-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu
Wydaje mi sie ze z tymi wymianami pasków niepowinno sie sugerowa w 100% przebiegiem jezeli jedno autko lata trasy a drugie jezdzi po miescie to nikt nieliczy moto godzin w tym drugim przypadku (stanie w korkach) wiec ci 2 powinni skrucic o polowe wymiane przynajmniej mi sie tak wydaje .
-
[B5 AFN] Pomocy autko staneło
Autko zrobione walneła fala w pompie i zatarły sie rolki koszt naprawy z czesciami 900zł
-
[B5 AFN] Pomocy autko staneło
Ten zawór jest dobry sprawdzilem go auto jest u pompiarza ktory chce 900 za naprawe z czesciami
-
[B5 AFN] Pomocy autko staneło
Qur.. okazało sie ze to pompa(falownik i jakies szklanki cos porysowały) siadła zna sie ktos na pompach pompiarz zarzyczył se 900 zł wydaje mi sie to fest za duzo
-
[B5 AFN] Pomocy autko staneło
Efekt był taki jak by mu sie ropka skonczyla ale ropka jest a autko niezapala wiec podpiołem vaga i wyszło cos takiego 1268 nastawnik objetosci-n146 brak osprzetu
-
[B5 AFN] JAK sprawdzic sprawność turbiny
Sorry ze zle sformulowalem to wszytstko ale czy tam jest mozliwosc podpiecia to jest 1993 r
-
[B5 AFN] JAK sprawdzic sprawność turbiny
Mam pytanko kupilem golfa 3 td wydaje mi sie ze turbina jest padnieta chyba (wogule jej nieslychac) i ogulnie jest slaby jak to sprawdzic * formułuj temat w sposób zrozumiały - temat poprawiony [Musashi]
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
NIEWIEM CZY NIEZAUWAZYLES ALE TAM WIATRAK OD POCZATKU NAPIERDZIELA BO JST NA TYM PASKU WIELOROWKOWYM WIEC AUTOMATYCZNIE CHŁODZENIE SILNIKA JEST ZWIEKSZONE
-
[B5 AFN] Temperatura silnika 60-70*C - po długim czasie dopiero 90*C
Witam nikt tego nienapisał ale tam chłodzenie chłodnicy jest od poczatku uruchomienia silnika a nie jak w wiekszosci mobilkow po osiagnieciu 100
-
[B5 AFN] Błąd 550 oraz 17978 - czy to coś poważnego ?
Autko niemiało zadnych problemów tylko tak przed wyruszeniem w daleka trase zapiolem pod vag, a autko smiga super
-
[B5 AFN] Błąd 550 oraz 17978 - czy to coś poważnego ?
Wybieram sie nad morze za kilka dni itak sobie podpiołem vaga do sprawdzenia i wyskoczyły mi takie błedy 550-regulacja poczatku wtrysku roznica do wyregulowania bład sporadyczny i 17978 moduł sterujacy zablokowany/brak osprzetu nie zwiazane ze sprzetem. Takie texty wyskoczyly troche sie zmartwilem czy to cos powaznego * temat nazywamy zgodnie z regulaminem, no i umieszczamy we wlasciwym dziale [Musashi]
-
[B6 AVF] Pytanko o FIS
Ja miałem podobny problem pokazywał mi tylko zasięg i zadnej reakcji na nacisk na manetke.Jezdziłem po elektrykach i wszyscy mowili zepsuty licznik(barany).Wiec wziołem odkreciłem licznik no i udało mi sie usunac usterke a była banalna wtyk od fisu był na odwrot wpiety.
-
[B5 AFN] FIS czy jest na to lekarstwo??
A mianowicie sprawa jest taka jak jest zimno to wyswietlacz extra swiecia ale jak sie zrobi ciepło powyzej 10 stopni prawie wszystko zaczyna znikac im wieksza temperatuta tym mniej widac az zanika całkiem??
-
[B5 AFN] Rezerwa
Mam takie pytanko wydaje mi sie ze zaszybko zapala sie rezerwa ile litrów musi byc aby sie faktycznie zapalała??
-
[B5 AFN] Sprzegło
Dzisiaj wyciągłem skrzynie i okazało sie walniete łożysko na kole zamachowym jest tam łozysko igiełkowe z którego igielki poleciały pod docisk czesta przypadłosc w A4 powiedzial mi facet w sklepie jak kupowalem nowe
kozik1979
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta