Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arkolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arkolek

  1. niektórzy mówią "jeżdze szykbo ale bezpiecznie" a niektórzy jeżdzą wolno i stważają większe zagrożenie od tych co przekraczają prędkosc . tak czy inaczej trzeba przestrzegać przepisówi i dostosowywać się do panujących warunków wtedy nie trzeba się bać wideorejestratorów :>
  2. ładne autko. wrzuć fotki wnętrza
  3. zgadza sie i wiadomo na jakie konto się wpłaca ale to była mała metafora watro warto, ale chyba mniej nie będzię, będzie tylko chwilowe zmniejszenie prędkości a po zniknięciu policji dalej ogień. zresztą na to nie ma reguły
  4. 150 tyś. za motorek dla policji to chyba spory wydatek. wiadomo my płacimy no i na mandatach sobie odbiją, także chłopaki z gorzowa i w-wy patrzeć dobrze w lusterka. licho nie śpi i jest mniej widoczne http://www.moto.wp.pl/kat,55194,wid,9118097,wiadomosc.html?rfbawp=1187284943.222#czytajdalej
  5. dobry koleś. teraz już długo sobie nie pojeździ dobrze, że nikogo nie zabił
  6. sprawdz kostke przy zbiorniczku , może zaśniedziały styki, klocki w jakim stanie masz?
  7. szumi czy to świdrujący(gwiżdzący) dzwięk?
  8. arkolek odpowiedział(a) na tdi temat w Audi A4 B5
    pojedz na diagnostyke i ci sprawdzą sprężyny i amory
  9. sprawdź stan płynu w zbiorniczku i będziesz wiedział czy dolać czy szukamy gdzie indziej przyczyny
  10. nazwij poprawnie temat postu witaj
  11. sprawdałeś zaciski hamulców?
  12. ja mam auto w wersji skandynawskiej (chyba) B5 97r. . kupione w norwegii. światła mam zapalone po przekręceniu stacyjki, są troche słabsze od mijania a do tego deska się nie świeci. drogowe i mijania normalnie po przełączeniu manetki. więc sobie myśle,że to kwestia pogrzebania i ustawienia vagiem. pewny nie jestem
  13. :oklaski: pomysł popieram i dołączam sie do grona "kulturalnych kierowców". nie będę się tu rozpisywał jaki to ja nie jestem ale pewnych zachowań nauczyłem się w norwegii. tu jest wszystko unormowane i poukładane. pieszemu jest zawsze dane wejście na pasy i nie czekać wieki aż się ktoś zlituje, obowiązuje tu zasada prawej ręki i każdy się do niej stosuje, wpuszczanie do ruchu bez zgrzytów i wymuszania jest tu na porządku dziennym itp.. wiadomo jak wszędzie są wyjątki ale kultyra kierowców ogólnie jest tu wysoka. w 90% już tym nasiąkłem i już się nie trzese jak ktoś przede mną kogoś wpuści lub przepuści. po drugie sami wiemy jakie to uczucie jak ktoś nas wpuści na trasie i nie czekamy paląc faje za fają więc i my bądzmy życzliwi. :oklaski:
  14. tak jest na pompie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,2553.0.html tam jest rysunek. używaj wyszukiwarki
  15. sprawdz zawór odcinający paliwo. na 90% to będzie to :> vag wykaże
  16. czego ci niemcy nie wymysla zenada
  17. Z czatów: <TmK> Jakiego masz kompa <GoGo> Srebrnego <TmK> No ale jaki jest ?? <GoGo> Szybki <TmK> Kur** no , ty mnie nie rozumiesz <TmK> Jaki masz procesor ? <GoGo> Siwy <TmK> Kur*aaaaaaa <TmK> Ile masz ram ? <GoGo> Jedną, kupiłem dzisiaj bo tylko rama była , nie było delmy <TmK> jezu , a ile masz lat ?? <GoGo> Dali mi 3 , jeszcze 1 rok i wychodze <TmK> Nie kapuje cie koleś <GoGo> Wiem , rudy na mnie wykapował <Mijagi> kumaj akcje!! <on>?? <Mijagi> ide sobie przez park a tu nagle policja konna spisuje dwóch facetów którzy piją sobie piwo, <Mijagi> nagle ten koń zaczął sr** <Mijagi> a ten pijak pado: "chyba radiowóz panu nawalił" <on> lol
  18. arkolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8370.15
  19. arkolek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    raczej przyjete jako norma w akceptowalnych ilościach
  20. z tego co widaćto regulację masz tylko pod maską przy lampach. co kraj to obyczaj
  21. pranie siedzeń to jedyne wyjscie. kup dobry płyn i do roboty :>
  22. rozkręc mechanizm i zobacz co się dzieje.zębatka może się wychlastała albo zatarty.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.