Treść opublikowana przez mydlo
-
Alarm do B7
Wie może ktoś jaki alarm podejdzie do B7, od razu mówie że nie chce dodatkowych śmieci (patrz pilotów od alarmu :>), chce żeby alarm był sterowany oryginalnym kluczykiem od centralnego zamka. Musze go założyć bo nie ubezpieczą mi auta od kradzieży
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dla mnie Przemas możesz zamawiać 1 szt. 1 sztukę ? Czy 1 komplet (dwie ramki: przód i tył) No tylko 1 ramke bo w B7 z przodu nie da rady jej założyć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dla mnie Przemas możesz zamawiać 1 szt.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bym był bardzo dzwięczny Alvaro :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To może masz jeszcze jedną sztuke pojedynczą? A fotki to na spocie zrobimy bo ja jakoś słaby fotograf jestem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
8.09.07 jest jak najbardziej dobrym terminem Będe miał okazje pokazać swój nowy nabytek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
łahahaha dokładnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
S6? chyba nie widzialem ale ogólnie krążyłem po skwerze i nawet stałem ze 20 min. pod aftomatami
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No ??adnie Pany. Nikogo nie ma pod automatami.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak najbardziej ja Tylko jak dla mnie 18 bardziej pasuje.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no chyba nie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To robimy jakiegoś spota 14 lipca??
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No ja pisałem że z miłą chęcią (dawno w Ustce nie byłem) , ale akurat 07. 07. 07 jestem na weselu na podlasiu Także jak by coś 14 było to na pewno jestem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
7.07.07 Słupsk/Ustka godz. do ustalenia No ja niestety bede w tym dniu na podlasiu takze odpadam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Uwaga Uwaga!!!!!! W z wiązku, iż jutro na skwerze jest festyn z okazji św. Jana i od kilku dni chłopaki męczą się z ustawianiem na nim sceny, istnieje opcja, iż nie wpuszczą nas na skwerek Więc proponuje zmienić od razu miejsce bo jutro może być z Tym problem. Ja wstępnie proponuje polanke redłowską
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To zapraszamy na plaże do Gdyni
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ciekawe skąd No właśnie sam się zastanawiam Alvaro nie dramatyzuj, aż takiej tragedi nie było - początki były gorsze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jeździ w Gdyni ktoś z ramkami oprócz mnie ? (aaa.. mateo chyba miał) O Gdańsku nie wspomnę... A no ja już od jakiegoś czasu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Coś widać że frekwencja nie zapowiada się nad wyraz duża. Jesienią pogoda nie pasowała, to teraz chyba powinna a jednak nie widać. Po prostu w 3-mieście jeździ banda amatorów spotów.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeśli pojawisz się na spocie 9 czerwca to Zdeniu napewno Ci autko Z VAG-UJE
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dla mnie bez różnicy i tak będe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja moge być o 16
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też się pisze na sobote
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zdeniu nie dramatyzuj :biggrin: Jak Cię to pociesz to powiem że bede :biggrin: