na zewnątrz, który potem podpiąć do przewodu od podświetlania we wtyczce wychodzącej z samochodu. Działa jak złoto. W momencie załączenia świateł w aucie jednocześnie podświetla się panel radia

Opublikowano

Hugo, czyli 1 slowem jest mozliwosc zamienic chorusa na nowego concerta i to bez wiekszych kombinacji...tak?? Jak jestes pewnyto zaczynam poszukiwania

Opublikowano
Hugo, czyli 1 slowem jest mozliwosc zamienic chorusa na nowego concerta i to bez wiekszych kombinacji...tak?? Jak jestes pewnyto zaczynam poszukiwania

Podpinałem Concerta pod kostke ISO w Audi i grało bez problemu.Nie działało podświetlenie klawiszy , po wyjęciu kluczyka trzeba ponownie wklepywać kod i co godzine się wyłacza :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.