Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czy orginalny silnik?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanie kupiłem niedawno a4 silnik 1.6 1995 na stacji jak wpisze się nr nadwozia to wyskakuje że powinien mieć silnik 2.6 L W Etosie u mnie na kompie pokazuje to samo co to może być? : :?:

Opublikowano

To znaczy , ze ktoś kiedyś zajeździł silnik , albo był dzwon i wsadził ktoś najtańszy jaki był :sad:

Opublikowano
  • Autor

Też tak skromnie myślałem tłuczona chyba nie była bo dobry mechanior tak stwierdził

Opublikowano
Też tak skromnie myślałem tłuczona chyba nie była bo dobry mechanior tak stwierdził

A sprawdzałeś w książce serwisowej , albo na wklejce we wnęce na koło zapasowe??

Opublikowano
  • Autor

dzieki jak wroce do domu to sprawdze na naklejce

Opublikowano
Witam mam takie pytanie kupiłem niedawno a4 silnik 1.6 1995 na stacji jak wpisze się nr nadwozia to wyskakuje że powinien mieć silnik 2.6 L W Etosie u mnie na kompie pokazuje to samo co to może być? : :?:

ktos Ci 1 litr pojemnosci zaj...ł ..... :twisted:

a powaznie to chyba kupiles jakis przeszczep ..... :roll:

Opublikowano

A moze to zblokowany 1,6 ?? :twisted:

Opublikowano
Witam mam takie pytanie kupiłem niedawno a4 silnik 1.6 1995 na stacji jak wpisze się nr nadwozia to wyskakuje że powinien mieć silnik 2.6 L W Etosie u mnie na kompie pokazuje to samo co to może być? :

czy oby napewno w nr nadwozia jest podana informacja o silniku :?:

wydaje mi się że nie :???:

Opublikowano
Witam mam takie pytanie kupiłem niedawno a4 silnik 1.6 1995 na stacji jak wpisze się nr nadwozia to wyskakuje że powinien mieć silnik 2.6 L W Etosie u mnie na kompie pokazuje to samo co to może być? :

czy oby napewno w nr nadwozia jest podana informacja o silniku :?:

wydaje mi się że nie :???:

Mój drogi na podstawie numeru nadwozia dowiesz się wszystkiego o aucie.Począwszy od daty produkcji i daty sprzedaży auta , poprzez całe wyposażnie oraz wszystkie przeglądy jakie miał robione.Ja właśnie dostałem wydruk , który ma chyba z 5 stron A4 , a podałem tylko numer VIN :mrgreen:

Opublikowano
Witam mam takie pytanie kupiłem niedawno a4 silnik 1.6 1995 na stacji jak wpisze się nr nadwozia to wyskakuje że powinien mieć silnik 2.6 L W Etosie u mnie na kompie pokazuje to samo co to może być? : :?:

A może masz tylko VIN z 2.6 a reszta to seryjna 1.6 , ale oczywiście ci tego nieżycze :wink:

Opublikowano
Witam mam takie pytanie kupiłem niedawno a4 silnik 1.6 1995 na stacji jak wpisze się nr nadwozia to wyskakuje że powinien mieć silnik 2.6 L W Etosie u mnie na kompie pokazuje to samo co to może być? : :?:

a jestes pewien ze masz 1,6 policz dokładnie cylindry :razz: :lol: albo sprawdz wydech jezeli masz dwururke to znaczy ze miales silnik 2,6 i ktos wymienil na najtanszy jak koledzy wyzej mowia a jesli normalny wydech tzn pojedynczy owal to wszystko gra :wink:

Opublikowano
  • Autor

Silnik na 100%jest 1.6 naklejka w bagażniku też podaje 1.6 wydech jedna rura.

Z kąd mogę dostać taki wydruk?

Opublikowano
.

Z kąd mogę dostać taki wydruk?

ASO Audi :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ile może kosztować taki wydruk w ASO ?

Opublikowano

powinni za friko przeciez jezdzisz a4 :lol:

Opublikowano
  • Autor

Dobre by to było jak gratis ale niestety to jest Polska

Opublikowano
Ile może kosztować taki wydruk w ASO ?

gdzieś czytałem, że 50zł

Opublikowano
Ile może kosztować taki wydruk w ASO ?

gdzieś czytałem, że 50zł

Jaki wydruk .. nasze ASO nie maja jakiegokolwiek stalego linku z |ASO z zagramanicy. Lipa i tyle. Jedyna historia to taka dostarczana mailem grzecznosciowo. That`s the word.

Opublikowano
Ile może kosztować taki wydruk w ASO ?

gdzieś czytałem, że 50zł

Jaki wydruk .. nasze ASO nie maja jakiegokolwiek stalego linku z |ASO z zagramanicy. Lipa i tyle. Jedyna historia to taka dostarczana mailem grzecznosciowo. That`s the word.

A ja taki wydruk mam :) I zaprezentuje Ci go w Toruniu na zlocie :mrgreen:

P.S

Nawet się dowiedziałem , że w ramach gwarancji producenta miałem w aucie wymienione koło dwumasowe z Lucasa na Sachsa :mrgreen:

Opublikowano

A ja taki wydruk mam :) I zaprezentuje Ci go w Toruniu na zlocie :mrgreen:

ok, ale jak go zdobyłeś ? Normalną drogą ? czy znajomości ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.