-
Nokia CK-100 szumy/buczenie głośnik centralny
Audi A4 B6 2004r. Radio Symphony II Audio z centralnym głośnikiem i subwooferem w bagażniku. Próbuję podłączyć zestaw głośnomówiący nokia CK-100. Zestaw działa bez problemu z dodatkowym głośnikiem. Chciałbym podłączyć tak, aby działał przez głośniki samochodowe. 1. Podłączenie przez złącza TEL+ TEL- działa, ale powoduje buczenie centralnego głośnika i nie odtwarza muzyki po bluetooht 2. Podłączenie (tak jakbym chciał) kablem ISO dołączonym do zestawu działa i daje następujący efekt. W momencie "aktywności" zestawu bluetooth (PHONE na wyświetlaczu radia) (komunikaty z zestawu/połączenie telefoniczne/słuchanie muzyki) powoduje szumy w centralnym głośniku. Pozostałe głośniki grają czysto. Jak tylko kończę rozmowę/wyłączam muzykę radio wraca do normalnego trybu i szumów brak Ma ktoś pomysł, jak zlikwidować szumy/buczenie? Z góry dzięki
-
kierownica z 2001r do modelu 1998r
Potrzebuję wymienić kierownicę w A4 B5 1998r. Obecnie mam taką: http://dl.dropbox.com/u/52617047/20121210075o.jpg chciałbym wymienić na tą oferowaną na forum pochodzącą z A4 B5 2001r.: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/kiera-skorzana-4-ramienna-kolpaki-audi-15-a-253795/#post3165431 wygląda na ten sam model, czy ktoś może mi potwierdzić, że będzie pasowała?
-
Jak zrobić mp3 w aucie? kabelek do schowka ?
ja mam trochę daleko, czy mógłby ktoś sprawdzić czy działa na delcie?
-
Radio DELTA + adapter AUX
i w delcie działa? mozesz cos wiecej napisac: jaki koszt? co trzeba kupic itp.
-
radio delta cc - 2 pytania początkującego użytkownika tego radia
wyciagnij przycisk bardziej (on ma dwa poziomy: 1. regulacja basow po wycisnieciu 2.wyciagasz go troche bardziej i jest regulacja tyl-przod). Jesli chodzi o balans to chyba nie ma regulacji, ale glowy sobie nie dam uciac
-
radio delta cc - 2 pytania początkującego użytkownika tego radia
Regulację tył-przód (FADER) masz po wyciągnięciu guzika Bass pozdr
-
Wymiana Gamma > inne
Delta bedzie pasowala
-
gamma cc
wszystko zalezy czy masz w soim aucie glosniki pasywne czy aktywne
-
instrukcja do DELTY
wiesz jak to jest. Trochę techniki i się człowiek gubi [ Dodano: 03-03-2007, 13:33 ] Skoro nikt nie ma instrukcji do delty CC, to moze ktos ma opis funkcjonalności klawiszy: Scan CPS RD Mode
-
instrukcja do DELTY
Witam serdecznie, czy ktos z was ma może instrukcje do radia DELTA? Bede wdzieczny.
-
Radio gamma funkcja galla
obiecane linki. zeskanowana instrukcja 6,9MB: http://nietykalni.eu/audi/GammaCC0001.pdf zeskanowana instrukcja z rozpoznanym tekstem (OCR) waży troche mniej 0,3MB, ale moga wystepowac drobne literowki. Jesli ktos jakas znajdzie prosze o info: http://nietykalni.eu/audi/audi-gamma.pdf
-
Radio gamma funkcja galla
wydaje mi sie ze TP w przypadku radia beta i gamma nie jest dokladnie tym TP dla RDSu tylko jego wczesniejsza odmiana. PS. Dostalem dzisiaj na poczte manuala do gammy, wstawie go wieczorkiem na serwer
-
Radio gamma funkcja galla
wyslij mi na maila [email protected] wrzuce na serwer, ktory jest bez zadnych limitow i ograniczen . nie bedzie trzeba sie meczyc jak z rapidshare czy megaupload
-
Radio Gamma a możliwość podlączenia 4 głośników ?
będę wdzięczny
-
Radio Gamma a możliwość podlączenia 4 głośników ?
dołączę się do tematu, moje autko według kodów z instrukcji wyszło z fabryki z 8 głośnikami pasywnymi, ale bez radia. wczesniej mialem wrzucone radio beta na ktorym graja tylko przednie glosniki Zakupilem ostatnio właśnie radio gamma, jak podłączyć, malym kosztem, tak żeby działały wszystkie głośniki, czy da sie poprostu (zgodnie z pytaniem wyzej) połaczyc kabelki z przednich i tylnych i wpiac do radia? Jesli nie, to czy do pasywnych tez trzeba wzmacniacz? Nie znam się na tym :/
rektor
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta