Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arkolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arkolek

  1. pogratulowac. witamy
  2. opisz ten błąd bo nie wiadomo o co chodzi. jak on sie wyświetla?
  3. w jakim stanie masz klocki? sprawdz poziom płynu hamulcowego. opisz jakoś bardziej zjawisko brzęczenia
  4. dodatkowo wymień filtr powietrza, przy tej okazji wymieniam też filtr kabinowy
  5. nie baw sie nią bo pogorszysz sprawe
  6. jest normalnie. u mnie też tak jest z zasilaniem żarówki od świecy :th:
  7. jak dla mnie to tego typu środki nie pomagają a wręcz przeciwnie. będziesz miał wieksze
  8. ja bym zaryzykował i wybrałbym 2. fajowe
  9. przegub. cookiemonster uzupełnij swój profil :disgust:
  10. witaj i gratulacje
  11. petrus może ankiete do tematu? :oklaski:
  12. na wakacje wracam do polski wybiorę się do okuninki nad Białe
  13. wymień raczej wycieraczki chya że w miare dobrze zberają to same gumy. nie jestem pewien ale 53cm, długośc w obu ta sama :oklaski:. nie polece ci żadnych bo jeszcze nie było takich które mnie usatysfakcjonowały najlepiej oryginały do A4. zwracaj uwage na opis na opakowani czy do A4 się nadają. szyba jest i naczej wyprofilowana
  14. dobry temat uzależnia jak cholera. miałem "dzień świra" przez pare miechów: robota-dom i odrazu forum, nawet zjeśc nie miałem czasu ale na szczęście(albo nie szczęście) mój psycholog żona wraz z pomocnikiem synkiem(4 miesięcznym) zapanowali nad tym zjawiskiem. troche
  15. ładny ten twój avancik. jak zwykle felgi poczekamy na nowe
  16. racja, musisz się pomęczyć i wyczyścić
  17. a czym go wpychałeś??
  18. http://www.youtube.com/watch?v=__oZRfy0Ohw[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2007, 13:18 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=4BN1r5shxCs&NR=1 racing team [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2007, 13:21 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=vw7RGlUrfqY&mode=related&search=[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2007, 13:25 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=hKqOhjWyx7E
  19. ja poleciłbym Goodyear Excellence. aktualnie na nich jeżdzę. na deszcz rewelacja, tną wode dobrze ładnie się trzymają a do tego są ciche.
  20. najpierw niech rozbierze wszystko i obejrzy. po co mu reperaturki jak wszystko będzie oki tylko zasyfione. bez sensu kase to każdy może wydać. sproket1 już coś sprawdzałeś??
  21. posiadam AM XXl i dla mnie jest oki. jak na polskie warunki ze zjazdami jest git. chyba zależy od wersji. podobno lepszej od XXL nie ma sugestie mile widziane co do nowych map
  22. cięgna zostaw w spokoju
  23. ja nie wiedziałem jak wklejać dzięki wielkie miło było poznać
  24. poodkręcaj koła, powyciągaj klocki, wciśnij pedał hamulca żeby wyszedł łoczek, podczyść i popsikaj WD40, wepchnij tłoczek i powtórz wszystko 2-3razy żeby je rozruszać. zobacz czy gumowe osłonki tłoczka nie są sparciałe i popękane bo tamtędy wlatuje syf i zaciera tłoczki. jak dziadoskie to kup nowe gumy(zestaw naprawczy). to powinno wystarczyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.