Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B5 na NOWY DUŻY GRILL jak to możliwe ???


gizmex

Rekomendowane odpowiedzi

A taki przod gdzie moge znalezc? Ten mi sie bardziej podoba od tego co podaliscie. Zdjecie dostalem od allegrowicza z aukcji.

:no: a nie ma innych fotek? [br]Dopisany: 23 Sierpień 2007, 09:13 _________________________________________________de1a2f122e42a623med.jpg

[br]Dopisany: 23 Sierpień 2007, 09:22 _________________________________________________ale ten jest faktycznie brzydki jak kupa :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o czymś takim mówiłem zaznaczając, że duży grill wymaga innych przeróbek... widziałem już to auto, przód z nieco większego profilu wygląda jeszcze bardziej ohydnie :sick3::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostałeś to od kolesia z aukcji, to chyba on wie gdzie można takie coś dostać. Ale i tak ten przód wygląda beznadziejnie B5 to nie B7 i nie ma co na siłę przerabiać auta. Jak chcesz mieć duży grill kup sobie B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki przod gdzie moge znalezc? Ten mi sie bardziej podoba od tego co podaliscie. Zdjecie dostalem od allegrowicza z aukcji.

a4gfm0.jpg

nie no stary nie ziewaj. ten zderzak jest pewnie zrobiony z komponetów jakie używali do produkcji TRABANTA czyli tak zwany FORD KARTON.rozmawiamy o tuningu czy o robotach chałupniczych? zderzaki z allegro wykonane są z jakiegoś tworzywa made in china i pewnie rakotwórczego. z drugiej jednak strony to ciekaw jestem czy były jakieś problemy z przeróbką przodu.dowiadywałeś się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chocasz bys nie wiadomo co robił to i tak twoje a4 b5 nigdy nie bedzie b7 jak to wyglada po prostu made in wiocha a nie china jak nie masz kasy to nic nie rob a jak masz to kup b7 i po problemie jeszcze jeden maniak wiejskiego tuningu... :audi:jest super ale po rossadnym tuningu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,6108.0.html rozczarowany?

bardzo dobry przykład :oklaski:. i co nie da się???????? jak to mówił mój dziadek że nie da się, jedynie nasrać między gacie a kalesony,więc komentarze typu kup sobie B7 to będziesz miał dużego grilla itp... no to wybaczcie. :kwasny:

ten zderzak co zapodał GIZMEX wcale nie jest taki ohydny.(mi jedynie chodzi o materiał z jakiego jest wykonany i jak taki się zderzak robi) wygląda tak bo jest nie pomalowany . chciałbym zobaczyć ten dziób z Allegro już pryśnięty lakierem do tego zawias obniżony i ładną fele. jak ktoś ma fotę takiej AUDI to niech zapoda zobaczymy czy jest to tak wstrętne jak tu co niektórzy sugerują. Howghk!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

davido31 - włożyli w to 1000 roboczogodzin !!! , koszt to nie mały pewnie, zrobili zarówno tył i przód razem ze światłami. Pełen podziw ale z wieśniaka nigdy szlachty nie zrobisz, tak i z B5 to B7 nie zrobisz. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson - widziałem i jest super, napisałem również

włożyli w to 1000 roboczogodzin !!! , koszt to nie mały pewnie, zrobili zarówno tył i przód razem ze światłami. Pełen podziw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko Ice jest super, ale postaw obok B7 Avant i nie pozostaje nic wątpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wieśniaka nigdy szlachty nie zrobisz, tak i z B5 to B7 nie zrobisz.

hmm... wnioskuje że te 1000 RBG na nic bo ktoś czytaj:zawistny, może powiedzieć eee to nie jest B7 to przerobiona B5. czy przerobienie B5 musi się tylko ograniczać do włożenia grilla z RS4 gdzie jeszcze powstaje wielki problem czy z siateczką czy z żeberkami, ze znaczkiem czy bez...

krytyka zawsze istniała i będzie istnieć ale w moim odczuciu gdybym stosował się do wszystkich krytycznych ocen to bym musiał w zimę w trampkach śmigać, pić zimną wode i na betonie spać. OLEEEE !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego gizmex widze że jeszcze szukasz autka i to od razu z myślą aby je stylizować na B7. Gdzie kupić części ? na allegro, na szrotach na giełdzie samochodowej. Pisałeś

Jestem w trakcie poszukiwań Audi B5 1.8 lub 1.8T (Klima, najlepiej z gazem)
to może lepiej kaske którą ewentualnie włożyłbyś w stylizacje B5 na B7 przeznaczyć na 1.9Tdi będziesz z klekocoka zadowolony, i ewentualne jego chipsowanie. :) Przemyśl to :a4fan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...