-
Jak zrobić mp3 w aucie? kabelek do schowka ?
9 sztuk, bo jedną zaklepałem
-
Jak zrobić mp3 w aucie? kabelek do schowka ?
Ja jestem chętny, niech ktoś napisze szczegóły. Ok. 10 osób może by się znalazło wtedy zaoszczędzimy na przesyłce
-
Jak zlikwidować przetarcia na lakierze ?! Zobaczcie
hmm, CAR PLAN coś takiego (takie niebieskie opakowanie) Nie powiem teraz bo zostawiłem w garażu a nie bardzo chce mi się iść
-
Skrecanie kierownicy podczas najeżdżania na garby
Mi skręca ale nie zawsze. Jak najadę na koleinę albo jakieś wybrzuszenie w jezdni to mi skręca lekko kierownica.
-
Jak zlikwidować przetarcia na lakierze ?! Zobaczcie
Ok, już sobie poradziłem Napisałem przecież. Wystarczył zwykły środek z woskiem i ładnie zeszło.
-
Jak zlikwidować przetarcia na lakierze ?! Zobaczcie
Dobra, temat do zamknięcia. Już sobie z tym poradziłem. Mam jakiś wosk w płynie który się nakłada, i zostawia taką lekką mgiełkę, potem wyciera się na sucho i już. I znikło za pierwszym razem. Jak wspomniałem wyżej nie było tego aż tak widać, ale już zostało zlikwidowane
-
Jak zlikwidować przetarcia na lakierze ?! Zobaczcie
czyli pasta + wosk tak ? A znasz może jakieś dobre preparaty do tego, abym mógł wykonać to sam ?? Nie chcę jechać z całym lakierem dookoła tylko w tym miejscu jednym gdzie mi się to zrobiło.
-
Jak zlikwidować przetarcia na lakierze ?! Zobaczcie
no trzeba było ... Naprawdę nikt nie miał nigdy takiego kłopotu ? Wiecie jak to usunąć ?
-
Jak zlikwidować przetarcia na lakierze ?! Zobaczcie
A więc. Potrzebuje pomocy. Czy możecie mi coś polecić do wyrównania kolorytu lakieru ? Użyłem środek do usuwania smoły, i on zostawił w tych miejscach taki jaśniejszy odcień, chyba starł troszkę lakier, (rys nie widać). Widać to tylko pod słońcem , taki jaśniejszy kolor od całego lakieru. Czy da się to czymś usunąć i wyrównać koloryt lakieru ?
-
Skrecanie kierownicy podczas najeżdżania na garby
Ja mam takie pytanie. Czy wy też tak macie że (225/45 R17) najezdzajac na jakies wybrzuszenia na jezdni kierownica wam skręca sama delikatnie na takich oponach ? Na zimówkach nie miałem czegoś takiego, a na tych oponach tak mam. Nawet jak wjeżdżam na łuk to tak jakby samochód sam wiedział jak ma jechać na tym łuku (trochę jak autopilot). Pierwszy raz jeżdżę na takich kołach dlatego mnie to interesuje. Drugie pytanko. Czy przy takim rozmiarze opon nie dostaje zbyt mocno zawieszenie ? (moje opony Dunlop SP Sport Maxx ZR - > rozmiar podany wyżej) [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 22-03-2007, 09:34 ] wydzielone
-
[B6 1.9TDI Sedan] Fotki mojej ulubienicy
Napisałem wyżej jakie felgi. A jeżeli chodzi o opony to Dunlop SP Sport Maxx 225/45 R17 ZR
-
[B6 1.9TDI Sedan] Fotki mojej ulubienicy
felgi O-Z Racing Michelangelo 10 ( 17" )
-
[ALL B6] Listwy S-line
A ja mam pytanie, jak z montażem takich listw ??
-
Jak zrobić mp3 w aucie? kabelek do schowka ?
Czyli ten Adapter TRACK66 jak kupie to będzie działać tak ? Ma ktoś z was wyprowadzony taki kabelek ?
-
Jak zrobić mp3 w aucie? kabelek do schowka ?
Mam radio Audi Concert. Czy jest jakiś kabel który można podłączyć do radia oryginalnego i np. wyprowadzić go do schowka żeby można było podłączyć odtwarzacz mp3 ?
humax
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta