-
radyjko
to jest poł roku jazdy na oleju napędowym
-
radyjko
no bo niby fajne radyjko i ma czerwony wyswietlacz jest nawet w opinji
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
hmmm czekam na dalsze opinje
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
witam czy zalozenie takich ledow o kolorze czerwonym na podswietlenie tablicy nie bedzie nioslo zadnych problemow z policją??
-
radyjko
widze zdania sa podzielone
-
radyjko
a moze jakies propozycje? koniecznie musi byc czerwone zeby byl kontrast zachowany
-
radyjko
witam mam w moim autku standardowe radyjko gamma cc ale z uwagi na to iz jest ono zepsute ( nie działaja kasety) planuje zmienic je na takie http://moto.allegro.pl/item211234947_blaupunkt_valencia_mp36_cd_mp3_fabrycznie_nowy.html co o nim myslicie ? :>
-
licznik
chodzi mi o to ze licznik chodzil jakby szybciej. poprostu reagował na dawanie gazu tak bardziej energicznie a teraz tak ociazale chodzi
-
licznik
witam moj temat wiąze sie z problemem licznika otoz montowałem ramki licznika i po zmontowaniu wszystkiego moja wskazówka od pomiaru predkości chodzi jak ,,trącona'' co robić? dodam ze przed tym chodziła jak ta lala
-
podswietlenie zapalniczki
witam w mojej a4 nie swieci sie podswietlenie zapalniczki moze to zarówka? jaki typ zarowki tam dokupic? linki do fotek żarówek itd mile wiedziane
-
nakładki na pedały
witam co moglibyście zaproponować z nakładek aluminiowych do a4 widzialem na allegro takie ale strasznie duzo $$$ http://allegro.pl/item206240927_rarytas_nakladki_oryg_vw_audi_a4_a6_s6_passat.html
-
neon w bagazniku - prosze o opinie
sory ze odświeżam temat ale jestem ciekaw opinij co myślicie żeby zamontować takie coś pod auto http://allegro.pl/item203286715_neony_jedyne_prawdziwe_w_mega_promocji_2x120_2x90.html
-
gamma cc
czyli jest mozliwosc ich podpięcia?
-
gamma cc
Witam z góry sorry za to że zakładam kolejny temat ale nie mogę znaleść odpowiedzi na moje pytanie. Otóż mam radio seryjne gamma cc i mam w dzwiach przednich od kierowcy i pasażera 4 głośniki czyli po 2 głośniki. I na tylnej półce mam też jeszcze 2 głośniki seryjne ze wzmacniaczem i moje pytanie jest takie czy da sie podłaczyc tą ilość głośników to tego radia?? Bo obecnie działają mi tylko 4 głoścniki w dzwiach a te z tyłu nie ;( proszę o pomoc dziekuję i pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam wszystkich userów
Tritrace
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta