Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rzuca silnikiem na wolnych obrotach


marcys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.panowie chory to skoda fabia 1.4 16v silnik VW. problem taki jak w temacie a obroty stoją równo ,byłem u paru gazowników ale kazdy rozkłada ręce i stawia inna diagnoze, ;(. zdecydowałem się na wymiane wtrysków i reduktora w tej chwili wtryski i reduktor są firmy zavoli alise, za taki komplecik gazownik chce 800 zł.a może dołożyć pare groszy i kupić coś lepszego tylko co............. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w sekwencji miałem też podobny problem, i po wyczyszczeniu i regeneracji listwy wtryskowej wszystko wrócilo do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz co jest teraz włozone jaki sterownik, listwa i parownik, przydałoby sie tez wrzuc screeny z ustawieniami instalacji oraz fotki spod maski. Jezeli sa błedy w montażu to żadna wymiana parownika,wtryskiwaczy nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

W papirach znalazłem coś takiego;

reduktor - ZAVOLI NR. 004558

elektrozawór ZAVOLI

wielozawór TOMASETTO TYP 220/30

obódowa wielozaworu STAKO

elektronika steruąca ZAVOLI ALISEI.[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:10_________________________________________________jeśli coś źle napisałem to bez :evil: bo te tematy są mi obce[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 21:12_________________________________________________ :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zavoli[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________ :hi: panowie pilna pomoc wiem wiem mało danych ale...........dziś auto przestało jechać na gazie. diagnoza wtryski,gazownik chce wsadzić OMVL, albo ZAWOLI, co wybrać a może jakaś inna sugestia z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie hany byłyby najlepsze do tego silnika, jednak gdybys szukał czegosc bardziej budżetowego to wkładaj Matrixy HD544 ewentulanie HD344.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienił reduktor też na zavoli a wtryski na czarne matrixy podobno najlepsze ponieważ tak twierdził że moją kuchenke gazową moga obsługiwać tylko matrixy lub zavoli :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...