Treść opublikowana przez arkolek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
pogratulowac. witamy
-
Bład na komp. pokładowym
opisz ten błąd bo nie wiadomo o co chodzi. jak on sie wyświetla?
-
[B5 APT] Problem z abs
w jakim stanie masz klocki? sprawdz poziom płynu hamulcowego. opisz jakoś bardziej zjawisko brzęczenia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B5 AFN] Wymiana oleju-mam filtr-olej i dobre checi-co jeszcze potrzebuje???
dodatkowo wymień filtr powietrza, przy tej okazji wymieniam też filtr kabinowy
-
[B5 AFN] 1998 wskazówka obrotomierza
nie baw sie nią bo pogorszysz sprawe
-
[ALL B5] Oświetlenie liczników
jest normalnie. u mnie też tak jest z zasilaniem żarówki od świecy :th:
-
XERAMIC czyści wtryskiwacze DIESELA
jak dla mnie to tego typu środki nie pomagają a wręcz przeciwnie. będziesz miał wieksze
-
Które fele....pomóżcie!
ja bym zaryzykował i wybrałbym 2. fajowe
-
[B5 AJM] czy to przegub??
przegub. cookiemonster uzupełnij swój profil :disgust:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj i gratulacje
-
Czy forum uzależnia?
petrus może ankiete do tematu? :oklaski:
-
Czas urlopów.gdzie?
na wakacje wracam do polski wybiorę się do okuninki nad Białe
-
[ALL B5] Jaka długość wycieraczek ?
wymień raczej wycieraczki chya że w miare dobrze zberają to same gumy. nie jestem pewien ale 53cm, długośc w obu ta sama :oklaski:. nie polece ci żadnych bo jeszcze nie było takich które mnie usatysfakcjonowały najlepiej oryginały do A4. zwracaj uwage na opis na opakowani czy do A4 się nadają. szyba jest i naczej wyprofilowana
-
Czy forum uzależnia?
dobry temat uzależnia jak cholera. miałem "dzień świra" przez pare miechów: robota-dom i odrazu forum, nawet zjeśc nie miałem czasu ale na szczęście(albo nie szczęście) mój psycholog żona wraz z pomocnikiem synkiem(4 miesięcznym) zapanowali nad tym zjawiskiem. troche
-
[B6 AVF] Czarny AVANT
ładny ten twój avancik. jak zwykle felgi poczekamy na nowe
-
Problem z nagrzewającymi sie kołami??
racja, musisz się pomęczyć i wyczyścić
-
Problem z nagrzewającymi sie kołami??
a czym go wpychałeś??
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=__oZRfy0Ohw[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2007, 13:18 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=4BN1r5shxCs&NR=1 racing team [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2007, 13:21 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=vw7RGlUrfqY&mode=related&search=[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2007, 13:25 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=hKqOhjWyx7E
-
Co sądzicie o oponach Uniroyal? Co innego możecie polecić?
ja poleciłbym Goodyear Excellence. aktualnie na nich jeżdzę. na deszcz rewelacja, tną wode dobrze ładnie się trzymają a do tego są ciche.
-
Problem z nagrzewającymi sie kołami??
najpierw niech rozbierze wszystko i obejrzy. po co mu reperaturki jak wszystko będzie oki tylko zasyfione. bez sensu kase to każdy może wydać. sproket1 już coś sprawdzałeś??
-
Koniec z Automapą PL
posiadam AM XXl i dla mnie jest oki. jak na polskie warunki ze zjazdami jest git. chyba zależy od wersji. podobno lepszej od XXL nie ma sugestie mile widziane co do nowych map
-
Problem z nagrzewającymi sie kołami??
cięgna zostaw w spokoju
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja nie wiedziałem jak wklejać dzięki wielkie miło było poznać
-
Problem z nagrzewającymi sie kołami??
poodkręcaj koła, powyciągaj klocki, wciśnij pedał hamulca żeby wyszedł łoczek, podczyść i popsikaj WD40, wepchnij tłoczek i powtórz wszystko 2-3razy żeby je rozruszać. zobacz czy gumowe osłonki tłoczka nie są sparciałe i popękane bo tamtędy wlatuje syf i zaciera tłoczki. jak dziadoskie to kup nowe gumy(zestaw naprawczy). to powinno wystarczyć