-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
A ja chciałem podziękować Grzesioooowi.Naprawiłem moje znikające cyferki w panelu.Trwało to troooooooochę dłużej niż półgodziny/musiałem przelutowywać te cholerstwa kilka razy zanim zaskoczyły/. Dzięki i pozdrawiam
-
sex a kierowcy
miły mit[br]Dopisany: 02 Grudzień 2007, 16:44 _________________________________________________tak
-
[B5 AFN] nie świeci sie jeden stop
OOoo samo sie naprawiło.czary mary jakies.Może to duch Helmuta się miotał.Dzieki za wsparcie koledzy.Poczekam do następnego razu.Narka
-
[B5 AFN] nie świeci sie jeden stop
to tez zrobilem.a prądu nima przy naciskaniu na hamulec.reszta zarowek dziala.
-
[B5 AFN] nie świeci sie jeden stop
taa.zrobiłem to jush 5 razy.Autko stoi w garażu.wczoraj było wszystko ok.a dzisiaj tzw.pizi
-
[B5 AFN] nie świeci sie jeden stop
Witam kolegów Mam taki problem że nie swieci mi jeden stop /prawy/ a pozostałe tj.drugi i trzeci są ok.Oczywiście żarowka sprawna.Bezpiecznik jest wspólny.Czyżby to kabel czy inna cholera.Może ktoś mi poradzi w temacie. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jw
kree
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta