Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Jako , że czas nieubłaganie nam ucieka to powoli będziemy musieli planwować zimowy zlot.Czekam na jakieś propozycje i jakieś przybliżone terminy (pamiętajcie o studentach) :th:

No to głosujemy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,17710.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Kaletka byla ok ale teraz jedziemy gdzies w gory. Pamietajcie ze musi byc chetny z tych okolic ktory podjedzie i zalatwi wszytko w 4 oczy tak jak taktus czy Miron78. A ze Słowacji to nikogo nie mamy chyba :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje Nowa Kaletke, calkiem milo tam bylo :D

Będziemy jeździć po jeziorze na łyżwach i zamarzniemy w nocy w domkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gór to szczawnica, jest pare stoków, fajne puby, jest też blisko do słowacji, ogólnie przyjemna mieścina, można się dobrze pobawić. byłem i polecam ;)

http://szczawnica.net/mportal/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowacja nie głupi pomysł tylko, kto wszystko załatwi :confused4:

A co do szczawnicy to chyba za mała wioska, gdzie sie tam wszyscy pomieszcza?? bo namioty juz chyba nie wchodza w gre :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my planujemy jechac na Slowacje na baseny termalne przed zlotem lub po zlocie, wiec opcja góry jako miejsce zlotu bardzo wskazana :th:

W lato bylismy w Tatralandii - zajebsicie bylo :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa Kaletka byla ok ale teraz jedziemy gdzies w gory.

Wiem, zartowalem.

Szczawnica jest nawet oko, ladna gorke ma, jak ktos lubi narty i te sprawy, to bedzie mial co robic, bo jest ladny stok. Bylem tez niedaleko Szczawnicy - w Kroscienku - to juz jest szczoch na maxa, nawet 1 porzadnego pubu i restauracji nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz to widze.....jak bedziecie jezdzic na nartach

no angeee i tu sie mylisz bo pol roku temu POZ, adas, sprinter, Murzyniasty latali po sniegu nawet jak go nie bylo :decayed:

Mi to obojetne gdzie aby byly gory i termin po sesji :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdziekolwiek - maja byc góry i blisko dobry stok ze snowparkiem do wymiatania - tak jak w Wisle :thumbup:

cala PD polska i slowacja do wyboru - moge polecic kilka miejsc, ale ze wzg na brak czasu nie zalatwie. Mamy chyba kilku kolegow górali, wiec moga sie wykazac :naughty: (nawet ktos z zakopca jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja się piszę gdzie by nie było bo w zimie rolasy nie mają nic do roboty... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze słowacji moge polecić http://www.rancuedyho.sk/ naprawde ciekawe miejsce. mój znajomy ma duże zniżki tam i napewno była by możliwość załatwienia pobytu naprawde tanio. droga dojazdowa z polski też piękna. praktycznie od żywca cały czas droga z pierwszeństwem to byśmy mogli już mega kolumną jechać !!

pokoje pierwsza klasa do tego pare domków, wypasik knajpka , miejsce na grilowanie , jeziorko , blisko billa, miasteczko, stoki narciarskie, ale zresztą sami sobie poczytajcie, PS. woda za 100korun :)[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2007, 23:06 _________________________________________________2 lôžková izba - 1.000,- Sk/noc , przykład - po zniżkach miałem ten pokój z Martą za 100zł wtym 3 posiłki

10zł=130Sk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...