Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

agrabsabi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. niestety nie dało by się leda inaczej świeci
  2. agrabsabi odpowiedział(a) na pyci99 temat w Audi A4 B5
    gdyby interesowały Cię takie to zapraszam na priv
  3. w/g mnie te lampy to cleary przejżyj ofertę www.sklep.tuning24.pl a jeśli chodzi o ten pakiet zderzaków i progów ze zdjęcia to dostaniesz je u nas pozdrawiam
  4. siema koledzy z warmi i mazur bywam parę razy w roku w rejonie Giżycko - Węgorzewo teraz będę w pierwszym kwartale lipca w olsztynie mam szwagra audiTTmaniaka więc jak ktoś chce to można zobaczyć moją gębę
  5. chyba jedyna w tym kolorze w Lublinie musiała trafić do klubu ...no i właściciele oczywiście też
  6. heyka paplanski :smile: zadzwoń bezpośrednio do Alana u którego jak czytałem wyżej planujesz chiptuning 0602 669 936 (telefon nie jest tajemnicą bo można znaleźć spokojnie w necie) :biggrin: na naszym forum też jest zalogowany u niego dowiesz się więcej i przynajmniej konkretów sam nie mam takich doświadczeń ale mój kolega w 1.8T Q wpinał pboxa, poprawilo to faktycznie osiągi ale musial zmienić wtryskiwacze gazowe na bardziej wydajne oraz przewody gazowe o większej średnicy i większy parownik mikser czy tam coś takiego bo na wyższych obrotach nie bardzo to chciało lepiej jechać i przerywał silnik po wymianie tych elementów (oczywiście experymentował) dolegliwości przeszły i niunia nieźle zapita...la :biggrin: przy chiptuningu napewno lepiej będzie napisać jakiś indywidualny program i to wysterować
  7. fajną skrzyneczkę masz pod maską i widzę że nie tylko w lublinie audi spotyka się z vw
  8. niestety mają źle wykonane odpowietrzenie (niektóre) i różnica temperatur swoje robi niektórzy użytkownicy ratują się małą dziurką w dolnej części podobno to pomaga a co do lampek po lifcie to jestem również na tak (nie założyłem tylko dlatego że postanowilem maxymalnie przy moim kolorze ściemnić auto) co do zawiechy jak się kiedyś tam przy okazji zdecydujesz to zapraszam
  9. miałem być ale spocik w lublinie mieliśmy będę w sobotę i niedzielę :biggrin: fotkami się nie sugeruj trochę zmieniłem niunię
  10. widziałem na żywo jest oki
  11. heyka ziomek jak wyglądają lampki przód i tył widziałeś pewnie u mnie na ostatnim spociku a jeśli chodzi o zawiechę to zapraszam również do mnie napewno coś znajdziemy myślę że najlepiej vogtlanda lub weiteca maxymalnie -35 i już będzie w miarę dobrze wyglądalo i da się jeździć
  12. to jest taka sama nasada filtra oleju jak u mnie w 1.8 ADR i gdzieś tam właśnie był wyciek w moim przypadku oring z uszami wewnątrz i uszczelka przy łączeniu z blokiem ale to już omawialiśmy :twisted: a jeśli chodzi o chłodniczkę oleju to wygląda prawie tak samo jak chłodniczka np. klimy tylko jest trochę mniejsza i zazwyczaj umieszcza się ją w dolnej partii zderzaka a tak przynajmniej jest w mocnych oplach lub mocnych fordach :frown: myślę że w audi podobnie jest
  13. kolegom naszym niektórym się nie podobał (trochę nieczysty - estetyka - kultura pracy) a ja pytam z czysto zawodowego punktu widzenia bo w polsce "green" raczej rzadko spotykany jest przeważnie trafia się w autkach sprowadzanych a jeśli chodzi o to czy coś nie tak to powiem ci że ja chciałbym Greena bo to zajefajna firma ale niestety za późno bo na Kit K&N jeżdżę :biggrin:
  14. no autko spoko w roczniku 95` były w niektórych wersjach ale jestem zdziwiony że w tdi 90KM i w dodatku bez klimatroniku B5 lubi mieszać
  15. niunia spoko bardzo czysty bagażnik :biggrin: mam tylko pytanko ten stożek to "GREEN"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.