Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. Także oficjalnie SPOT TRÓJMIEJSKI - SOBOTA 10.03.2007 - SKWER KOŚćIUSZKI - GODZ. 17.00
  2. No dokładnie. Ocenimy ocenimy
  3. No ja też proponuje sobota skwer, bo Państwo z Gdańska i tak się nie pojawia. Ja tak jak pisze cały czas moge być ok 17 dopiero. Ale przecież Wy możecie się szybciej spotkać. Teraz jest znacznie cieplej i dłużej jaśniej więc może większe grono odwiedzi spota.
  4. Nowa bryką? No prosze. Przecież niedawno wirusa wrzucił.
  5. No niestety do 16 jestem zajęty. Alvaro niech podjedzie troche póżniej. Teraz w sumie już jest dłużej jasno :biggrin: Może jeszcze Zdeniu przyjedzie i podzieli się wrażeniami z Wisły :biggrin:
  6. Można by było. Dzisiaj pogoda malina słońce świeci. Tylko pytanie ile bedzie osób Znowu 3 :exclaim:
  7. Ja mam skrzynie Magnata 400W i tak napie....la że aż miło.
  8. Może tak teraz dla odmiany na północy Polski:)
  9. Szczerze, to niewiele widać.
  10. Mi z kolei to tak 16-17, bo do wcześniej w pracy jestem. Proponuje skwerek. No chyba że pogoda do bani bedzie to może jakiś zadaszony parking. Coś widać chętnych brak :exclaim:
  11. mydlo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Alarm to to jest ale na pewno nie fabryczny :exclaim: :exclaim: :exclaim:
  12. Jak to nie da rady? Przecieżto ja z inicjatywą wyszedłem :twisted:
  13. No chyba ze taka opcja byla. :biggrin:
  14. Wiem Zdeniu,wiem ze sie wybierasz. Ale nie wszyscy maja tak dobrze i moga jechac do Wisly
  15. Przydal by sie jakis element rozprezny.
  16. Co jest bez komentarza
  17. Temat coś zamarł. Więc trzeba go odświeżyć :twisted: Co powiecie na spocik w sobote tj 3.3.2007?
  18. Szukać ludzi nie trzeba mało ich tu jest??? Tylko kwestia kto bedzie chciał jechać!!
  19. Ja w B3 mam za kanapą zbiornik paliwa więć o żadnym przejściu do bagażnika nie ma mowy :twisted: Moim zdaniem może ktoś sobie soobwofera zapodał za siedzeniem :twisted:
  20. Coś tu chyba nie tak. Przecież czynnik w ukladzie chłodniczym występuje w dwóch fazach jako pary czynnika chłodniczego oraz w fazie skroplonej. To Co tu się osusza? Mi się wydawało że można osuszać powietrze nawiewane przez klime, gdyż powietrze chłodzimy i w związku z tym zawarta wilgoć w nim w miare spadku temperatury wykrapla się. Więc chyba osuszacz osusza to powietrze a nie czynnik :exclaim:
  21. To ten niemiec jakiś wiejski tunning odwalił
  22. Ładna, kolorek taki jak mój no ale z tą końcowką rury coś zrób bo patrzy w asfalt jak w dieslu :twisted:
  23. Symetryczne. Widziałem w jakiejś niemieckiej gazecie jak koleś miał założone jakieś niebieskie żarówki, które świeciły na pomarańczowo. Widział ktoś gdzieś takie?
  24. Ja też kiedyś pojechałem na "szarpaki" kolesie autko wytrzepali i diagnoza: wszystko OK. Jeden z tych kolesi czyt. diagnostów, wpadł na pomysł aby podnieść auto tak by koła były w powietrzu, poruszał kołem w prawo-lewo i okazało się że jeden z górnych wahaczy jest wybity (na szarpakach tego nie wykazało). Moim zdaniem są szarpaki i szarpaki. Teraz znalazłem taki warsztat z szarpakiami że zawsze wszystko wychodzi co jest nie tak.
  25. Po co szukasz w swoim kolorze? I tak bedziesz musiał pomalować, gdyż wątpie że trafisz maske z lakierem nienaruszonym/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.