Treść opublikowana przez arkolek
-
Policyjny motocykl z wideorejestratorem
niektórzy mówią "jeżdze szykbo ale bezpiecznie" a niektórzy jeżdzą wolno i stważają większe zagrożenie od tych co przekraczają prędkosc . tak czy inaczej trzeba przestrzegać przepisówi i dostosowywać się do panujących warunków wtedy nie trzeba się bać wideorejestratorów :>
-
[B5 AFN] Jak wam sie Podoba Moja B5 1.9 TDi Nowe foty
ładne autko. wrzuć fotki wnętrza
-
Policyjny motocykl z wideorejestratorem
zgadza sie i wiadomo na jakie konto się wpłaca ale to była mała metafora watro warto, ale chyba mniej nie będzię, będzie tylko chwilowe zmniejszenie prędkości a po zniknięciu policji dalej ogień. zresztą na to nie ma reguły
-
Policyjny motocykl z wideorejestratorem
150 tyś. za motorek dla policji to chyba spory wydatek. wiadomo my płacimy no i na mandatach sobie odbiją, także chłopaki z gorzowa i w-wy patrzeć dobrze w lusterka. licho nie śpi i jest mniej widoczne http://www.moto.wp.pl/kat,55194,wid,9118097,wiadomosc.html?rfbawp=1187284943.222#czytajdalej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Za jednym razem dostał 100 pkt karnych!
dobry koleś. teraz już długo sobie nie pojeździ dobrze, że nikogo nie zabił
-
[B5 ADR] Paląca sie kontrolka (!)
sprawdz kostke przy zbiorniczku , może zaśniedziały styki, klocki w jakim stanie masz?
-
b5 AFN cos szumi przy 3000 obrotow
szumi czy to świdrujący(gwiżdzący) dzwięk?
-
[B5 AHU] Nosi i buja autem
pojedz na diagnostyke i ci sprawdzą sprężyny i amory
-
[B5 ADR] Paląca sie kontrolka (!)
sprawdź stan płynu w zbiorniczku i będziesz wiedział czy dolać czy szukamy gdzie indziej przyczyny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
nazwij poprawnie temat postu witaj
-
[B6 AWX] Popiskiwanie w lewym kole
sprawdałeś zaciski hamulców?
-
[B6 AWX] Uruchomienie trybu skandynawskiego
ja mam auto w wersji skandynawskiej (chyba) B5 97r. . kupione w norwegii. światła mam zapalone po przekręceniu stacyjki, są troche słabsze od mijania a do tego deska się nie świeci. drogowe i mijania normalnie po przełączeniu manetki. więc sobie myśle,że to kwestia pogrzebania i ustawienia vagiem. pewny nie jestem
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
:oklaski: pomysł popieram i dołączam sie do grona "kulturalnych kierowców". nie będę się tu rozpisywał jaki to ja nie jestem ale pewnych zachowań nauczyłem się w norwegii. tu jest wszystko unormowane i poukładane. pieszemu jest zawsze dane wejście na pasy i nie czekać wieki aż się ktoś zlituje, obowiązuje tu zasada prawej ręki i każdy się do niej stosuje, wpuszczanie do ruchu bez zgrzytów i wymuszania jest tu na porządku dziennym itp.. wiadomo jak wszędzie są wyjątki ale kultyra kierowców ogólnie jest tu wysoka. w 90% już tym nasiąkłem i już się nie trzese jak ktoś przede mną kogoś wpuści lub przepuści. po drugie sami wiemy jakie to uczucie jak ktoś nas wpuści na trasie i nie czekamy paląc faje za fają więc i my bądzmy życzliwi. :oklaski:
-
[B5 1Z] Wysokie obroty na jałowym
tak jest na pompie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,2553.0.html tam jest rysunek. używaj wyszukiwarki
-
[B5 1Z] Wysokie obroty na jałowym
sprawdz zawór odcinający paliwo. na 90% to będzie to :> vag wykaże
-
VW Bora kombi z grilem od nowych AUDI
czego ci niemcy nie wymysla zenada
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Strefa Śmiechu
Z czatów: <TmK> Jakiego masz kompa <GoGo> Srebrnego <TmK> No ale jaki jest ?? <GoGo> Szybki <TmK> Kur** no , ty mnie nie rozumiesz <TmK> Jaki masz procesor ? <GoGo> Siwy <TmK> Kur*aaaaaaa <TmK> Ile masz ram ? <GoGo> Jedną, kupiłem dzisiaj bo tylko rama była , nie było delmy <TmK> jezu , a ile masz lat ?? <GoGo> Dali mi 3 , jeszcze 1 rok i wychodze <TmK> Nie kapuje cie koleś <GoGo> Wiem , rudy na mnie wykapował <Mijagi> kumaj akcje!! <on>?? <Mijagi> ide sobie przez park a tu nagle policja konna spisuje dwóch facetów którzy piją sobie piwo, <Mijagi> nagle ten koń zaczął sr** <Mijagi> a ten pijak pado: "chyba radiowóz panu nawalił" <on> lol
-
[B5 AFN] Zauwazylem olej na Intercoolerze
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8370.15
-
[B5 AFN] Zauwazylem olej na Intercoolerze
raczej przyjete jako norma w akceptowalnych ilościach
-
regulacja zasiegu swiatel
z tego co widaćto regulację masz tylko pod maską przy lampach. co kraj to obyczaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
co z zaciekami na siedzeniach
pranie siedzeń to jedyne wyjscie. kup dobry płyn i do roboty :>
-
Problem z anteną - nie chowa się.
rozkręc mechanizm i zobacz co się dzieje.zębatka może się wychlastała albo zatarty.