Treść opublikowana przez Valentino
-
Spociki w Kielcach
No chyba w takim razie nie zapomniecie o mnie i dacie znać - jestem otwarty szczególnie że na własnym terenie
-
Spociki w Kielcach
Witam z wieczorka - po zlocie Dzięki za miłą atmosferkę- jak zawsze i oczywiście w razie czego piszę się na kolejne spotkanie przy barze Zdjątek nie robiłem
-
[A3 ASZ 131psTDI] A3 TDI 131ps 6-Biegów
audia4s4 - to teraz do Rogala po moda na 170 kucyków i będzie git
-
Spociki w Kielcach
L.I.O.N, spokojnie- kwestia checi, ewentualnie wezmę cię na hol
-
Spociki w Kielcach
Przepraszam, a co ty chcesz w ciemnościach ukrywać ?? Ja narazie też na 100% jestem. I proszę o dokładne namiarki - czas i miejsce. Bo data że, 03.11. - to chyba się nie zmieniła
-
Spociki w Kielcach
Nie ?? ; żartowałem Sądzę że jak się ustawimy w grupie i jakoś tak na uboczu - to się nie czepną. Nawet jak się będziemy kręcić to koło swoich - więc o co halo.
-
Spociki w Kielcach
postaram sie być - tylko może z placu potem gdzieś wpadniemy na coś ciepłego Ostatnio sie trochę wymarzłem. Ale to tylko propozycja
-
Spociki w Kielcach
no pewnie dawaj mejla to ci prześlę
-
Spociki w Kielcach
Witam z wieczora Bardzo dzięki za zaproszenie - oczywiście jak sądziłem, i nie zawiodłem sie na zomalach - atmosfera luźna i ogólnie otwarta :th:. Dzięki wszystkim za spotkanie - i oczywiście deklaruję się na kolejne. No i dzięki za wspólną jazdę dla L.I.O.N.-a Pozdrawiam wszystkich
-
Spociki w Kielcach
ok - to ja też wcześniej zajadę [br]Dopisany: 13 Październik 2007, 15:14 _________________________________________________ niech ktoś piłę zabierze
-
Spociki w Kielcach
no to kto leci ze mną ze Skarżyska ?? A może ktoś przelotem to też pisać. w razie co, możemy się spotkać w S-ku na Orlenie przed obwodniczką, sądzę 16:30 wystarczy.
-
CompSport
mój silnik to ASZ 130 koni - tylko nie było go w spisie ale dajcie namiar - gdzie znajdę Rogala bo nie wiem czy do niego mam blisko
-
CompSport
A kto to jest Rogal ?? widzę że jest o nim sporo - tylko ja nie wiem skąd ani kto ?? Napisz coś więcej. Dzięki
-
CompSport
Mam pytanie - czy ktoś modował Diesla w tej firmie ?? Mam kawałek do przejechania i chciałem się dowiedzieć czy warto. Bo jest też Masters Tuning w Warszawce - i nie wiem gdzie lepiej się udać. Taniej wygląda to w Comp-ie Proszę o opinie ( najlepiej ludzi co doświadczyli ) i z góry dzięki.
-
[B5 AJM] blad "Niestabilny moment obrotowy silnika"
Najlepiej podepnij pod VAG-a - pewnie spadły jakieś błędy
-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
Ja nie byłem zimą tylko latem - ale rewelacja - górki bardziej strome i wyższe niż u nas. A i przyczepność opon jest gdzie sprawdzić - ja jak przewiozłem rodzinkę to już głodni nie byli
-
Spociki w Kielcach
angela Zawsze można sie przemieścić pod Macro - jest zadaszone i w sumie nie daleko - ale ustalenia na miejscu
-
[B5 AFN] Za duży prąd ładowania
Szczotki możesz odpuścić, nie ładował by wcale, albo kulał. tu wygląda na regulator zdecydowanie - ja tak kiedyś miałem jeszcze w polo - akumulator mi wybrzuszyło i był do wymiany. Oby tylko takie następstwa to miało pozdro
-
[B5 AHU] Nieszczelnosc na uszczelkach EGR
Z tego co wiem to można zaślepić. Ale jak nie wiesz jak, to zawsze możesz użyć silikonu pod podkładkę i delikatnie dokręcić śruby, a jak zastygnie dociągnąć lepiej - powinno być dobrze.
-
Spociki w Kielcach
Czy ktoś moze wytłumaczyć gdzie jest ten parking koło WTC ?? co to za skrót bo może i wiem
-
Spociki w Kielcach
L.I.O.N to daj znać dzień wcześniej - się dogadamy
-
Spociki w Kielcach
znaczy zloty regionalno - audik-owe bardziej niż konkretnych modeli Może po prostu VAG-owe
-
Spociki w Kielcach
Trochę dziwnie będę wyglądał z moją A3-ką, ale jak zostałem zaproszony to chętnie się spotkam z ziomalami. Jak ktoś będzie leciał ze skarżyska lub przez - to dajcie znać - polecimy w komplecie Właściwie to gdzie dokładniej ta miejscówka - niech ktoś napisze na priv. Pozdro.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich A-4 i 3-kowiczów Mam na imię Adam i jestem ze Skarżyska. Moje autko to A3 i jestem Club-owiczem 3-jek Niestety, Admin nie przewidział mojego silnika - więc napiszę tu : TDI 1,9 w ASZ. 130 kucy. Narazie w serii ale zbieram kaskę Pozdrawiam wszystkich.