Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arkolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arkolek

  1. a może skrzywiłeś tarcze? bo na pewno były gorące. nie telepie delikatnie przodem przy hamowaniu?[br]Dopisany: 22 Maj 2007, 21:52 _________________________________________________jak tarcze są krzywe klocki potrafią czasami piszczeć
  2. witam. borykam się już jakiś czas z problemem ustawienia optymalnego kąta spryskiwacza przedniej szyby. Wymiary regulacyjne podają wartości, które występują podczas jazdy samochodu. Oznacza to, że na postoju strumienie płynu z dysz są nieco przesunięte. – Zaznaczyć zmywalnym pisakiem cztery punkty na przedniej szybie: Wymiar -a- = 250 … 275 mm. Wymiar -b- = 465 … 490 mm. Wymiar -c- = 270 … 415 mm. Wymiar -d- = 140 … 225 mm. Namierzyć te punkty za pomocą przyrządu do regulacji (zwykła igła, szpilka wystarczy) z poszczególnych dysz natryskowych.
  3. furka niczego sobie, fajniutka, wypasik
  4. hamowanie silnikiem to dobra sprawa, spalanie wtedy jest znikome a poza tym w razie czego auto jest na biegu i można np. w sytuacji awaryjnej depnąć na gaz nie tracąc czasu na wrzucenie biegu. tego na kursach nauki jazdy nie uczą a powinni. hamowanie silnikiem i hamulcem "nożnym" jest bardziej efektywne. stosuję ten styl jazdy a także polecam niektóre kobitki jako pasażerki boją się takiego typu wyhamowywania silnikiem z redukcją bo im silnik za bardzo warczy
  5. w porządku jest. chyba nie dawno pucowana. wrzuć fotki wnętrza
  6. wcześniej świeciła, wstrząsnąć się chyba mogła. pokombinuje :twisted:
  7. witam. ostatnio montowałem ramki dido i musiałem w tym celu wyjąć licznik. po wsadzeniu go zpowrotem nie świeci mi wyświetlacz kilometrów w zegarze prędkości. niby działa bo jak się przyjże bo widać cyferki. czy to może być żarówka czy wyświetlacz padł? nie znam zasady jego działania. próbowałem znaleść coś na forum ale nie znalazłem nic(może przeoczyłem) HELP!
  8. kozak jest dobry, ładnie zrobiony
  9. Iceman mam złych informatorów teraz już jestem mądrzejszy i czekam na rady
  10. u siebie stosuje pezeważnia Anyi Tabaco ponieważ jestem palaczem. pachnie spoko, moja żona też go lubi. wcześniej też tylko ten. nie jest za słodki ani za kwaśny. dla mnie w sam raz. umieszczamna środkowych wlotach, po prawej stronie z 3ki środkowej
  11. ja z kolei też mam małego szkraba i słyszałem, że dobrze jeździć z włączoną klimą(w ciepłe dni) bo powietrze jest świeższe a przede wszystkim nie jest suche. wiadomo; przewody odgrzybione i bez pezesady z chłodzeniem
  12. zapłać stary te 600zl bo jak Cie sprawdzą, że masz wyrok to Twoje odwołanie co do tego nie przyjętego mandatu i tak nic nie da, więc i tak koszta i tak. a czasami lepiej zapłacić i mieć spokuj [ Dodano: 06-05-2007, 22:58 ] i jeszcze koszt podróży do i z polski Ci dojdzie
  13. Witaj Gratuluje
  14. Witam! pytania to chyba w innym dziale
  15. prawie do czerwonej skali na obrotomierzu jeżeli chodzi o 1/4 mili
  16. jest tu chyba oznaczenia filtra, FI 23 to do obrazka filtra a na reszcie sę nie znam, bo to nie moje auto [ Dodano: 05-05-2007, 00:04 ] próbowałem
  17. A6, avant,Quattro 2.4 i 30V 2393 1997→ FI 23 213908207000 :smile:
  18. a TDI z czerwonym I to nie 110KM??
  19. no niestety [ Dodano: 04-05-2007, 20:41 ] złapiemy się kiedyś i pogadamy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.