Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przemo 78

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Też jestem własnie na etapie sprawdzania cen i kompletowania sprzęgła i koła dwumasowego. Co polecacie panowie?????
  2. Justin Cronin Przejście, naprawdę polecam! Nie idzie się oderwać
  3. U mnie tez skrzypi na mrozie, normalnie nie było żadnych problemów choć zawieszenie wymieniane 60tys km jeżdżone tylko w NO więc bez większych wyzwań a jednak skrzypi ,może już się kończy
  4. Tego nie wie nikt. Ciężko się tu chłopakom jakoś pozbierać do kupy. Ja tam śledzę wątek co jakiś czas ale bez przekonania. Może jak się ociepli to się ktoś odezwie>
  5. Witam potrzebuje dwie rzeczy: Zawór EGR plus Tandem pompa Vacum do silnika AVB 101ps Vw passat. Czekam na info pozdrawiam Przemek
  6. U mnie ostatnio na każdy 1000km wlewam 62l mysle ze jak na passata to nie jest zle
  7. Teraz się trochę uspokoiło wyjdzie gdzieś 35tyś ale były lata co się w stówce nie chciało zamknąć
  8. Jeżdziłem na mobilu1 5w50 i byłem zadowolony potem zalali mi castrola 5w50 i już niestety silnik głośniej chodził. Dziś jeżdżę na castrolu long life zmieniam co 15tysi ale mam straszną ochotę wrócić do mobila
  9. spirala w Drammen 30nok????? byłem tam dwa razy i zawsze za darmo więc jak najbardziej mi pasuje Krzysiek ma jeszcze bliżej może coś ogarniemy, pogoda coraz lepsza
  10. Tak jak Krzysiek napisał Norwegia jest krajem jako takiego dobrobytu i Niemcy jak i Szwedzi też tu ciągną. Ale musisz dobrze to przemyśleć! Po pierwsze w ciemno nie warto bo miesiąc życia tutaj to minimum 12tys nok tym bardziej że zamierzasz wyjechać z Żonką. Po drugie życie na emigracji nie każdemu służy więc wydaje mi się że dobrą opcją jest wzięcie dziekanki i roczna próba. Tak czy inaczej ja po trzech latach nie zamierzam wracać wręcz przeciwnie ZOSTAJE, wiec życzę powodzenia.
  11. No właśnie czekam i czekam na jakieś nowe wieści i foto a tu nic nie słychać
  12. Może miałeś zestaw głośno mówiący a to pozostałość po nim czyli antena której komuś się nie chciało demontować. Tym bardziej iż mówisz ze kabel zakończony jest końcówką na podobieństwo kabla antenowego.
  13. A dowiedziałem się o tym w pracy około godziny 12 koleś mi powiedział ale nie mogłem uwierzyć aż dziw że to już 10 lat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.