Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rajder

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. rajder odpowiedział(a) na rajder temat w 1.9TDI
    liczone z dystrybutora
  2. rajder opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam duze spalanie na postoju w grupie 015 pokazuje 0.80l kont synchronizacji ustawiony na 0 w czym problem w czasie jazdy nie moge zejsc po nizej 6.9l termostat nowy ori z aso
  3. przepraszam ale jestem początkujacym i pierwszy raz robiłem logi sam ---------- Post dopisany 21-06-2013 at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2013 at 20:49 ---------- nikt nie jest wstanie pomóż
  4. witam prosze ocenic logi duze spalanie . Grupy: Grupy: 000,000,000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,003,003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 04 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy:013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy:023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  5. rajder odpowiedział(a) na 1977andrzej temat w 1.9TDI
    ja miałem takie wibracje jak wymieniłem samolegulatory to problem ustał jak sciągniesz dekiel klawiatury i jak regulatory leko wcisną sie naprzykład srubokretem to do wymiany
  6. rajder odpowiedział(a) na rajder temat w 1.9TDI
    pompowtryski były ustawione na jakies 50 stopni a ustawiłem na 180stopni i auto normalnie przyspiesza kolega podpowiedział by w jakim stanie sa u mnie pompowtryski czeba którys zmieniac czy mozna jeszcze troche pojezdzic na nich
  7. rajder odpowiedział(a) na rajder temat w 1.9TDI
    prosze tu są moje logi http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosze-ocenic-logi-272173/ ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- problem rozwiazany regulacja pompowtryskiwaczy rozwiązała problem
  8. program był robiony rok temu i auto jezdziło dobrze sprawdzałem ta rure jest ok przepływka troche słaba bo jak założyłem nową to auto lepiej jezdziło ale do 2000obr bez rużnicy ---------- Post dopisany 27-05-2013 at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2013 at 17:25 ---------- witam nikt nie jest wstanie cos doradzic zeby usunąc ta usterke
  9. rozetnij sobie filtr filtrona paliwa i zobacz ile jest tam jest tego papieru filtrującego a ile w man a ile w knecht na pierwszym miejscu jest knecht man i filtron
  10. przepływke zmieniłem na prube nową pitburga ale nic sie nie poprawiło turbo budzi sie przy około 2000obr i jedzie normalnie nic nie kopci auto tak przyspiesza do 2000obr jak bym drugie auto cholował wczesniej jezdziło normalnie
  11. rajder odpowiedział(a) na rajder temat w 1.9TDI
    Możesz nagrać filmik jak przyspiesza do 1900 ? bo coś mi się zaczyna wydawać, że chcesz mieć rakietę od samego dołu nie chce miec rakiety o samego dołu tylko wiem jak wczesniej auto jezdziło a teraz jedzie tak jak bym cholował drugie auto
  12. witam mam problem z autem ledwo jedzie do 2000obr powyrzej 2000obr jest ok prosze o sprawdzenie logów pozdrawiam. Grupy: 000,000,000,000,000,000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001,001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,003,003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004,004,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018,018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023,023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  13. rajder odpowiedział(a) na rajder temat w 1.9TDI
    zmieniłem n75 i cisnienie na vacum jest - 0,98 a na weżu do gruszki jest -0,80 wszystko szczelne turbina wyszyszczona i dalej słabo przyspiesza do 1900obr
  14. auto do 2000 nie przyspiesza po 2000obr jedzie normalnie prosze o pomoc dynamicznych logów nie zrobiłem bo niemam z kim a samemu nie bardzo Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 015 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  15. witam mam problem z autem wogóle turbo nie ciągnie do 2500obr puzniej jedzie juz normalnie VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.