Treść opublikowana przez arkolek
-
Audi się nie postarało w tym przypadku.
lepiej zainwestuj w nowy plastik bo naprawiać się chyba nie opłaca i nie wiadomo jak z efektem końcowym
-
Czy warto inwestować w takie felgi ??
jak dla mnie 2ga opcja odpada a jak masz kase to bierz 1 bo są zaj...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B5 ADR] Zbyt wolno spadajace obroty
zazwyczaj w autach, którymi jeździłem tak było ale na początku też się martwiłem
-
Ciekawe i przydatne linki
http://www.styling-tech.no/show.asp?page=goxpage00000000.html http://www.abt-sportsline.de/A4.336.0.html tuning A4: http://shop.rieger-tuning.com/index.php[br]Dopisany: 02 Maj 2007, 23:00 _________________________________________________http://www.autka.net/audi_tapety.html tapety
-
Podświetlanie licznika
rozbierz licznik i zobacz czy nie masz luźnej żarówki
-
[B5 ADR] Zbyt wolno spadajace obroty
przy zmianie biegów silnik przytrzymuje przez chwilkę obroty żeby nie tracić na momencie obrotowym i wygląda to tak, że niby za wolno opadają, na luzie jest w miare równe opadanie [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2007, 14:34 _________________________________________________przyzwyczaj siędo tego
-
(A4 1,8T ) Czy ma ktoś instrukcję obsługi do A4 1,8T Avant aktualną na 1997 r. p
no właśnie [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2007, 12:55 _________________________________________________wrzućcie adres strony żeby bezpośredno z netu ściągnąć instrukcje
-
(A4 1,8T ) Czy ma ktoś instrukcję obsługi do A4 1,8T Avant aktualną na 1997 r. p
spedyt link nie działa, stary chyba
-
woda w dywanikach Pompocy
zobacz co się dzieje w podwoziu, może masz dziurkę?!
-
Jakie zarówki do podświetlenia zegarów
oryginalnie są zwykłe. rozkręć licznik i zobacz które masz spalone, bo tam jest ich chyba ze 4 rodzaje i różne moce żarówek, plastiki w których "siedzą" żarówki są w różnych kolorach i są opisane. także rozkręć i sprawdź[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2007, 16:26 _________________________________________________do podświetlenia liczników są chyba 12v/1,1W[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2007, 16:28 _________________________________________________http://www.elektra.home.pl/cgibin/shop?info=1844&sid=07afbff4 taki typ
-
Tylny sprysk szyby - gdzie jest płyn ?
schiller nie wiem jak jest w nowszych modelach i gdzie jest zbiornik, próbowałem pomóc "na słuch" bo ja tak znalazłem swój zbiornik
-
Tylny sprysk szyby - gdzie jest płyn ?
nie ma sprawy
-
Tylny sprysk szyby - gdzie jest płyn ?
u mnie włącznik spryskiwacza tylnego jest na manetce wycieraczek (takie kółeczko)[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 21:16 _________________________________________________mam troche starszego avanta i nie mam subwoofera. ale gdzieś z tyłu w bagażniku. poproś kumpla jakiegoś niech słucha gdzie działa silniczek w bagażniku i tam będzie zbiornik
-
Tylny sprysk szyby - gdzie jest płyn ?
bańka jest w bagażniku jest po prawej stronie w schowku
-
pokrowce na zagłówki playboy
tutusik a stare bardzo masz zniszczone? może da rade wyczyścić jak brudne. nie kupuj tych pokrowców bo tylko na wyśmiewisko się wystawiasz
-
FOCH-konkurs na najbardziej emocjonujący emot :-D
gratuluje wygranej. z tej okazji,że mój nie wygrał strzelam focha(nie ma go jeszcze więc nie wstawiam)
-
Jaki rozmiar opony do felgi 16
osobiście zostałbym przy 205/55/16 a jak coś to 17stki
-
ładne lampki tył i przód A4
dzięki rob. no właśnie trudno w polsce je namierzyć. ja tez sie z nimi 1wszy raz spotkałem i chyba sie na nie napaliłem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała
-
Auto bezwypadkowe vs "bezwypadkowe"
niestety nie zawsze jest możliwość sprawdzić dobrze auto przy zakupie a także nie wszyscy wiedzą na co zwracać uwegę(ja też) i tu pies pogrzebany. ale my mamy forum hyde park i to daje plusy
-
ładne lampki tył i przód A4
wiem, że są tylko nie moge znaleść tych czarnych na przód a pisze bo może ktoś , gdzieś widział http://www.finn.no/finn/viewimage?finnkode=10182145&reference=5/101/821/45_1179937924298.jpg&adheading=Angel+Eyes+Halo+Lykter&sid=15abc07En5124075&pos=30&tot=171&adTypeId=67
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka, tylko
-
Strefa Śmiechu
http://www.evilchili.com/mediaview/7368/Saudi_Road_Skating[br]Dopisany: 29 Maj 2007, 23:25 _________________________________________________http://www.evilchili.com/mediaview/4393/Audi_Vandalism chyba bolało