Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcys

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. daj nr. tel zadzwonie
  2. w piątek lece do poznania i w niedziele wracam zresztą jak co tydzień. zaproponuj coś
  3. siema Lechu i wszyscy co słychać.po małej nieobecności jestem.co z monti się dzieje widze jakieś zmiany,zgubiłem telefon i nie miałem jak zadzwonić. Siema Marcys mam zadzieje ze zawitasz na następny spocik, monti jak to monti praca a na spocika nie zajechał, bo się nie dogadaliśmy a co tam u ciebie słychać dawno się nie odzywałeś jasne że zawitam,nie odzywałem się bo jak u wszystkich robota,a poza tym jak zmieniła się szata forum to nie mogłem się zalogować i dopiero madas to uczynił, a poza tym zdradziłem marke audi.mieliście spota w sobote o 17 tej to ja akurat wracałem z poznania i w pile byłem :facepalm:
  4. siema Lechu i wszyscy co słychać.po małej nieobecności jestem.co z monti się dzieje widze jakieś zmiany,zgubiłem telefon i nie miałem jak zadzwonić.
  5. a może dziś na szybko....
  6. panowie gdzie w poznaniu ustawić geometrie najlepiej najdokładniej, podobno najlepsze 3D. http://www.huccar.pl/ znalazłem coś takiego
  7. oki miałeś mi maila wysłać
  8. wącha kwiatki od spodua tak na poważnie to się zapier...la nie tak jak ty dwa paluszki bolą i w domu siedzisz :> taaa jak pęknięte to bolą pchasz tam gdzie nie trzeba, coś Cię pokarało :>
  9. wącha kwiatki od spodua tak na poważnie to się zapier...la nie tak jak ty dwa paluszki bolą i w domu siedzisz :>
  10. zmienił reduktor też na zavoli a wtryski na czarne matrixy podobno najlepsze ponieważ tak twierdził że moją kuchenke gazową moga obsługiwać tylko matrixy lub zavoli
  11. zavoli[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________ panowie pilna pomoc wiem wiem mało danych ale...........dziś auto przestało jechać na gazie. diagnoza wtryski,gazownik chce wsadzić OMVL, albo ZAWOLI, co wybrać a może jakaś inna sugestia z góry dzięki.
  12. W papirach znalazłem coś takiego; reduktor - ZAVOLI NR. 004558 elektrozawór ZAVOLI wielozawór TOMASETTO TYP 220/30 obódowa wielozaworu STAKO elektronika steruąca ZAVOLI ALISEI.[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________jeśli coś źle napisałem to bez bo te tematy są mi obce[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:12_________________________________________________
  13. skoda dodatkowo jazda po mieście a audi w trase
  14. Witam.panowie chory to skoda fabia 1.4 16v silnik VW. problem taki jak w temacie a obroty stoją równo ,byłem u paru gazowników ale kazdy rozkłada ręce i stawia inna diagnoze, ;(. zdecydowałem się na wymiane wtrysków i reduktora w tej chwili wtryski i reduktor są firmy zavoli alise, za taki komplecik gazownik chce 800 zł.a może dołożyć pare groszy i kupić coś lepszego tylko co.............

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.