-
Jak sprawdzić koło dwumasowe (2mas)?
Też jestem własnie na etapie sprawdzania cen i kompletowania sprzęgła i koła dwumasowego. Co polecacie panowie?????
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Justin Cronin Przejście, naprawdę polecam! Nie idzie się oderwać
-
skrzypi na mrozie
U mnie tez skrzypi na mrozie, normalnie nie było żadnych problemów choć zawieszenie wymieniane 60tys km jeżdżone tylko w NO więc bez większych wyzwań a jednak skrzypi ,może już się kończy
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Tego nie wie nikt. Ciężko się tu chłopakom jakoś pozbierać do kupy. Ja tam śledzę wątek co jakiś czas ale bez przekonania. Może jak się ociepli to się ktoś odezwie>
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam potrzebuje dwie rzeczy: Zawór EGR plus Tandem pompa Vacum do silnika AVB 101ps Vw passat. Czekam na info pozdrawiam Przemek
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
U mnie ostatnio na każdy 1000km wlewam 62l mysle ze jak na passata to nie jest zle
-
koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci
poszło!
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
Teraz się trochę uspokoiło wyjdzie gdzieś 35tyś ale były lata co się w stówce nie chciało zamknąć
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Jeżdziłem na mobilu1 5w50 i byłem zadowolony potem zalali mi castrola 5w50 i już niestety silnik głośniej chodził. Dziś jeżdżę na castrolu long life zmieniam co 15tysi ale mam straszną ochotę wrócić do mobila
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
spirala w Drammen 30nok????? byłem tam dwa razy i zawsze za darmo więc jak najbardziej mi pasuje Krzysiek ma jeszcze bliżej może coś ogarniemy, pogoda coraz lepsza
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
9 dni 34 minuty
-
Wyjechać za granicę czy zostać w Polsce???
Tak jak Krzysiek napisał Norwegia jest krajem jako takiego dobrobytu i Niemcy jak i Szwedzi też tu ciągną. Ale musisz dobrze to przemyśleć! Po pierwsze w ciemno nie warto bo miesiąc życia tutaj to minimum 12tys nok tym bardziej że zamierzasz wyjechać z Żonką. Po drugie życie na emigracji nie każdemu służy więc wydaje mi się że dobrą opcją jest wzięcie dziekanki i roczna próba. Tak czy inaczej ja po trzech latach nie zamierzam wracać wręcz przeciwnie ZOSTAJE, wiec życzę powodzenia.
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
No właśnie czekam i czekam na jakieś nowe wieści i foto a tu nic nie słychać
-
[B6 AVJ] Kostka na przedniej szybie
Może miałeś zestaw głośno mówiący a to pozostałość po nim czyli antena której komuś się nie chciało demontować. Tym bardziej iż mówisz ze kabel zakończony jest końcówką na podobieństwo kabla antenowego.
-
10 rocznica zamachów z 11.09
A dowiedziałem się o tym w pracy około godziny 12 koleś mi powiedział ale nie mogłem uwierzyć aż dziw że to już 10 lat
Przemo 78
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta