Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Micz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Chopie już leci 4 rok jak jestem na tym forum, keżor kupił wtedy swoje a4 :gwizdanie: Felunie ładne ale do tego czarnego koloru to jakims czarnidłem byś sobie zrobił oponki Rób wydech w MG
  2. Oj orzełek Ty znowu to samo... Jak tylko Cię spotkam to mam już dla Ciebie prezent - świeżo wystruganą laskę z drewna A tak serio to furka marzenie, przynajmniej moje
  3. Micz odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dzięki za wczorajszego spota, szybko się zwinąłem ale leo chciał już do domu
  4. Tylko na pewno z terminem będzie ciężko, więc zdzwoń jak najszybciej. Swoją drogą nawet pamiętam sytuację, jak ktoś odstępował termin za 6-cio pak piwa i było bardzo dużo chętnych
  5. Masz też w siemianowicach, MgMotorsport. Wszystko zrobią jak tylko sobie życzysz, łącznie z żaroodpornym żyrandolem na ścianę www.mgmotorsport.pl
  6. Keżor vel grill szpec nie ma takego gryla co by go keżorek swoją bryczką nie powoził
  7. Micz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ładnie keżorek ładnie masz tylko pospinane czy już zalane lutkiem?
  8. ctv co Ty gadasz, nic się nie ugotuje. To jest cooler z ARL'a. Znajomy ma w leonie 430NM i 230kucy i ma seryjny z ARL właśnie ten FMIC i nie przekroczył nigdy 40stu paru stopni nigdy.[br]Dopisany: 30 Październik 2007, 10:04 _________________________________________________A pozatym keżorek chce z moim turbulum 130 to tak do 170-180 mu spokojnie wystarczy
  9. Jedna z najlepszych firm w Polsce która robi diesla. Siedziba Bielsko, na chip'a można umówić się w gliwicach. Bardzo długo siedzą w dieslach to ich specjalność. Sam mam 130. Jak sie ich pomęczy to moge wykręcić coś naprawdę fajnego. Polecam. Pozdrawiam, Micz
  10. jak jest FMIC a na pewno jest to żadnej rewelacji tu nie widzę choć na pewno ładnie jeździ
  11. Micz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    a dla mnie keżorek to Ty normalnie schodzisz na psy żeby dacie logan? ja bym nawet kijem przez szmate!! no ale talent masz
  12. jeśli soczewka jest xenonowa, to powinna mieć specjalne wyżłobienia pod d2s żeby żarówka xenonowa dobrze się trzymała i pasowała idealnie [br]Dopisany: 28 Październik 2007, 15:46 _________________________________________________aaaa no i co do szkieł, mam ten temat opanowany trzeba wycinać i tyle a najlepiej wcześniej rozgrzać lampe możesz w piekarniku tylko żebyś jej nie spalił No a tak to stopniowo odginasz i rozcinasz klej, powinno łatwo odchodzić, przynajmniej u mnie odchodziło :* no i najpierw ściągasz spinki. Które chyba u Ciebie też powinny być.
  13. Micz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    A ja na 99% mówie, że to są tarcze. Często ulegają seryjne pokrzywieniu jeśli lubisz sobie na przykład baaardzo ostro pojeździć, pohamować z dużej prędkości kilka razy jak Ci ktoś wyjedzie, a potem trochę deszczu i skutki mogą być niefajnie niestety takie są seryjne tarcze. Jak wymienisz tarcze to problem zniknie.
  14. JA zagłosowałem na te od rs4 z prostych przyczyn, że drugie w ogóle nie pasują do Twojego samochodu...
  15. Micz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fojny mosz tyn nowy gryll

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.