-
Otwarcie w procentach przepustnicy
Nieeeee, bez linki mam. 12,1% to raczej nie w te wartość popatrzyleś
-
Otwarcie w procentach przepustnicy
Witam, szukałem w sieci informacji na ten temat i nie znalazłem. Ostatnio padła mi przepustnica i własnymi siłami udało mi się ją zregenerować. Potrzebuje tylko informacji ile procent otwarcia powinna pokazywać w Vcds na biegu jałowym? Pokazuje mi 1.6% po adaptacji. Silnik AVJ 150KM Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
-
1.8 T - Proszę o pomoc w analizie logów
to jest tylko drugi komp z wgranym chipem kupiony za grosze.... oryginalny też mam, więc to nie problem
-
1.8 T - Proszę o pomoc w analizie logów
Logi po chipie..... http://vaglog.pl/log-003_020_eL7ga.html http://vaglog.pl/log-115_118_HFOOGK5.html http://vaglog.pl/log-002_033_86lbp.html Pojawiło się spalanie stukowe a wynik na hamowni to 161 KM i 274nM
-
1.8 T - Proszę o pomoc w analizie logów
Działa to był ten czujnik, dwa razy już go wymieniałem. A wracając do poprzedniego tematu: Gdzie może być reszta koni w tym aucie i dlaczego ten wykres jest taki nierówny (falowany), powinna być raczej prosta linia.
-
1.8 T - Proszę o pomoc w analizie logów
Wszytko wydaje się być dobrze, wystarczy że się troszeczkę zagrzeje to chodzi i odpala normalnie. Dziwne bo po zapaleniu nie włącza się ssanie. w lato w gorące dni się włączało a w zimę nie
-
1.8 T - Proszę o pomoc w analizie logów
jak kręcę dłużej to odpala, błędów nowych nie pokazuje
-
1.8 T - Proszę o pomoc w analizie logów
Nie mam gazu a teraz na zimnym nie potrafi odpalić
-
1.8 T - Proszę o pomoc w analizie logów
Logi dodane wyżej
-
1.8 T - Proszę o pomoc w analizie logów
qwa to Wszystkie filmiki które ogladałem i co czytałem to o dieslach było, mogli dodać w opisie, no to od jakich obrotów zacząć zapis? i tak dla pewności na 3 biegu?
-
1.8 T - Proszę o pomoc w analizie logów
do odcinki? a nie do 4200 obrotów?
-
1.8 T - Proszę o pomoc w analizie logów
Witam, posiadam A4 B6 1.8T AVJ Chcę zrobić ligi mojego silnika, ale wszystko co czytałem na ten temat mówi, że na kanale 011 są podane wartości turbiny, a u mnie jest RPM/Temperature/Temperature/Ign.Timing Byłem na hamowni wypluło 140KM i 224Nm zastanawia mnie dlaczego wykres jest taki pokrzywiony i czy może jest gdzieś te 10 brakujących koni? Turbina była założona NOWA 30 000km temu + pierścienie, nowa przepływka i nowa sonda lambda (przed katalizatorem) Kat wycięty, została sama puszka, wkręcony emulator prosty za katem. Silnik czasami lubi zafalować, dziwnie się zachowuje na zimnym tuż po odpaleniu, a gdy jest +25`C (ciepło na dworze) po odpaleniu wchodzi na ssanie,a przy minusowych temperaturach ssania nie ma po odpaleniu. Dodaję zdjęcie wykresu z hamowni i błedy VAGa które cały czas się pojawiają. błędy: 16524, 16523, 17522, 16514, 18062, 16804, 16795 Które bloki pomiarowe mam zmierzyć dynamicznie, a które statycznie, aby można było powiedzieć coś więcej? LOGI: http://vaglog.pl/log-003_020_3y69IN.html http://vaglog.pl/log-115_118_GHWo7E.html http://vaglog.pl/log-002_033_AvDzw.html
-
Drzwi z anglika do europejczyka
No to bajka!! Dziękuję serdecznie. Jak coś będę jeszcze pisał gdybym miał jakieś problemy. Postatam się zrobić fotki, takie fotostory krok po kroku Witam ponownie, udało mi się w dobrej cenie kupić drzwi z wersji europejskiej, więc problemów nie było. Z tego co się dowiedziałem i sam sprawdziłem, przy wersji angielskiej kable przekłada się bez problemu, co innego z klamką z powodu niewygodnego dojścia, ale w internecie idzie znaleźć wszystko na ten temat. Pozdrawiam
-
Drzwi z anglika do europejczyka
Witam serdecznie. Krótka piłka: Miałem stłuczkę, drzwi kierowcy do wymiany. Na znanych stronach internetowych jest masa drzwi a angoli. Pytanie: Jeżeli kupię drzwi lewe przednie z angola, czy przekładka zamka,zawiasów (ich raczej nie trzeba przekładać), tapicerki, lusterka, kostek, sterowania wszystkiego (nie chcę zakładać odrębnego tematu w dziale WNĘTRZE) i wszystkiego co potrzebne, odbywa się na zasadzie plug and play (odkręć przykręć), czy trzeba coś kombinować, a coś jest niewykonalne? Dzięki z góry. Zakładam, że ten temat przyda się każdemu po małej kolizji drogowej. Pozdrawiam.
-
1.8T 150 KM na wtryskach z BEXa bez chip-u
No i super No to jeszcze sprawdzić czy wszystko ok z silnikem ( bo mam wrażenie że brakuje standardowego kopa i lecę do tunera
woltek
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta