Treść opublikowana przez arkolek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Tarcze hamulcowe -złapałem wysoką temperature
a może skrzywiłeś tarcze? bo na pewno były gorące. nie telepie delikatnie przodem przy hamowaniu?[br]Dopisany: 22 Maj 2007, 21:52 _________________________________________________jak tarcze są krzywe klocki potrafią czasami piszczeć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witka
-
Ustawienie spryskiwaczy szyb
witam. borykam się już jakiś czas z problemem ustawienia optymalnego kąta spryskiwacza przedniej szyby. Wymiary regulacyjne podają wartości, które występują podczas jazdy samochodu. Oznacza to, że na postoju strumienie płynu z dysz są nieco przesunięte. – Zaznaczyć zmywalnym pisakiem cztery punkty na przedniej szybie: Wymiar -a- = 250 … 275 mm. Wymiar -b- = 465 … 490 mm. Wymiar -c- = 270 … 415 mm. Wymiar -d- = 140 … 225 mm. Namierzyć te punkty za pomocą przyrządu do regulacji (zwykła igła, szpilka wystarczy) z poszczególnych dysz natryskowych.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Audi 1,9 TDi AFN 110KM Avant czarny
furka niczego sobie, fajniutka, wypasik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[all tdi]odciecie doplywu paliwa po puszczeniu nogi z gazu, hamowanie silnikiem
hamowanie silnikiem to dobra sprawa, spalanie wtedy jest znikome a poza tym w razie czego auto jest na biegu i można np. w sytuacji awaryjnej depnąć na gaz nie tracąc czasu na wrzucenie biegu. tego na kursach nauki jazdy nie uczą a powinni. hamowanie silnikiem i hamulcem "nożnym" jest bardziej efektywne. stosuję ten styl jazdy a także polecam niektóre kobitki jako pasażerki boją się takiego typu wyhamowywania silnikiem z redukcją bo im silnik za bardzo warczy
-
[B5 AFF] Wkońcu- A4 !!!!- zobaczcie i oceńcie.
w porządku jest. chyba nie dawno pucowana. wrzuć fotki wnętrza
-
[B5 AFN] podświetlenie wyświetlacza lilometrów nie działa
wcześniej świeciła, wstrząsnąć się chyba mogła. pokombinuje :twisted:
-
[B5 AFN] podświetlenie wyświetlacza lilometrów nie działa
witam. ostatnio montowałem ramki dido i musiałem w tym celu wyjąć licznik. po wsadzeniu go zpowrotem nie świeci mi wyświetlacz kilometrów w zegarze prędkości. niby działa bo jak się przyjże bo widać cyferki. czy to może być żarówka czy wyświetlacz padł? nie znam zasady jego działania. próbowałem znaleść coś na forum ale nie znalazłem nic(może przeoczyłem) HELP!
-
Najpiękniejsza A4 jaką w życiu widziałem.
kozak jest dobry, ładnie zrobiony
-
wpływ klimy na najmłodszych pasażerów
Iceman mam złych informatorów teraz już jestem mądrzejszy i czekam na rady
-
Zapachy samochodowe,perfumy,choinki : czyli jakie stosujemy.
u siebie stosuje pezeważnia Anyi Tabaco ponieważ jestem palaczem. pachnie spoko, moja żona też go lubi. wcześniej też tylko ten. nie jest za słodki ani za kwaśny. dla mnie w sam raz. umieszczamna środkowych wlotach, po prawej stronie z 3ki środkowej
-
wpływ klimy na najmłodszych pasażerów
ja z kolei też mam małego szkraba i słyszałem, że dobrze jeździć z włączoną klimą(w ciepłe dni) bo powietrze jest świeższe a przede wszystkim nie jest suche. wiadomo; przewody odgrzybione i bez pezesady z chłodzeniem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Mam problem z prawem...
zapłać stary te 600zl bo jak Cie sprawdzą, że masz wyrok to Twoje odwołanie co do tego nie przyjętego mandatu i tak nic nie da, więc i tak koszta i tak. a czasami lepiej zapłacić i mieć spokuj [ Dodano: 06-05-2007, 22:58 ] i jeszcze koszt podróży do i z polski Ci dojdzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Gratuluje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! pytania to chyba w innym dziale
-
Kiedy zmieniać biegi?
prawie do czerwonej skali na obrotomierzu jeżeli chodzi o 1/4 mili
-
Maly Quiz/zagadka :) Odnosnie filtra paliwa :) odpowiedz :P
jest tu chyba oznaczenia filtra, FI 23 to do obrazka filtra a na reszcie sę nie znam, bo to nie moje auto [ Dodano: 05-05-2007, 00:04 ] próbowałem
-
Maly Quiz/zagadka :) Odnosnie filtra paliwa :) odpowiedz :P
- Maly Quiz/zagadka :) Odnosnie filtra paliwa :) odpowiedz :P
A6, avant,Quattro 2.4 i 30V 2393 1997→ FI 23 213908207000 :smile:- Granatowy sedanik - serial z dodatkami [B5-AHU]
a TDI z czerwonym I to nie 110KM??- [ B5-1.8 ] wymiana zawieszenie + foto..
no niestety [ Dodano: 04-05-2007, 20:41 ] złapiemy się kiedyś i pogadamy - Maly Quiz/zagadka :) Odnosnie filtra paliwa :) odpowiedz :P