Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arkolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arkolek

  1. Gratulacje
  2. chyba trzeba będzie zainwestować w nowe lampy albo odbłyśniki jak nie będzie rozwiązania
  3. http://www.humorosy.pl/filmik-1422-pobudka.html
  4. teraz jest teka guma, że nie ma problemu z szerokością
  5. dzś widziałem takie cacka, może komuś podpasują
  6. 3990koron norweskich czyli około 2tyś.zł za sam zderzak (przeginka). nic o nim nie wiem. nie pytałem ;( a mogłem
  7. :> murzyn cena zagramaniczna ale w polsce pownie taniej by znalazł(jak taki jest). fajny projekt, troche kasy i czasu a na pewno coś ładnego by się zrobiło. wyglądało by lepiej niż ori B7
  8. taki może by nieźle wyglądał. dziś znalazłem na pokazach coś takiego nie zapytałem o mocowanie ta nakładka nad grillem mnie zastanawia, maska nad czy pod, albo czy to uchylne
  9. nr.7 powiedz w sklepie, że do licznika. w rysunku masz ile wolt
  10. założyłem UG7+ i do cichych też nie należą(nie przeszkadza bo mam stereo ), na mokrym spoko, poczekam na śnieg i się wypowiem jak z jazdą
  11. skandynawia pozdrawia
  12. a sprawdzałeś podświetlenie tylnej rejestracji?
  13. i tak wszystkie rozmowy są rejestrowane więc nie ma co się przejmować :polew:
  14. było
  15. popatrz na styki kostki, może przyśniedziały a przy okazji sprawdz kabelki
  16. http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4531718.html
  17. wg mnie 5 kółek w jej prawo a 6 i 7 w lewo obserwowałem stope. którą? sami zdecydujcie
  18. i nie rób 30tyś.km pomiędzy wymianami tylko 10-15tyś.km
  19. http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4569611.html [br]Dopisany: 13 Październik 2007, 11:49 _________________________________________________http://www.widelec.pl/widelec/1,82861,4486769.html
  20. witam chcę oddać auto na przegląd ze względu na duży przebieg. chcę gruntownie sprawdzić i osłuchać silnik oraz całe auto, czego nasłuchiwać, na co zwracać uwagę i o czym przypomnieć mechanikowi? kogo polecacie - kozienice,radom, okolice(ewentualnie w-wa). z góry dzięki
  21. http://www.youtube.com/watch?v=scNMcYGheBg&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Esport%2Epl%2Fsport%2F1%2C74696%2C4547163%2Ehtm :polew:l
  22. 2139 nie można wysłać wyniku
  23. ja w moim AFNie miałem podobny problem. otóż był lekki spadek mocy i delikatne kopcenie. zmieniłem filtr powietrza i problem zniknął
  24. ostatni mecz http://www.sport.pl/sport/1,74696,4533088.html
  25. uwielbiam idoli http://www.koreus.com/video/recale-recherche-nouvelle-star.html śpiochy http://www.koreus.com/video/dodo-gag.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.