Jump to content
IGNORED

[B5 AFN] FIS czy jest na to lekarstwo??

kozik1979
 Share

Recommended Posts

A mianowicie sprawa jest taka jak jest zimno to wyswietlacz extra swiecia ale jak sie zrobi ciepło powyzej 10 stopni prawie wszystko zaczyna znikac im wieksza temperatuta tym mniej widac az zanika całkiem??

To częsta usterka, u mnie jest to samo. Gdzieś w okolicach Wrocławia "bawią się" w usuwanie tego typu rzeczy. Poszukaj na forum (było o tym trochę) a na pewno znajdziesz... (ja nie pamietam).

tak to samo ale nie znika calkiem[br]Dopisany: 12 Maj 2008, 22:10 _________________________________________________i nieznalazłem na forum

Było na forum, ale nikt nie podał recepty. Bo jak dla mnie wymiana FISu to nie sposób na tę usterkę... Pytałem jednego fachowca, powiedział że nie ma sensu... Szukałem na allegro firm co to robią w mojej okolicy, ale niestety nie znalazłem...

jesli jest miejse za licznikiem to polecam wsadzic za niego mate ogniotrwala - moze pomoc

jesli jest miejse za licznikiem to polecam wsadzic za niego mate ogniotrwala - moze pomoc

Tzn. chodzi o to żeby tam ciepło nie docierało :?: :mysli:

Tzn. chodzi o to żeby tam ciepło nie docierało :?: :mysli:

tak o to chodzi...cieplo pewnie dotrze ale w mniejszym stopniu

Odizolowanie licznika, pewnie trochę pomoże, ale nie do końca, ponieważ kokpit nagrzewa się znacznie w słoneczne dni, podczas jazdy jak i postoju (to też ma swój wpływ na FIS)...

Poszukam i wstawię Wam linka.

Narazie znalazłem coś takiego:

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/meljey/lcdprob1.htm

Jak ktoś sprawdzi, to niech da znać co i jak.

Pozdro.

Na allegro reklamuje sie dwie osoby które to robią w Radomiu i Stargardzie Szczecińskim, osoby które korzystały z ich usług pozytywnie wypowiedziały sie o dokonanych naprawach. Mam ten sam problem ale z racji innych inwestycji narazie z naprawą sie wstrzymałem.

Tu macie linki

http://allegro.pl/item360236096_licznik_audi_a4_mareli_jager_naprawa.html

http://allegro.pl/item362683051_licznik_audi_a3_a4_a6_tt_naprawa.html

Również trafiłem na te aukcje allegro, ale niestety zbyt blisko to ja nie mam... A jechać tyle kilosów żeby FIS naprawiać... Jakby ktoś dokładnie wiedział w czym problem i co z tym robić...