-
AUDI A4 B5 na NOWY DUŻY GRILL jak to możliwe ???
kupa szpachli i plastiku na b5 po to zeby tylko wyeliminowac rdze idzcie wy z tymi wszymi b5 sorry znaczy b7kami a widzialem ta b5 Iceman-a bez komenta...
-
[B6 AVJ] podłokietnik od b5 do b6
czesc wszystkim wiecie moze czy pasuje podlokietnik od a4 98r do a4 2002 b6
-
[B5 AFN] Montaż radia Sony... Kto pomoze?
musisz isc do sklepu audio i kupic kostki do radia sony z kablem
-
[B6 AVJ] zmieniac lampy czy przerabiac
chce zmienic zwykle lampy soczewki na ksenony elektryk proponuje mi jakis zestaw za 500 ze lampy zostana te same a tylko wstawi przetwornice z zarnikami czy to jest dobre czy lepiej kupic lampy?
-
AUDI A4 B5 na NOWY DUŻY GRILL jak to możliwe ???
chocasz bys nie wiadomo co robił to i tak twoje a4 b5 nigdy nie bedzie b7 jak to wyglada po prostu made in wiocha a nie china jak nie masz kasy to nic nie rob a jak masz to kup b7 i po problemie jeszcze jeden maniak wiejskiego tuningu... :audi:jest super ale po rossadnym tuningu...
-
[B6 BCZ] Audi B6 problem z ESP
u mnie tez byl taki problem w audi a4 2002 tdi tez palila mi sie kontrolka esp nic nie moglem zrobic odlaczylem akumolator zresetowala sie i jest ok
-
Woda pod dywanikiem - POMOCY
ja tez mialem w swojej loli taki problem lecialo mi przez filtr pylkowy uszczelka byla uszkodzona teraz juz jest ok pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich clubowiczów mam nadzieje ze bedzie nam milo sie gawedzilo o naszych furkach jestem tu nowy wiec dajcie troche czaasu na zaklimatyzowanie pozdro siwy SUWAŁKI ps.jak macie jakies sprawy w suwałkach lub okolicy a nie mozecie tu byc to piszczie moze bede mogl pomoc : :th:
siwy suwalki
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta