Treść opublikowana przez arkolek
-
[B5 AFN] Brak Mocy - Pomoc z diagnozą
ja? po odpaleniu wskakiwał na sekundkę na ok. 2000obrotów. i potem jechał normalnie aż mu się zeswiksowało i przyśpieszał jak żółw. po zgaszeniu znów podskok obrotów itd itd. dużo wcześniej tylko zanikała moc i nie było reguły po ilu kilometrach i co ile dni, później dołączyły skoki obrotów przy odpalaniu
-
[B5 AFN] Brak Mocy - Pomoc z diagnozą
trochę późno ale dla innych. U mnie przy takich objawach był walnięty zawór odcinający paliwo. radzę najpierw rozebrać i przeczyścić. najpierw kupiłem a potem zobaczyłem co z czym. W starym nazbierało się opiłków i się blokował
-
[B5 1Z] Żaróweczki w liczniku - jakie?
witam w liczniku z fisem są: - 2szt. 24v/1,2W (siwe) - 8szt. 12/1,2W (czarne) - 7szt. 12v/1,1w (pomarańczowe) - 1szt. 12v/2,0w (jasno zielona) + 6szt. zwykłych (czarnych, nie pamiętam czemu sobie zapisałem zwykłych :>)
-
[ALL B5] Chromowane ramki zegarów
i tutaj http://dido.win.pl/sklep/index.php?cPath=21_25
-
[B5 ABC] Strasznie szumi z tyłu - okolice prawego kola - co to moze być ?
sprawdz klucki i tarcze
-
Ranking awaryjności
http://www.uzywane.mojeauto.pl/raport2006/ może tu ci sie uda
-
Strefa Śmiechu
http://auto.gazeta.pl/auto/51,48316,5148030.html?i=0
-
[B6 BFB] Po jakim przebiegu należy wymienić rozrząd ?
może masz jakichś kumpli albo ich znajomych mechaników co mogą ci wymienić? części też można z polski ściągnąć. ja tak robie jak nie mam wyboru i wiem czym jeżdze :th:
-
Strefa Śmiechu
http://klipps.no/krabbefart/
-
Strefa Śmiechu
koleś do kolesia: - człowieku ile śniegu musiała zjeść twoja matka, żeby urodzić takiego bałwana?
-
Auto Show - Minneapolis 2008
trzeba było tu powrzucać R8 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=2970.msg328068#new :gwizdanie:
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
tomi76 jak tam ze światełkiem wykończyłeś i zamontowałeś?
-
Nasza Klasa - profil klubu
Arkadiusz kołkiewicz - Kozienice
-
Strefa Śmiechu
http://www.maxior.pl/film/55800/Zabojczy_smiech http://www.maxior.pl/film/90822/Zabojczy_smiech_dziecka[br]Dopisany: 25 Styczeń 2008, 22:04 _________________________________________________http://www.maxior.pl/film/89526/Koles_nasladuje_odglosy_samochodow
-
[B5 AFN] Problem z hamoweniem
wszystko jest wpożądku tak jak powinno być, pedał opada
-
[B5 AFN] Problem z hamoweniem
przeczyściłem i zrobiłem wszystko, zmieniłem przy okazji klocki i dalej przy deszczu to samo. mcm00 masz chyba racje co do tego zamoczenia tarcz. nie ma rady na to? troche to niebezpieczne w niektórych sytuacjach i trzeba się kontrolować
-
[B5 AFN] Piszczy podczas kręcenia kierownicą
ale gdzi piszczy?czy aby w środku a nie na zewnątrz i czy przy maxymalnym skręcie czy obojętnie jakim? sprawdz płyn od wspomagania bo przeważnie to jest przyczyną [br]Dopisany: 19 Styczeń 2008, 21:20 _________________________________________________ nie pisz, nie będzie lipy
-
[B5 AHL] dziwne zachowywanie obrotow przy zmianie biegów
chodzi o to że przy zmianie biegów nie tracisz na obrotach i nie musisz bardzo wciskać gazu. przejście z jednego biegu na drugi jest bardziej płynne
-
Ciekawe i przydatne linki
http://pl.wikipedia.org/wiki/Audi_A4
-
[B5 ADR] Jak z podswietleniem z ramkami DIDO na zegarach?
ja też potwierdzam i prosze modów o zamknięcie bo będą same potwierdzenia
-
[B5 AFN] Wytrzymałość tłumików
ja mam ponad 260tyś i jeszcze jest oki
-
Brak podświetlenia pokręteł nawiewu i ogrzewania.Jak naprawić?
może tylko jakieś bezpiczniki padły? sprawdz je.
-
[B5 ALG] Jak zamontować aluminiowe obwódki na zegary?
nie ściągaj szybki bo jest zgrzewana i jak pęknie to można ją wyrzucić
-
[B5]Auto samo wchodzi na wysokie obroty
nie wiem jak w benzynie ale u mnie w dieslu jak mi podwyższał obroty do ok 2000-2500 to była to wina zawiru odcinającego paliwo. podepnij się gdzieś pod vaga
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
dla mnie bomba. ładnie się prezentuje i ogólnie jest ok :oklaski: jak schiller zauważył co z zasilaniem i czy ma wypustki plastikowe, żeby zgrzać po montażu czy kleimy? oczywiście zamawiam jeden