Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Valentino

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. No chyba w takim razie nie zapomniecie o mnie i dacie znać - jestem otwarty szczególnie że na własnym terenie
  2. Witam z wieczorka - po zlocie Dzięki za miłą atmosferkę- jak zawsze i oczywiście w razie czego piszę się na kolejne spotkanie przy barze Zdjątek nie robiłem
  3. audia4s4 - to teraz do Rogala po moda na 170 kucyków i będzie git
  4. L.I.O.N, spokojnie- kwestia checi, ewentualnie wezmę cię na hol
  5. Przepraszam, a co ty chcesz w ciemnościach ukrywać ?? Ja narazie też na 100% jestem. I proszę o dokładne namiarki - czas i miejsce. Bo data że, 03.11. - to chyba się nie zmieniła
  6. Nie ?? ; żartowałem Sądzę że jak się ustawimy w grupie i jakoś tak na uboczu - to się nie czepną. Nawet jak się będziemy kręcić to koło swoich - więc o co halo.
  7. postaram sie być - tylko może z placu potem gdzieś wpadniemy na coś ciepłego Ostatnio sie trochę wymarzłem. Ale to tylko propozycja
  8. no pewnie dawaj mejla to ci prześlę
  9. Witam z wieczora Bardzo dzięki za zaproszenie - oczywiście jak sądziłem, i nie zawiodłem sie na zomalach - atmosfera luźna i ogólnie otwarta :th:. Dzięki wszystkim za spotkanie - i oczywiście deklaruję się na kolejne. No i dzięki za wspólną jazdę dla L.I.O.N.-a Pozdrawiam wszystkich
  10. ok - to ja też wcześniej zajadę [br]Dopisany: 13 Październik 2007, 15:14 _________________________________________________ niech ktoś piłę zabierze
  11. no to kto leci ze mną ze Skarżyska ?? A może ktoś przelotem to też pisać. w razie co, możemy się spotkać w S-ku na Orlenie przed obwodniczką, sądzę 16:30 wystarczy.
  12. mój silnik to ASZ 130 koni - tylko nie było go w spisie ale dajcie namiar - gdzie znajdę Rogala bo nie wiem czy do niego mam blisko
  13. A kto to jest Rogal ?? widzę że jest o nim sporo - tylko ja nie wiem skąd ani kto ?? Napisz coś więcej. Dzięki
  14. Mam pytanie - czy ktoś modował Diesla w tej firmie ?? Mam kawałek do przejechania i chciałem się dowiedzieć czy warto. Bo jest też Masters Tuning w Warszawce - i nie wiem gdzie lepiej się udać. Taniej wygląda to w Comp-ie Proszę o opinie ( najlepiej ludzi co doświadczyli ) i z góry dzięki.
  15. Najlepiej podepnij pod VAG-a - pewnie spadły jakieś błędy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.