Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mały konkurs , co to za fura?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Talib mnie namówił żebym zastartował w pewnym konursie VT , auto bazowe to....

...no właśnie co to za auto :) chyba nie jest trudne zgadnąć :P

31c69bda2b38920d.jpg

Opublikowano

podpowiem, że to nie Audi :polew: :polew:

Opublikowano

ja mam 2 opcje - przod jakby mituwisi lancer (seria) a linia szyb jak w focusie

Opublikowano

jak dla mnie to też Lancer ale po tym VT to bardziej Lanser... :polew:

Opublikowano

Dacia Logan kombi.. :naughty:

Opublikowano

Dacia Logan :polew: - jak dobrze kojaze to byla nawet dzisiaj na wizji w Operacja Tuning :dance:

Opublikowano

focus?

Opublikowano

dacia logan mpv

Opublikowano

no dobra dobra cwaniaki , bo Ykk wam napisał :P

jako że już chyba nie przejdzie wam przez klawiature inne auto to macie tu baze :)

dacialoganmcv.jpg

oraz prace konkursową:

30b598ac2b87889d.jpg

Opublikowano

a światła to ex sonary Keżorka ..dlatego tak nieŚWIECĄ :polew: :polew:

Opublikowano

a światła to ex sonary Keżorka ..dlatego tak nieŚWIECĄ :polew: :polew:

one sie nie świecą , jak by były włączone to byś z krzesła zleciał taki byłby blask :evil:
Opublikowano

Chyba wole Przerobke kezora niz orginal :-)

Opublikowano

Keżor już nie raz udowodniłeś zdolności, jak dla mnie talent jesteś ,nawet w gazecie twoje VT widziałem. Afto vt :thumbup:

Opublikowano

a dla mnie keżorek to Ty normalnie schodzisz na psy :foch: żeby dacie logan? ja bym nawet kijem przez szmate!! :disgust: no ale talent masz :dance:

Opublikowano

no taki konkurs :tongue4: na najlepszy tuning dacii logan i to MPV ;(

5a38bf3208eb60b2.jpg mała modyfikacja :D które lepsze?

dla przypomnienia;)

30b598ac2b87889d.jpg

dacialoganmcv.jpg

Opublikowano

keżor najlepszy jest oryginał :polew:

a teraz czekamy na 2 rundę "zgaduj zgadula" ;)

Opublikowano

Ale Keżor tak bys nieprzerobił Dacii Kombi jak ja :polew: :polew:

1fd45b6a006f8e0f.jpg

Opublikowano

3992f7a48ee47b82.jpg

dzięki Hajper za inspiracje :) wrzuciłem FMIC ;)

lista wszystkich zmian:

-obniżenie dachu

-obniżone zawieszenie - 10cm

-felgi 21"

-przyciemnione szybki

-zmiana lusterek , kierunkowskazy

-progi

-zderzak z dużym wlotem

-FMIC

-Halogeny soczewkowe

-lampy soczewkowe

-wlot na masce

-usunięte kierunki w nadkolach

-usunięte drzwi z tyłu

-usunięte kierunki z lamp

-usunięte listwy czorne

-usunięte relingi

-usunięty grill

-usunięta blacha z przodu

-usunięte klamki

i kto by pomyślał że takie auto wyjdzie jak sie 80% rzeczy wywali :polew:

Ale Keżor tak bys nieprzerobił Dacii Kombi jak ja :polew: :polew:

no, na wypasie :thumbup: :thumbup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.