Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B5 na NOWY DUŻY GRILL jak to możliwe ???


gizmex

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie opanujcie się, już było kilka B5 z dorobionym nowym grillem (jedyna zmiana stylisticzna) i efekt był :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yelo, pytanie było jak to możliwe i jak to zrobić a nie czy Tobie sie to podoba. o gustach sie nie dyskutuje

Carline_2006_Audi_A4_B5_CI-Look_1

FSK111_frontal.jpg

FSK111_CSR_(NP).jpg

mnie sie to osobiście za***iście podoba :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi się też podoba... Ale to nie są przeróbki ograniczone do zmiany grilla. Całość auta musi być dobrze przerobiona, żeby uzyskać taki efekt. Przypominam o tym, bo po zmianie jedynie grilla efekty są gorzej niż mizerne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

O ile słyszałem to polega na wymianie przedniego zderzaka z grillem i lekka przeróbka maski. Trzeba przerabiać wszystkie mocowania zderzaka, trzeba to zrobić dobrze bo inaczej będą szpary na łączeniach, elementy będą odpadać itd. itp. Uważam że do B5 takie coś nie pasuje. Ale wybór należy do Ciebie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że wielką różnicę (w moim mniemaniu) robią delkiatne brewki na światłach. Nie lubię ich, ale w tym przypadku jak najbardziej pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu robic z czegos cos, czym nie jest.. B5 to B5 a nie B7 ktory ma juz inna linie. Kazde na swoj sposob jest piekne i nie ma co bawic sie w takie (kosztowne) przeszczepy.. :rolleyes: Jezdzi takie A4 avant po Tarnowie i nie moge powiedziec zeby to dobrze wygladalo.. :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yelo, pytanie było jak to możliwe i jak to zrobić a nie czy Tobie sie to podoba. o gustach sie nie dyskutuje

Carline_2006_Audi_A4_B5_CI-Look_1

FSK111_frontal.jpg

FSK111_CSR_(NP).jpg

mnie sie to osobiście za***iście podoba :oklaski: :oklaski: :oklaski:

i to się właśnie nazywa tuning!!! a kolega GIZMEX właśnie chce sobie ztuningować brykę więc trzeba mu w tym pomóc. odpowiedzi typu "ale kicha" itp wcale mu w tym nie pomagają.

jako ze @KEŻOR naświetlił już nie co temat więc dołoże te linki bo tam są właśnie trzy podstawowe części:

http://www.carlinetuning.com/content/05_CarLine-Design/Audi/Audi_A4_B5/AudiA4_B5_Front_CI.php

http://www.carlinetuning.com/content/05_CarLine-Design/Audi/Audi_A4_B5/AudiA4_B5_Front_CJ.php

http://www.carlinetuning.com/content/05_CarLine-Design/Audi/Audi_A4_B5/Single_Frame_Grill_A6.php

przejrzyj ceny tych części i daj znać czy podołasz z budżetem, bo na przerobieniu przodu się nie skończy trzeba pomysleć też o tyle, jakiś zderzaczek odpowiedni, jakiś delikatny spojlerek na tylną klapę np taki jak ten:

b52c4d3d32376d99.jpg

lampy tylne dla przykładu takie:

535bfe7471c02335.jpg

albo te:

8362e756d3644c68.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

davido31 nie zmienilem :> ale skoro ktos chce zaczerpnac wiedzy na ten temat, to czemu by mu w tym nie pomoc? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za wszystkie dotychczasowe wypowiedzi i linki. Oczywiście żeby przeróbka przodu miała "ręce i nogi" to trzeba też trochę przerobić reszte auta. Myślałem o lampach diodowych na tył. Czy ktoś wie gdzie w innym miejscu można kupić materiały do przeróbki przodu?

Tak jak już wcześniej pisałem nie znam niemieckiego i nie wiem jak sprawdzić czy materiały do przeróbki są u nich na stanie czy trzeba czekać. Bo pojadę 700km a się okaże, że to na zamówienie etc. A w Berlinie czegoś takiego nie sprzedają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno rozmawiają też po angielsku więc możesz jakiegoś ziomka poprosić co zna angielski i zapytać co i jak, przy okazji dowiedzieć się czy w Berlinie maja jakiś sklep swój, bo sieci warsztatów tuningowych to chyba nie mają ale pewien na 100% nie jestem. te części napewno mają na stanie bo można je zamówić przez neta.nie wiem czy dotarłeś do adresu tej firmy ale w razie czego zapodam. może też komuś się przyda.no i dwie mapki jedna z trasą od ciebie do Sinsheim(tak jak pisałeś 700 km, a dokł. 685)

CarLine Tuning GmbH

Wiesenstraße 19

74889 Sinsheim

Tel: 0 72 61 / 97 97 97

Fax: 0 72 61 / 97 97 99

Unsere Öffnungszeiten:

Montag/Dienstag/Donnerstag: 9:00-12:30 u. 13:30-18:00 Uhr

Mittwoch/Freitag: 9:00-12:00 u. 13:00-17:00 Uhr

**********************************************

**********************************************

d357eef4b59b2a5a.jpg

f49c75c5ed1f08ea.jpg

:a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...