-
Ciągły problem z odpalaniem na zimnym silniku - Film i objawy - Reset ECU ? Jak?
u mnie podczas rozruchu spadało napięcie, ale jak mierzyłem ciśnienie paliwa to bez problemu dobijało do 4 barów widać w której tam grupie ale nie pamiętam, ja wymieniałem w ciemno bo moja auto się broni od vaga częsta przypadłość taki paskudny typ sterownika teraz nie mam problemu jak na razie odpukać a dlaczego tak ci opada wskazówka paliwa podczas odpalania?
-
Ciągły problem z odpalaniem na zimnym silniku - Film i objawy - Reset ECU ? Jak?
miałem identyko, a bywało że wcale nie chciał zapalić wymieniłem 2 razy pompę paliwa, czujnik temperatury silnika i nadal było to samo potem padł mi aku po wymianie jak ręką odjął w sumie to nie wiem co było ;/ zacznij od zmierzenia ciśnienia paliwa, proponuję też na próbę odpiąć aku odłączyć gaz pojeździć cały dzień na benzynie niech postoi przez noc i wtedy zobaczyć co się będzie działo rano
-
A4 B5 (AEB) 1.8T Problem z gazem masakra:(
zajrzyj tu, pomogą ale musisz mieć kabel do gazu aby można było coś popatrzeć LPG FORUM
-
Wyższa temperatura po założeniu gazu
trzeba spróbować odpowietrzyć jeszcze raz układ, jedynie może być problem jak za wysoko umieścili reduktor
-
Allegro. Po wplacie kasy nie otrzymalem towaru co robic?
allegro oddaje kasę bez problemu po zgłoszeniu na policji, chodź u mnie ciągnęło się 3 miesiące jak nie dłużej.
-
Problem z oswiadczeniem po kolizji
już dajcie spokój z ta policja do byle kolizji, jak papiery są w porządku nikt tam nic nie kombinuje opisać wszystko dokładnie co i jak, sfotografować zdarzenie, ja dodatkowo zawsze robię foto dokumentów i nigdy nie miałem problemów.
-
Rzuca silnikiem na wolnych obrotach
nie daje się zmieniaj na hana 2000 u siebie po przejściu z valteka nieba a ziemia
-
Rzuca silnikiem na wolnych obrotach
nie ma najważniejszego, zamontowanych wtrysków ?
-
[ALL B6] Mapa gazu
druciarze nie podpinają sond!!! po coś są chyba nie, w gazie też są ważne i to bardzo podczas regulacji ciekawe jak sprawdzisz czy nie masz ubogo przy wyższych obrotach? co na oko, czy słuch może? a tym bardziej, że to 1.8 T jak nie masz o tym pojęcia to lepiej zainwestuj parę zł i jedź do dobrego gazownika
-
[B5 ADR] Jak dostać się do filtra fazy ciekłej ?
dobrze, że masz spotkałem auta które jeździły bez żadnych filtrów :gwizdanie:
-
Czy da się coś zrobić (zdięcie z fotoradaru)?
jest chyba ta, że jak policja nie zdarzy dostarczyć fotki i nałożyć kary w ciągu 30 dni od daty cyknięcia to wtedy idzie już do sądu...
-
[B5 ADR] Jaka listwa wtryskowa
tylko i wyłącznie matrix hd344
-
(KME) Diego G3 +wtryskiwacze Magic JET
wtryski magic jest to tandeta którą zabija polski gaz stawiaj na matrid hd344, Reduktor ZavoliZ S, Staga+kumaty gazownik i masz zero problemów. POZDR
-
[B5 ADP] Gdzie poprawnie powinien być wpięty reduktor w 1.6 ADP?
powinno być podpięte równolegle tak jak wejście przed i wyjście i za nagrzewnicą
-
[B5 AHL] Sonda lambada a LPG
wykasuj błąd pojeździj na benzynie jak nie wywali to jest dobra, to sekwencja czy 2 generacja ? może wywalać błąd na gazie jak będzie źle wyregulowane i ustawi na pałę
RADEKMC
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta