arkolek to mój początek emaila a także skrót imienia arkadiusz a reszta z ksywki "kołek" (od nazwiska kołkiewicz, nie to żebym był sztywny a ł wymieniłem na L )
u mnie jak włącze klime czasami mi coś popiszczy ale cicho, poza tym odczówam lekki spadek mocy silnika czyli trzymam noge na pedale gazu w jednej pozycji, włączam klime i czuje jek auto delikatnie zwalnia. nie mam pojęcia co to
na przód sie nie opłaca bo jak to zwykle na drogach bywa ludzie widzą nasze tyły i na pewno cały czas świecący na przodzie znaczek jest nie za bardzo legalny, znając życie panowie w mundurkach mogą sie czepiać a szczególnie nocą
Chętnie bym wziął 1 ale gotowy do montażu bo u mnie z czasem i zapałem do zrobienia sobie samemu podświetlenia jest cienko. Wem,że ide na łatwizne. Poczekam na całość. Pomysł jest genialny. Gratuluje